Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
26. máj 2009

no ta sa len rychlo vyzdrav. nemozes byt teraz tak casto chora. pekne davaj na seba pozor 😉

katka444
26. máj 2009

a nejake foto bruska v 13 tt nebude 😵

tinika
26. máj 2009

kati som akurat minule fotila ale ziadna zmena oproti zaciatku tehu furt mam 102 cm hihi ta sa hambim ze vyzeram jak v 9 mesiaci a svagrina zacina 7 a ma ovela mensie brucho jak ja hihi
no kati to asi mam trocha oslabenu imunitu abo co akurat klienta mi včera vravela ze bude silna baba

katka444
26. máj 2009

tini hlavne z rana sa teplo oblikaj. ponozky a nejaky sveter nech ti nechyba. viem co hovorim. ja mam oslabenu imunitu (liecenu) 😉

tinika
26. máj 2009

kati jasne, aj večer mam po ruke bundu bo ja som taky ladovec 😀 😀

tinika
26. máj 2009

jeeej som mala 5555 príspevok pred chvilou

tinika
26. máj 2009

som dnes kupila podbradnicky sa mi pacili idem hodit do albumu

evus
26. máj 2009

ahojte,pozeram,ze tu akosi nik nechodi 😒 ...

tinika,vies co teraz zistili,hedelix obsahuje vytazok z brectanu a brectan je silny alergen 😖

my prave riesime dovolenku,mame zarezervovane bulharsko na 12dni na zlate piesky,tak dufam,ze to vyjde,inak sa mame fajn

tinika
26. máj 2009

😉 ahoj evuska
co???? ako co nemam ani tie kvapky papat? sak sa zadusim jak fur kaslem, ja skoro od začiatku tehu len sa to ukludnilo trocha, a dakde som čítala ze ked počas tehu kasel trva vaic ako 6tt tak ... no som z toho trocha na nervvy

evuska dovcu ti trocha zavidim, ale my by sme tento rok nesli aj tak, kedze prerabka a bytik tiez niečo stoja 😉 uzite si aj za nas

katka444
26. máj 2009

ahoj evus. jeeej vy idete na dovolenku? a nebojis sa s miskom? idete letecky.

no aj nam by bodla nejaka dovca. ale ak pojdem v auguste na tu laparku tak neviem 😒

tinika
26. máj 2009

katka a predtym nemozete ist? Ja by som aj tak sla radsej v septembri, boli sme na svadobke od 30.9. do 15.10. a bolo fjan teplo akurat pre mna len uz potom aj prsalo a minuly rok od 27.8. ci jak do 6.9. a som spat v noci nemohla a to aj klima nam sla zadarmo takze v juli ja urcite na dovcu nikdy nepojdem

evus
26. máj 2009

tinika,no neviem,ja by som ho asi nepila,skus si radsej nakrajat cibulu a vrstvuj ju s cukrom a ta stava co z nej budes mat,tak tu pi...my sme sa tento rok rozhodli,ze proste kasleme na vsetko a pojdeme niekam,je to all inclusive a je tam pekne,len dufam ,ze to vyjde,nieco mame nasetrene ale aj nejake eurace pozciavame ,tak cakamena schvalenie,ak eurace nebudu,nikam nejdeme 😒

katka444
26. máj 2009

tini skor sa mi z prace neda. aj tu laparku kvoli praci odkladam az na august.

evus urcite vam to vyjde 😉

inak dnes som na suture nasla spanielsko autobusom s polpenziou od 6.6 -13.6 na 7 noci za 60 eur 😲 😲 😲
asi kriza. no ak to takto bude aj v oktobri, tak by sme isli do egyptu alebo do tunisu

tinika
26. máj 2009

evus ta drzim paluchy, mi najskor na dovcu tak o dva rocky hihi boze pozeram ze tvoj drobec uz ma 8 mesiacov sak nedavno sa narodil, o chvilu uz rok no sila, a kym ja budem mamina ta tvoj bude uz velky chlop 😀 ze by frajerku pre neho?

evus
26. máj 2009

kati,vyzera to tak,ideme letecky,inak by som asi nesla,takto sme tam za dve hodiny a s miskom sa nebojim vobec skor z karinkou,ta nam v poslednom case zacala v aute vracat,tak dufam,ze jej nebude zle...platime len za dospelych,deti maju zadarmo,len za lietadlo a poplatky za nich platime...ato spanielsko je teda fakt lacne

evus
26. máj 2009

tinika,mozno aj hej 😉 😀

tinika
26. máj 2009

evuska tvoja mala je asi na zuvacku este ale aspon cukrik jej daj cmulat, mne tiez bolo trocha nevolno ale naspat som mala zuvku a uz ten tlak nebola taky 😉

evus
26. máj 2009

tinika,my cestovanie teraz riesime kinedrilom,takze ak pojdeme,tak jej ho na cestu dam,alemyslim,ze aj tak budespat,lebo odlet je rano o siestej,takze budeme musiet dost skoro vstat

tinika
26. máj 2009

no evus nezavidim my sme mali o 8 a vstavali sme o pol 5 bo este do ke sme sli autom

evus
26. máj 2009

vsak aj nam treba ist este autom do ba,ale neriesim to,nejako to zvladneme,hlavne ze dovolenka bude

tinika
26. máj 2009

furrt pocujem o kinedrile alke som v zivote take nevidela hihi to proti nevolnosti na cestovanie??? Bo mne byvalo občas zle ked sme chodili často busom na zapasy a teraz tiez mi byva co som tehu ale to musim predyhcat

evus
26. máj 2009

hej kinedril je dobry,karin vzdy zaberie,aj ju tak trosku otupi,tak mame klud celu cestu 😝

tinika
26. máj 2009

jo jo hlavne ze bude dovca oddychnete, zmenite vzduch a prostredie ... ja sa smejem ze to moj m tak poriesil bo som na neho kričala po tej havarke ze zarobil na dovolenku ta ze nech dačo robi nech v lete ma neslahne ze nikam sa nejde, to som este netusila ze budeme byt kupovat hihi

tinika
26. máj 2009

uz ste fuc?

snazivazuzi
26. máj 2009

Ahojteeeee 🙂

Ako sa máte? Tini, vseko ok? teda okrem kaslu... Pred sekciu som ochorela, lekárka z ORL mi odporucila ten hedelix, ale po tom co pisala evus...no neviem, neviem.. asi by som hedelix nekupila, radsej tá cibula...

Inak sa máme dobre, dnes má maly 6 tyzdnov a je zlaaaaaty! Kazdy tyzden si uzivam 38,5... furt sa jeden prsnik zapáli a to odsávam od rána do vecera! Uz neviem co s mojimi prsiami ☹ bolia jak slak, a kazdy vecer zaspávam s obavami, ze co ak sa ráno zobudim na bolavé prsia.... potom som cely den jak zombi a boli ma vsetko.

tinika
27. máj 2009

Ahoj zuzi, aj z nosa mi tečie. Hedelix uz mam kupeny čo minule som kaslala a ste mi odporucali.
Nezavidim ti tie bolesti moja, dufam ze to uz prejde a budes si uzivat mamickovanie 😉

snazivazuzi
27. máj 2009

Tini, najviac ma stve, ze nemozem chodit na prechádzky a maly je niekedy cely den iba doma v izbe. ☹ked manzel pracuje a nie je nikto doma - ani svokra,a aj moja mama pracuje, tak musime trcat doma 😖 .

Fhu tini, no nezávidim ti. Ja ked si spomeniem na zaciatok tehu, tak presne ako ty, cca v 12tt som bola chorá a pri kazdom kychnuti ma pichlo v podbrusku a vzdy som sa veeelmi zlakla...

petulig
27. máj 2009

aden, neviem sa rozhodnut ci V max alebo cam x tris. Chceli sme lacnejsi nejaky, ale ponukla sa krstna ze nam kupi poriadny tak teraz neviem 🙂

petulig
27. máj 2009

inak ahojte 🙂 flakam to tu ale nejak nestiham

zuzub
27. máj 2009

čafte čaje 🙂 evus cez ajú cestovku idete do toho BUlharska? lebo aj my zháňame nejakú dofču konečne po 3rokoch chceme ísť tak okolo 18-20 júna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre