Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
27. aug 2014

@vavenka nedsvsm uz nedtiham dst zisdodt a nie som o tom presvedcena ze fo chcem

slniecko4
27. aug 2014

@tinika fíha, tini, ty čo už v nemocke? tak len vydrž ešte do konca..
@vavenka ale ti tie krásne detičky vyrástli, som len pozerala na fotkách na fb,akí sú veľkí už..🙂

tinika
27. aug 2014

@slniecko4 jsby vydrzala len malej sa nechce dnes mi vysadi infuzky s uz zase kontrskcie dali dslsiu a njsko neprechadzaju

slniecko4
29. aug 2014

@tinika tini,čo nového?

tinika
29. aug 2014

@slniecko4 stale som v nemocke neviem ci nie az do porodu vcers zase boledti boli dnes zatial ok ale cskam co vecer bo vacsinou tsk zacnu

slniecko4
29. aug 2014

@tinika a dr. čo na to, vydržíš až do stanoveného dňa pôrodu, či ti budú robiť skôr sc?

tinika
29. aug 2014

@slniecko4 v pondelok pred tyznom vrsvel ze sc o tyzden skor teraz ze msm ns infuzky dojst bo este cas a ms do utorks dovcu tSk zatisl ne iem dnes rsno jeden vrsvel zebudem ns infuzkach dokial sa da

tinika
3. sep 2014

Tsk neotvarsm sa csksme co bude kazdy den navyse dobry a ja chors jsk pes z toho suchebo vzduchu ze vrsj mi sni nsrkozu nedsju le. Spinsl ked nebudem fit js neceeem ja sa bojiiim uz aj nsrkozy

vavenka
autor
4. sep 2014

@tinika drz sa, myslime na teba!

slniecko4
4. sep 2014

@tinika tini, myslím na teba, už vydrž tú chvíľu..

tinika
4. sep 2014

vydrzim vydrzim len noha mi tak opuchla kokos des horuco tu, este noc bude hroza bo sa neviem otačat ako doma, ked som sa prevalila a dalo sa tu sa pretačam a mi panvu ide roztrhnut asi blba postel abo ja uz taka rozbita .Dd ale tyzen este dam a uvidime mozno aj viac hlavne sa zbvit tych soplov

slniecko4
4. sep 2014

@tinika a manžel to ako zvláda s deťuchami? 🙂

tinika
4. sep 2014

@slniecko4 v pohode

slniecko4
4. sep 2014

@tinika neplačú za mamkou?

tinika
4. sep 2014

@slniecko4 nieee :D risko včera dosiel a vravi podme vsetci domov :D:D a patko chcle oestat aj ked odchadzali ale neplaču

tinika
5. sep 2014

Tsk buduci tyDen ideme na to len neviem kedy ani skou narkozou

slniecko4
6. sep 2014

@tinika držím prsty, nech to máš čím skôr za sebou..

tinika
6. sep 2014

@slniecko4 po veceri a.Noci to uz chcem mat za sebou ne iwm sediet ne iem lenag strasne ma dole tlaci nohy opuchnutr jazva boli a strane soplim dusi ma z toho tak u msm na bduchu svalovku a musim ho drzat jsk po sc neviem jak toto prezijem

slniecko4
6. sep 2014

@tinika no, máš to ozaj ťažké..:( ale už len lepšie bude po tom všetkom.. teba bolí ešte pred sekciou jazva??? a to je dobré? a ozaj, 3tiu ti budú zas po tom istom mieste robiť?

tinika
6. sep 2014

Kocky som trojnasobns msmsaaaaaa neskor napisem bo nevladzdm mala ma 3420g 50cm je v inkubstore kvoli duchsniu ale dycha samama infuzkyViac neskor

slniecko4
6. sep 2014

@tinika tini, je kráááásna..🙂 ešte raz gratulujem a prajem skoré zotavenie..🙂 napíš, čo sa stalo,že už dnes si rodila..

tinika
6. sep 2014

@slniecko4 napisem ked budem moct inac sko z mobilu bo by ste luztili je toho viac

slniecko4
6. sep 2014

@tinika ok, počkáme. 🙂 hlavne, že ste obe v poriadku..🙂

katka444
6. sep 2014

tini malá je zlatunká a má krásne miery. nech ste obe čím skôr fit 🙂

vavenka
autor
8. sep 2014

@tinika velka gratulacia! daj sa do kopy, mas cas, potom nam zreferujes! Hlavne ze je vsetko ok 🙂

tinika
8. sep 2014

Dnes mi ju ns chvilu dsju na ruky

nikka_
8. sep 2014

Tini nadherna princezna.. nech ste uz rychlo doma..

evus
1. nov 2014

Cauteee baby...tu ake novinky...jeeee Tinika ty si trojnasobma mamulienka??? to obrovska gratulacia 🙂....inak vas vsetky pozdravujem

tinika
10. nov 2014

@evus dakujem pekne .D a ty uz mas skolakov velkych kokos ako to leti ako si zijete? o tebe som nepočula dlhooo

tinika
10. nov 2014

pridam par aktualnych foto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre