Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

adenka
10. apr 2013

safteeee, no my fungujeme tak vselijak, furt nejako chorlavo, domca nam nosi zo skolky bacile vsetkym moznych druhov, ona 2 dni sopli a maly skonci na atb... takze veselo preveselo 🙂. a teda dostat donho lieky je nadludsky vykon...
inak vsetko ok.. ja hackujem, fotim, moj muz uz je na nervy a uz sa celkm tesim ze si raz pojdem do roboty po materksej oddychnut 😀

tinika
10. apr 2013

@vavenka tak to fest cvakas veru bo mna stali jasle so stravou 230e a to su tu jedne aj za 130 ale boli dalej tak som nemala sancu s risom v kočiku bo on nechcel v kočiku byt keby idem teraz do roborty tak riso ide do tych lacnejsich hoci sa mi pačia tie kde chodil pato ale tak to sa mi neoplati potom robit

vavenka
autor
10. apr 2013

@tinika no ale ked mi stat 250 da, tak to nieje az take hrozne 😉
@adenka no vitaj, u nas je to podobne, tiez vanda dovlecie kadeco, 3x kychne a je po chorobe a jergus potom 3 tyzdne soplavy je... No co uz 🙂 Hej hej, obzeram tvoje vytvory umelecke, mas moj obdiv, ja som rada, ked stiham zakladne domace prace a mam navarene 😀

tinika
10. apr 2013

u nas podobne riso je skoro furt usopleny

vavenka
autor
10. apr 2013

@tinika a co robil risko, ze ste boli zasivat? 🙂

tinika
10. apr 2013

@vavenka kosil podlahu :D:D behal s kosačkou čo tato na meniny doniesol ako darček a hned aj uraz mam nabral osrovček v kuchyni vačšinou tam mam susiak s pradlom akurat vtedy som ho spratala :( a tvoja kam naburala?

adenka
10. apr 2013

@vavenka no u nas ide domacnost na ukor mojich konickov, ale neriesim, potkany tu nebehaju, deti aj mm chodia cisti :D... a varim en rychlovky... a to su veci, ktore by neboli inak ani keby som hobby nemala

vavenka
autor
11. apr 2013

@adenka chapem uplne, ja nemam hobby a aj tak som na tom podobne 😀 No a v septembri ked nastupim do prace, si to zatial ani predstavit neviem, ako bude domacnosti fungovat 😀
@tinika nasa neubrzdila v uchyni, dala hlavicku do skrinky.... A to mame zapustene madla, ze netrcia a aj tak gebenu roztrepala... No ked sa ma stat, tak sa stane, muz stal polmetra od nej... Takze tak 🙂

katka444
12. apr 2013

@vavenka cavte babenky. tak Kristínka je už veľká škôlkárka 🙂 . už 2 týždne 😀 . a teda klop, klop. veľmi sa jej páči, dokonca v sobotu ráno sme vstali s plačom, že ona ide do škôlky.
ciká už pekne na záchodík alebo do nočníke, len na spanie zatiaľ máme stále plienku. no a to naše nešťastné kakanie. stále len do plienky. vypýta si ju a vykaká sa tam. momentálne sme na 3 týždňovej kúre na duphalacu. takže kakanie na záchod ani neriešim, som rada, že vôbec kaká, keď aj do plienky. najskôr musíme poriešiť plienky na noc.

nikka_
27. máj 2013

Ahojte baby tak strasne davno som tu nebola ale hlasim ze som vcera nasla na teste dve čiarky 🙂)
Damko bude v januari ked to vsetko dobre dopadne surodenca 🙂

vavenka
autor
28. máj 2013

@nikka_ gratulujem!! Aj ste chceli, ci sa nechtiac podarilo?? Jeeej to je super 🙂 Co na to polovicka?

nikka_
28. máj 2013

@vavenka chceli sme, v januari som vysadila tabletky.. pri damkovi som otehotnela hned o mesiac, teraz to bolo trochu dlhšie, ale aj tak celkom rychlo to slo... vo svrftok idem k doktorovi, lebo ako na potvoru ideme o tyzden na dovolenku do Turecka. Tak sa teraz trochu obávam...

vavenka
autor
4. jún 2013

@katka444 tak ako s kakanim? Polepsilo sa to?
Inak cafte vsetky, ako sa mate?
@adenka co som to zahliadla na fb? Co robili Domci s pupkom? 😕
@tinika ako si nazivate v domceku?
Ozaj, dvojdetne maminy, uz ste rozmyslali, kedy zriadit jednu detsku izbu? Rozmyslam, ze by som uz rada presunula deti do detskej (jergus este drichme v spalni v postielke).. Ale mlady sa este v noci budieva, tak 2-3x mrnci, vacsinou kvoli cumlu, alebo je smadny... No ale tak uz 3 roky mame s drahym oddelene spalne, tak by som to rada dat do starych kolaji 🙂 Kedy ste deti presuvali uz do normalnej postele z postielky? Vanda az ked mala cca 2 roky, pri malom by som to chcela troska skor....
Vdaka za vase nazory 🙂

tinika
4. jún 2013

@vavenka čaf mam pocit ze tu uz byvame roky :D:D este nam pozemok nezarovnali tak mame pieskovisko na terase provizorne a potom bude ja smykalka. moj risko uz spi v detskej ale pato pre zmenu sa stahuje ku mne a tato je v detskej s riskom :D:D:D a risko občas zamrnči ale uz pije kasu len večer asi 3ti tyzden a spi od cca 18-5, 5:30
takze oddelena spalna aj u nas funguje :D:D

tinika
4. jún 2013

@nikka_ gratulka :D

adenka
4. jún 2013

@vavenka domca mala od narodenia pruh, tak jej teraz robili plastiku. Inak sa mame fajn a detsku planujem toto leto ak zostanu bubaky po rekonstrukcii chaty. Uz mam vybratu poschodovku a my sa praceme na gauc, len este ten musim vyhliadnut, nejaky pohodlny...

vavenka
autor
4. jún 2013

@tinika a Risko uz spi na posteli, ci este v postielke? V pohode zaspava? Lebo moj jergus zaspava sam, ale tak kruti sa v tej postielke aj 15 min, porozprava si, povyhadzuje vsetko z postele a potom sa ulozi dolu bruchom hore ritou a zaspi....
Mi to takto celkom vyhovuje, lebo potom este mladu treba riesit a neviem, ci sa to nepokazi, ked ho dam na postel 🙄

adenka
4. jún 2013

@nikka_ ja som bola v 11tt v turecku, 13 hodin nam meskal let, a na dofke som umierala ked som citila tie vone v jedalni, ale inak bolo super 🙂

vavenka
autor
4. jún 2013

@adenka jasne, chapem.... A teda v pohode to zvladla, hej? Juj, ja sa do poschodovej postele bojim ist, aj ked som aj nad tym uvazovala... Vanda chodi v noci skoro pravidelne na zachod sa vypisat a to by este nemuselo dopadnut dobre....
Takze asi dame dve postele - som rozmyslala, ze nejake take, len 160tky dlzky - len neviem, ci take robia a ak nie, tak mozno nejakeho stolara oslovit, len to asi bude palka, potom aj madrac na mieru dat robit 🙄 Tak v auguste by som chcela, aj presunut spalnu do detskej a naopak, lebo spalna je najvacsia izba a nam je na prd, aj tak tam len spime, tak nech maju deti priestor 🙂

adenka
4. jún 2013

@vavenka uplne super to zvladla.. Jedinu slzu nepustila... Strasne som na nu bola pysna.
Ja poschodovku musim, lebo ku nam chodi muzov parchant tak aby mal kde spat. Decka budu dole, vybrala som taku 3lozkovu kde je dole este jedno vysuvne lozko.
160 je podla mna zbytocne, kupte radsej normalne velke postele, akebo taku vysuvnu...
Alebo my mame pre domcu toto http://www.vera-nabytok.sk/p/4458/detska-pohovk...

Teraz to ma este zlozene a da sa to rozlozit na normalnu valendu ak treba

tinika
4. jún 2013

@vavenka v cestovnej postielke spi uz som ho chcela dat na postel ale tam spi tato ze kym si zvykne v druhej izbe :D tak uvidime kedy sa na to dame :D bo on ked sa zobudi ta ne ze lezi a reve abo kuka on sa rovno postavi ta verim ze z postele by rovno zosiel :D

tinika
4. jún 2013

@vavenka my mame vysuvnu teraz som im rozdelila aby kazdy mal zvlast hoc zatial tam spi tato :D sak mam na fb album neviem či ho vidite ta kuknite dam vam pristup len neviem vave či ta mam v priateloch vobec bo nejako mi ta nechce najst ked pridavam do albumu

tinika
4. jún 2013

@vavenka uz viem čom :D uz si bola do albumu pridana :D

nikka_
4. jún 2013

@adenka mne chvalabohu nic nieje, vobec sa necitim ako tehotna, absolutne ziadne priznaky az na citlivejšie prsia.. tak dufam, ze sa to nezmeni ani na dovolenke, letime v nedelu, sa tesim z tohto hrozneho počasia..
prave som dokoncila cvicne balenie, boze najviac veci ma maly, clovek nikdy nevie pri nom.

Co sa spania deti tyka. Maly si za sveteho nevie zvyknut zaspavat sam. Ulozime ho v izbe a noc co noc prilezie aj s vankusom a plysakmi v noci k nam, tak by som si priala aby uz spal celu noc sam vo svojej izbe. Hrozila som mu, ze ked sa narodi malel, okamzite ide k nemu do izby a budu tam dvaja aby sa on nebal a strazil babetko 🙂

adenka
4. jún 2013

@nikka_ aj domca ma noci ked k nam lezie a boli noci ked sme v posteli spali 4... nestresuj sa.. pride to same...
a prajem krasnu dovolenku 🙂

zuzub
4. jún 2013

Čaute ženy 🙂 ja len, že žijem máme sa celom ok len sme stále chorí :(((( už 4x tento rok v podstate každý emsiac skoro všetci len Simča to celkom dáva ok ;) myslím na vás, držte sa !!!! 🙂

zuzub
4. jún 2013

a ešte ak náhodou neviete tak ingulik čaká v januari bábätko 😵 🙂
krásne, obdivujem, ale nenasledujem :D DDD

ingulik, držte sa !

katka444
5. jún 2013

@vavenka ahoj vave. s kakanim je stale kadejake. momentalne sme celkom ustalený ale fungujeme na dufalacu. Kristínku máme stále u nás v spálni. onasa niekedz budí aj 3 x v noci, vaäčšinou 1 x. Tak sa mi nechce za nou behat do detskej.

katka444
5. jún 2013

@nikka_ @ingulik gratulujem k tehu a tíško závidím. ale strašne vám to prajem, nech všetko dobre prebehne a narodia sa vám zdravé detičky 😉

vavenka
autor
5. jún 2013

@zuzub to vaaazne?? @ingulik odpadla som! 🙂 a gratulujem! no tak tato tema je fakt ze mega plodna, esteze som sa poistila, lebo isto by som uz aj ja bola v tom 😀
Dievcata, uzivajte si, ze dicky este chcu s nami spat, o par rokov uz na to len spominat budeme a budeme zobronit o objatie 😅 Nasa Vanda uz spi sama, aj ked sa v noci ide vycikat, tak do svojej postele sa trepe... Myslim ale, ze Jergusko bude casto migrovat, to je moja cicka a ja sa uz tesim na to, ako k nam nad ranom obaja vlezu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre