Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

petulig
9. nov 2009

😀 bude muz rad,moj by hned vymenil na zaciatku.Uz si zvykol hadam. 😎 meno mate?

petafr
9. nov 2009

Diky baby, joj, mat tak uz vase starosti... ale ak to takto bude pokracovat, tak o tri dni testnem. Vy ste testovali kedy, na kolky DPO? Pozerala som si FF galeriu a niektore grafy tam maju + uz od 8 DPO, ale to si najde asi malokto...

katka444
9. nov 2009

peta ja som testovala na 12 DPO s 10 citl. cez den a uz bolo vidiet ciarocku https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

petulig moj mm chce tiez chlapca

katka444
9. nov 2009

a mena zatial asi kristinka a lukas. ale este sme to uplne vazne nepreberali. az budeme vediet co to bude, sa do toho viac zazerieme

zuzub
9. nov 2009

🙂

katka444
9. nov 2009

ahoj zuzub. co taky usmev? mame dobru naladicku? to je fajn

zuzub
9. nov 2009

ahojte, takže mne sa od piatku nedali pridávať príspevky do našej témy, už ma to teda pekne štvalo 😠 som písala aj admin, tak hádam to už bude ok 😉 ale čítam vás poctivo 😀
kati aj mne sa páči meno Lukáš 😉

zuzub
9. nov 2009

ten úsmev to bola skúška, či mi pridá príspevok 😅
kočky čo používate alebo ste používali počas tehu na kremikovanie bruška, príp.na prsia? ja som včera z hrôzou zistila, že mi poriadne popraskal už prsia úplne také červené ryhy mám na nich ☹ a pritom krémujem 😨

katka444
9. nov 2009

no zuzub ja sa nejako moc nekremujem a zatial nemam strie. ale ked tak mam kupene take mliecko na brusko. myslim ze je to od dermacolu. ale niekedy sa len natrem takym telovym kremom olivovym od Avonu Planet Spa. co mi pride skor pod ruku.

katka444
9. nov 2009

toto http://www.dermacol.cz/dc/dermacol-internet-new...

poctivo 2x denne som sa s nim natierala este pred otehu. ked som mala ist na tu laparku. lebo tam nafukuju brusko a ze sa urobia z toho strie.

zuzub
9. nov 2009

ja normálne nechápem, že mi prsia už tak popraskali a pritom nemám pocit, žeby nejak extra narástli 😒 😀
ten olivový od Avonu mám aj ja, je môj obľúbený 😉

vavenka
autor
9. nov 2009

Zuzi ja pouzivam krem ElastiQ a olej z Eucerinu - oba pripravky su direkt na tehotenske strie - snazim sa minimalne raz denne natierat, niekedy sa aj 2x denne podari....

zuzub
9. nov 2009

budem asi musieť niečo pozrieť v lekárni

zuzub
9. nov 2009

ElastiQ je vraj dobrý tak možno skúsim aj ten 😉

vavenka
autor
9. nov 2009

Zuzi no uvidime o par mesiacov ci je dobry 🙂 v lekarni bol jeden z najlacnejsich.....A moc mi nevonia... Ale ak nebudu strie tak budem jeho chodiaca reklama 😀 😀 😀

katka444
9. nov 2009

caf vave kde si bola od rana?

inak uz par dni citim ako take bodnutie-bolest, neviem to popisat presne, v brusku. myslite, zeby to uz mohli byt pohyby? ale som aj citala, ze prave v tomto obdobi mozu byt take bolesti v brusku, lebo sa tie upony ci co maternice zvacsuju. tak neviem 😒

maxii
9. nov 2009

caute kocky hlasim ze podla tych vysledkov z krvi cakame na 99% dievcatko - Lauru 😅

zuzub
9. nov 2009

maxii tak to je super gratulujem 😉
mna zas Kati niekedy tak picha okolo pupka príp.v pravom alebo lavom boku 😒

maxii
9. nov 2009

aj mna obcas popichava vsade, niekedy aj ked mi treba cikat ma boli niekedy brusko, beriem to tak, ze pokial nekrvacam ani to neni nejaka ostra bolest je to OK.... 😕 😕 😕

zuzub
9. nov 2009

a Laura pekné meno 😉

vavenka
autor
9. nov 2009

Kati podla mna pohyby 100% necitis ako bolest.....
Som pracovala trochu, telefonaty, maily, kolegynka je este stale bezradna 😅

Maxii jeeeej, gratulujeem 🙂 Pekne meno, tiez jedno z mojich favoritov 😉

zuzub
9. nov 2009

Vavenka tak máš aspoň nejaké spestrenie 😉

katka444
9. nov 2009

maxi takze je to dievcako, gratulujeeem.

ja uz bezim domkov. cafte

maxii
9. nov 2009

dakujem baby, tesime sa 😅

kati papa 😉

slniecko4
9. nov 2009

čaute babenky,tak ja hlásim poradňu u pôrodníka - sestrička zostala šokovaná,aké mám malé bruško a idem čochvíľa rodiť,zbytočne som jej vysvetľovala,že mám 180cm,nemôžem mať také brucho ako tie,čo majú 160cm. 😅 No a na steroch mi vyšli kvasinky,takže som dostala candibene.Pýtala som sa,či to tie kvasinky ma majú radi,bo už druhýkrát ich mám,tak vraj to je choroba tehotných žien a pôrodom to zmizne.. Tak dúfam,lebo nikdy predtým som to nemala a nerada by som si nechala takýto suvenír na tehotenstvo.. 😀
maxii,gratulujem k dievčatku,my tiež slečnu čakáme. 😵
vave,ten elastiQ aj ja používam,aj od babylove Mama.

vavenka
autor
9. nov 2009

Slni cau, no hej, mas malinke brusko, ale sak bud rada 😉 hlavne je ze v brusku je vsetko ako ma byt....
Inak ti s tymi kvasinkami je pravda, secky moje kamosky do jednej to mali.....
Porodnika ma zaplateneho? Ci nejaky znamy? Alebo len tak?

slniecko4
9. nov 2009

je vybavený,mám tam tetu v nemocnici,tak uvidíme.. Modlím sa len,aby pôrod prebehol v pohode a malá bola v poriadku.. 🙂

zuzub
9. nov 2009

ja som si trošku zdriemla 😀

tinika
9. nov 2009

kati dobry pristup, ja so msa tiez nebala, som verila ze budu ok.

tinika
9. nov 2009

kati ja som tiez od začiatku mala tusaka na chalana, hoci potom ma zmagorili vsetci bo vraveli ze dievka ale nemylila som sa (teda dufam hihi)
ja som testovala 12dpo a mala som len / a 15dpo //

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre