Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
11. jan 2014

😵

slniecko4
12. jan 2014

@tinika čo to, tini, čo to? toľká radosť? azda tehotenstvo? 🙂)))

tinika
12. jan 2014

@slniecko4 :D vyzera to tak :D ani do 3tice neudrzim tajomstvo :D este sice len trapny tienik čo poriadne na teste nevidno zajtra maju az dojst kramy takze este tak dva tri dni kym mozno bude vidno ale uz 5 dni min. mi tak nedobre jak pri patovi ze bolia krize, podbrusko, picha viac ako pri kramoch :D

vavenka
autor
12. jan 2014

@tinika gratulka! 🙂 daj foto, nie? pozeram do grafu, ze uz druhy den testujes 🙂

tinika
12. jan 2014

@vavenka ta jeden som mala este svoj a včera kamoska doniesla ze to su zazračne bo kazdemu // ukazali :D:D na foto esten evidno ale ta dam vam no :D kokos teraz som zazila taky sok este sa stale klepem mlady truba za par sekund povytahoval vsetky zastrčky z komody a ta sa na neho prevrhla neviem či vdaka stoličke čo som tu nechala pre klientov alebo uz neviem v tej rychlosti ze nespadla na neho ale ostala na krivo kym som dobehla vsetko z nej zletelo rozbilo sa ale on je ok fuuuu take soky na moj stav

tinika
12. jan 2014

pri chlapcoch mi ukazalo az najskor 12dpo to budem zajtra este počkam tri dni a potom testnem este ale mam bolesti je to jasne .D teda snad .D

tinika
12. jan 2014

@vavenka a ty kde vidis moj graf? v Grafy BT skupine? či tu si nasla link este?

vavenka
autor
12. jan 2014

@tinika sak normalne na fertilityfriend 😉 ked dam adresu a v grafoch len za lomitko tinika som dala a vyplulo mi to 😉 spehujem ta 😉
Na tom vrchnom je nejaky tienik, zajtra testujes? Zvedava som 🙂

tinika
12. jan 2014

@vavenka ty betarka :D:D:D to by ma nenapadlo :D a to pridavam link na graf do skupiny a vidim tam tinika :D len som zabudla ako sa obrazok da rovno vlozit :D asi vydrzim az do pozajtra :D bo mne to pomaly ide hore tak mam este dva testy nech vydrzia :D:D uvidim mozno neodolam :D

vavenka
autor
12. jan 2014

@tinika aale sak testni aj zajtra 😉 ja som ta len nahodou zahliadla v grafoch bt, sem tam nakuknem kvoli lauritke, ze ci sa im nahodou nezadarilo, jej by som to velmi priala... No a kukam, ze tinika pise vo velkom, tak som kukla graf a hovorim si - bud mas problem s cyklom, alebo plodite 🙂

tinika
12. jan 2014

@vavenka a lauritku poznam?

vavenka
autor
12. jan 2014

@tinika neviem ci ju poznas, ona uz roky prispieva do temy grafy bt, vacsinou .-radi takym novym, aj mne poradila zo zaciatku a ona este furt nic, no.... Tak som si ju nejak zapamatala 🙂

tinika
12. jan 2014

@vavenka hej uz som si ju vsimla tak verim ze raz aj im sa zadari pamatam ako ked uz som bola tehotna v jeden mesiac sa podarilo katke, shaarke a este komusi čo mal problem :D

slniecko4
12. jan 2014

@tinika tini, vidno slabú čiarku, gratulujeeeeem..🙂

tinika
13. jan 2014

tak troska to silnie :D

vavenka
autor
13. jan 2014

@tinika gratulujeme! Uz je celkom pekne vidiet 🙂
Tak ti prajem, nech je to do tretice dievcatko 🙂

tinika
13. jan 2014

@vavenka dakujem :D

nikka_
13. jan 2014

no @tinika tak celkom pekne to už silnie.. bože žena obdivujem ta a gratulujem..
🙂
ja čakam kažedym dňom a zatiaľ nič, ešte mam 9 dni do terminu.. doteraz som bola v pohode že sa tešim na pôrod, teraz už začinaju pomaly nervy pracovať že čo a ako bude.. ja mam nizky prah bolesti tak uvidime.

tinika
13. jan 2014

@nikka_ dakujem neboj bude dobre ja mam tiez nizky prah bolesti a v podstate porodne bolesti som zazila len pri patovi tak zase neviem ako je to rodit normalne a ani to uz nezazijem

slniecko4
13. jan 2014

@tinika tini,super,už ju dobre vidieť..🙂))
@nikka_ držím palce, o pár dní už držíš bábo na rukách..🙂 a to fakt neviete, čo čakáte? 😵

tinika
13. jan 2014

@nikka_ inac ja mam termin 24.9. :D

vavenka
autor
14. jan 2014

@tinika kde mame foto postupky z dnesneho dna? 😉
@nikka_ a ako sa citis? Kolko si pribrala?
@slniecko4 nedas sa na druhe kolo ukecat? Pozri, ved tu sa uz tretie riesia, niekto nam uz tretie a stvrte spojil do jedneho, hejze @ingulik 🙂 Ozaj ako sa mate s geminkami? Zvladate?

tinika
14. jan 2014

@vavenka ahoj dorazila som tera zdomov a netestivala som rano ale sla som teraz a tu je vysledok :D

tinika
14. jan 2014

@vavenka hehe inac ja prv nechapala ked minule pisala ingulik ze geminky :D:D

vavenka
autor
14. jan 2014

tinika no vam sa to zas podarilo na prvy sup, ja z teba odpadnem 🙂 tvoj musi mat riadne spermie 😀
Pekne ti to silnie..... A citis sa rovnako, ako pri chlapcoch?

tinika
14. jan 2014

@vavenka ja ked tak rozmyslam tak pri patovi sa nam nedarilo lebo som nevystihla ovulku som len začinala s meranim BT od kedy sa v tom troska vyznam je to tak :D no mam pocit ze bolelo ma vsetko viac a uz druhy den mi je divne, dnes som mala pocit ze aj na tyčku ale zatial sa drzim :D

tinika
14. jan 2014

ja sa tak tesim a zaroven mi je smutno ze tento pocit uz nezazijem :D sak to poznatei tie očakavania, ake to bude, čo to bude az potom stukanie nech uz je to na svete :D:D bo nam tazko :D

vavenka
autor
14. jan 2014

@tinika no mne vobec nieje smutno, ze to uz nezazijem 😉 mne sa nedavno snivalo, ze som tehotna a v takej panike som sa zobudila, ze cisty konec! Si neviem predstavit zas to 24h staranie sa, kojenie, rev, plac, boooze 🙂 jedine, co mi u nas pripomina babatkovske obdobie, su uz len jergusove plienky, ked sa tohto zbavime, tak mam doma dvoch velkacov, uz je to brnkacka 😉

ingulik
14. jan 2014

@tinika gratulkaaaa velikaaaa...juj tesim sa a tisko zavidim...ako pises uz yo nezazijem nikdy viac...

@vavenka my sa mame fajn, konecne zacala aj nam skolka....uz aby bol september a siel aj filip...teraz je s dedom v gelnici a ja mam taky bozsky klud len s geminkami 🙂

ingulik
14. jan 2014

@tinika a kedy ides k dr? Ja idem vo stvrtok ukoncit sestonedelie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre