Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
3. feb 2009

ja mam zas toho veľa v robote a väčšinou tu píšu kočky cez deň a doma sme mali doteraz len jeden pc tak sme sa s manzelikom na nete museli striedať, ale teraz uz mam svoj notebooke tak je to lepšie 🙂
mám sa tak v rámci možnosti, čakajú ma teraz nejaké vyšetrenia tak som zvedavá či niečo zistia 😒

nikka_
3. feb 2009

zuzi aj u nás budú pagáčiky, ale škvarkové, svorka práve pečie, a to som si povedala, že začínam chudnúť, keďže už môžem no neako to nejde, na obed spravila palacinky, teraz pagáče 😉

nikka_
3. feb 2009

zuzub dúfam, že všetké vyšetrenia dopadnú dobre, a do tretica sa to už určite podarí, tak ako má, bez žiadnych komplikácií...

snazivazuzi
3. feb 2009

nikka.... no teda dnes neschudnes 😀
ja robim také obycajné pagaciky zemiakové, najlepsie su horuuuuuce ... no ale kym pride manzelik domov, uz nebude také fajnové ☹ Chcela som palacinky, ale tie som robila min. tyzden a manzel sice palacinky má rád, ale nie az tak casto 😀 - mne by nevadilo ani keby som ich musela robit kazdy den 😝

zuzub
3. feb 2009

vieš čo nikka ja by som bola aj rada keby niečo zisti aspon by sme vedeli príčunu a dalo by sa to dalej riešiť, ale takto neviem na čom som a každe tehu len trpieť čo sa zase stane..... 😔

zuzub
3. feb 2009

mňaaaaaaaaaaaaam pagačiky a zuzi máš nejký dobrý recept?, že by som vyskúšala 😀

janulik.j
3. feb 2009

nikkus musis si dat maleho v polosede na seba ako mam ja teraz kubka a pisat 😉 a manzelika mas doma?
zuzub snad nieco objavia, aby ste sa uz netrapili a nemusela sa bat a trpnut co zas bude...

zuzub
3. feb 2009

presne tak janulik

janulik.j
3. feb 2009

idem ja este doupratovat, lebo cele poobedie upratujem a furt je tu bordel, este ze mame len 2 izbovy bytik 🙂 maly je uz okupany a napapny a maju prist svokrovci, tak cakame dedka nech ho popestuje a uspi 😉
inak nikkus neviem ci mate, ale mne sa velmi osvedcilo to detske kresielko, lebo maly je tam spokojny a ked si ho dam trebars do kuchyne tak ma pozoruje co robim a je tak kludny a velakrat v nom aj zaspi a ja mam volne ruky 😵

nikka_
3. feb 2009

zuzi ak si spomínam, tak bývate u manželových rodičov?? Ako sa ti býva, vychádzaš so svokrou v pohode?? alebo ako máte zariadenú domácnosť?

snazivazuzi
3. feb 2009

zuzub:

3 vacsie zemiaky, 1 vajicko, 1/2 kypr. prásku, 1/2 masielka, cca 10 dkg muky, sol.... vsetko zmiesas rukou, a potom kym sa olej zohrieva, rukou vyformujes malé placky/cca 5cm/. A do zlata! 🙂

snazivazuzi
3. feb 2009

nikka, ano byvame u nich 😠 .............. svokra fajn / ked je ona na prizemi a ja na poschodi 😀/ inak sa s nou dá.... len je niekedy velmi mudra, a si mysli ze vsetko je tak naj naj naj ako to ona robila pred 30 rokmi ked mala malé deti ... vies, má také predstavy ze detsku postel sem, prebal. pult tam.... dieta sa má kupat o 19,00, o 19,30 uz má byt najedené, a o 19,45 má dieta spat 😀....Niekedy mi takéko udaje idu fakt na nervy, hlavne ak ide o moje brusko.... joooj ty más ale velké brusko, to dieta bude riadne velké.... v tomto tyzdni má byt tvoje dieta toko a tolko kg, má meriat xy cm, a bla bla bla.... proste vsetko podla tabulky ako sa kedysi ucila /je zdrav. sestra/. malé dieta je najkrajsie ked je furt v bielom... tralalalaaaa...... no dá zabrat 😀 😀 😀
Máme jednu izbu a kuchynu. no neviem ako si predstavuje to spanie o 19,45.... to my budeme sediet v kuchyni kym sa nám nebude chciet spat, ci ako? 😀

tinika
3. feb 2009

No čafte, tak ma skoro porazilo, manzel mi chcel natiahnut kabel k netu a jaksi presekol tu plastovu ruru od radiatora, tak sme plavali, a to je len február- V januari nabural auto, teraz toto, no povedzte čo ma čaka ešte do konca roka

zuzub
3. feb 2009

zuzi, to máš veselé 😀
a tie zemiaky mám predtým uvariť? a múka aka polo? diiiik

snazivazuzi
3. feb 2009

jo jo jo jasne 😀 uvarit 😉. ja som mala doma hladku.... podla mna je naj....

zuzub
3. feb 2009

ok zuzi, ďakujem,už mi je všetko jasne, len ešte uvariť normalne alebo v šupke??? 😀 😀 😀 😀 😀 a už sa ič nepýtam 😀

snazivazuzi
3. feb 2009

to je jedno.... ak sa ti chce tak v supke... ja som lenivá ja som bez supky varila 😀 ked varim v supke, vzdy si popálim prsty 😝
a do vody nezabudni dat sol 😉

zuzub
3. feb 2009

ok zuzi 😉

nikka_
3. feb 2009

janulik ... my vyžívame autosedačku čo sme dostali ku kočiaru, a mame aj hrazdičku na hranie. Teraz už asi trištvrte hodinu sa na nej malý hrá s krsnou.
manžel je doma, lebo je nezamestnaný, teda už konečne od štvrtka nastupuje do práce.
ale vieš aké to je, ráno poupratovať, teda tak rýchlo spratať byt, potom niečo navariť, potom na obed rýchlo von s malým na prechádzku, a večer ked konečne zaspí, tak som už unavená ja, a cez deň, on si vyžaduje aby sme sa mu stále venovali, hovorili na neho, hrali sa s ním a tak..

janulik.j
3. feb 2009

zuzi tak to ti nezavidim. ako moze povedat kedy sa ma dieta kupat a jest, ved ono si vytvori vlastny rezim a samozrejme uplne opacny ako by si chcela ty 🙂 nas krpec zaspava okolo 19tej najdlhsie a najtvrdsie, tak to ho mam potom budit. to neuznavam radsej sa prisposobim ja a nebudem ho strhavat zo spanku, aby sa siel kupat jej by sa to ako pacilo? a ked sme pri tom zaspavani tak nas niekedy zaspi aj 2hod po jedeni, takze by svokruska mala radost 😀
tini chuda nase aspon nemusis vytierat podlahy 😀

nikka_
3. feb 2009

prave som doupratovala kuchyňu po svokre, je fajn, ale stačí ked príde na návštevu...

janulik.j
3. feb 2009

nikkus ale manzelik pomaha nie ked je doma? moj ma teraz dofcu, tak sa citim ako na prazdninach vyhovovalo by mi to takto stale, len keby nas mal kto zivit 😉 ten nas tiez v postielke a sam vydrzi tak max. 30 min. ked ma zapnuty kolotoc aj to musi mat dobru naladu 🙂

zuzub
3. feb 2009

tini no vy to máte veselé 🙂

nikka_
3. feb 2009

janulik pomáha, ved chvalabohu cez deň keď potrebujem tak sa mu plne venuje, ja zatiaľ môžem robiť iné, ale musím si začať zvykať, že bude robiť na smeny od štvrtka. ale dúfam, že to zvládnem, byť celý deň na malého sama..

vavenka
autor
3. feb 2009

Ahojte, komecne ide net 🙂 co je tu nove?

zuzub
3. feb 2009

cau vavenka 🙂

nikka_
3. feb 2009

vavenka ahoj

tinika
3. feb 2009

zuzub to hej, viem si predstavit aj lepsiu zabavu, teraz mam prestahovany pc do obyvky na stol tak ma chrbat boli jak som zohuta ale čo uz musim robit

vavenka
autor
3. feb 2009

Zajtra uz je streda, super 🙂 uz len 3 dni a zas fickend 😀

tinika
3. feb 2009

ano a ked sa nas... tak ja budem mat vikend uz od zajtra 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre