Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
2. feb 2009

juj rychlo moj graf, nech je tiez na prvej strane

http://www.fertilityfriend.com/home/katka444

katka444
2. feb 2009

ach tak som to nestihla, ale som hned na druhej, do buducna, ked ma budete hladat 😉

adenka
2. feb 2009

ingu dik za pomoc...tak dufam ze bude uz vsetko ok...ja idem na dalsiu poradnu az 2.3. aaach to budu dlheee 4 tyzdne...

zuzub
2. feb 2009

ja hľadam, že kde ste a vy už ste ajnovú tému stohli založiť 😀 😀 😀

snazivazuzi
2. feb 2009

zuzub, a ty si prespala 10000ku? 😀

katka444
2. feb 2009

adenka krasna fotecka 🙂

katka444
2. feb 2009

my mame v robote kazdy svoj pc. ale teraz sefko riesi nieco s kolegynou a tak cumia spolocne do jej pc. a ten je hned vedla mojho, takze nemozem mat otvoreny MK, lebo by mohol zocit, ze co to citam a pisem 😠

evus
2. feb 2009

kua,vas mozem hladat 😀

tak vsetko len to naj v staro-novej temicke,sa vravi do tretice vsetko dobre,tak hadam tu uz budu vsetky snazilky tehulky,tfu,tfuj,tfuj 😉

som hladna,idem si zohriat obed

tinika
2. feb 2009

A kolegyna je v pohode, ze chodis na konika? Ci aj ona chodí 😀

snazivazuzi
2. feb 2009

evus cau, ty si otehotnela v prvej téme, porodila v druhej, aké plány más teraz? 😀 😝

evus
2. feb 2009

servus zuzi...nooooo,ja uz mam to svoje odkrutene,takze prenechavam miesto dalsim 😉 ,ja uz tu budem len vsetkym silno drzat palce. 😝 ...mimibazar este funguje? 😀 😝

petulig
2. feb 2009

ahojte.. 🙂 aden super ze vsetko ok, mna to caka zajtra, dufam, ze to dopadne rovnako.. este stale ti byva zle?

evus
2. feb 2009

adenka,super,ze je vsetko ok,fotka na jednotku 😉

snazivazuzi
2. feb 2009

evus, co myslis, kde sa tulam momentálne? 😀 😵 😵 😀

evus
2. feb 2009

zuzi 😀 ...ja co som objednala malemu bundicku,tak dnes prisla a je ruzovaaaaaaaaaa 😒 ,fotka strasne skreslovala,vyzerala ako modra.

vavenka
autor
2. feb 2009

Juj dievcata moja najlepsia kamoska je zas tehotna (v septembri potratila) tak sa tesiiimmm 😀 😀

katka444
2. feb 2009

kolegyni je to jedno. ale sefko keby zbadal, ze som pol dna na MK, fuuuu to by bol pruser 😝

snazivazuzi
2. feb 2009

Co je baby, kde sa flákate?
My ideme do kauflandu, dufam ze na polovicu toho co mám kupit nezabudnem, minule sme vyrazili do kauflandu a potom sme este museli skocit do hypernovi a odtial do billi, bo som vzdy nieco zabudla kupit 😀 - evus, to tá moja bohovská tehulkovská pamat 😀 😎

janulik.j
2. feb 2009

Jééééj my sme teda riadne pisalky, ked uz tretia temicka 😉
tfuj tfuj tfuj vsetkym snazilkam nech su hned a zaraz tehotne a tehulky, nech maju lahky porod a nas maminy, nech deturence posluchaju 😀
Ja som dnes zas neodolala a objednala krasny kompletik na MMB na krstiny a na oslavy 🙂 Evus, tak to je pruser kvoli bundicke budes musiet mat este jednu dceru 😀

adrianka127
2. feb 2009

Ahojcek,
len tak beham po konikovi a pozeram, aku mate optimisticku temu... Mozem sa k vam pridat? Ja sa s drahym snazim pol rocka - zatial neuspesne, ale verim, ze kazdu chvilku sa podari... 🙂
Pozeram, ze v tejto teme je aj adenka... 🙂 krasna fotecka - drzim palceky, nech to ide aj dalej dobre (ale bez tych zaludocnych problemikov...)

tinika
2. feb 2009

Ahojte, tak ja dnes musim makať uz naozaj, tak sa na vas sem tam kuknem, ale teraz idem papat a sup do práce

snazivazuzi
2. feb 2009

Evus, ja ked som malému objednávala od jednej pani aj viac veci som objednala aj capacky s uskami, strasné zlaté su........ problém je iba v tom, ze su ruzové 😀. Na tej fotke vyzerali ako keby boli biele... no co uz 😀

zdenkabrt
2. feb 2009

Juuuuuuuuuuuuuuuuuuuj ahooooooooooooojteeeeeeeeeeee, takze uz nova tema, no my sme rychle,
ja len na skok, v novej praci makam makam, vela dsedim za PC a nikdy sa tu nedostanem furt mam niekoho na krku, alebo otravuje xixixi sak veducujem ne? 😀 😀 😀 😀 😀
ako sa mavate?
adenka krasna fotecka 😉
Musim si najst konecne cas precitat vas
tak aj sa pridavam s prianim, aby vsetky snazilky v tejto teme na co najsjkor tesili z //, a mamickam krasne zdrave deticky a tehulkam krasne tehulkovanie
cmucik, normalne mi hrozne chybate, ze tu nie som tgeraz tak casto,
papa cmuk 🤐 😵

tinika
2. feb 2009

ahoooj zdeni, a čo teraz robiš? A čo si robila predtým a manzel znova s tebou v tej istej praci, alebo uz koniec ponorke?

nikka_
2. feb 2009

Ahojte baby, tak pozerám, že nová téma. SOm rada 🙂

zdenkabrt
2. feb 2009

Tini, ved som ti raz hovorila v IP 😀 aj som vkuse omielala ze sa stahujeme z BA na Donovaly, pracujeme v penzione, ale je to ako hotel, spravuje ho draheho bratranec, tak sme tu, asi take ako skoro rodinny podnik 😀 😀 , a skoro tie iste platy ovela mensie vydavky ako v BA a hlavne iba hodinku domov, taaaaaaaaaaaaaaaaaak sa tesime 😀 , takze ponorka pokracuje, ale je to lepsie, lebo cez den sa vidime dokopy hodinu, ked vleziem do kuchyne, alebo on vylezie za mnou a potom az vecer, takze je to v pohode 😀

evus
2. feb 2009

janulik,daj ty pokoj,ja uz dceru mam a o par rokov ta bundicka uz nebude v mode,ak sa nahodou este na nejakeho drobca odhodlame

zuzi,vsak keby tam mamce pisali,akej farby tie vecicky su,tak by to bolo lepsie,ale neva,uz som ju ponukla,tak hadam ju predam

a nam predali tu chatku ☹ ,takze zhanamme nieco nove

katka444
2. feb 2009

evus skoda ☹ ale urcite najdete nieco lepsie a lacnejsie 😉

zdenka, takze zarezavas v novej praci. a to chodite domov kazdy den, alebo nocujete na donovaloch?

evus
2. feb 2009

kati,no dali ju este o 50-tisic lacnejsie...a ja som tam uz v predstavach sadila mrkvu 😅 😀 ,ale jasne,ze nieco najdeme,na jar sa urcite budu zahrady predavat...a ty co porabas?

janulik.j
2. feb 2009

zuzi ja som dostala krasne capacky zadarmiko k takej vesticke a kosielke, tak dufam, ze su modre ako na obrazku 😎
evus ale poskadlit ta mozem nie? 😀 ja som tiez povedala, ze nas Kubko bude jedinacik, tento tyzden sa chystam na krv k doki a hura na antikoncepciu 😉
ahoj nikkus ako sa mavate? este mate koliky? ozaj kolko stoji ta Beba v Madarsku aj my totiz papame Bebu ale hypoalergennu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre