Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evus
30. nov 2009

vavenka,nevadi,pri prvom sme vsetky boli analfabetky,pri druhom si uz ako ryba vo vode a ked bude tretie,to uz budeme proficky 😉

idem ja,maly sa zobudil...papa

katka444
30. nov 2009

ja budem rodit u nas vo zvolene. tiez sem chodia rodit aj baby z banskej bystrice. velmi si tuto porodnicu chvalia. a este mam aj dobre znamosti v nej. tak budem skoro VIP host 😀

babenky mate niektora ten zoznam na vybavicku? co treba mat nachystane na zaciatok. kolko ks coho atd.

zuzub
30. nov 2009

ja to mám kati pošlem ti to cez IP

katka444
30. nov 2009

zuzub diiik

katka444
30. nov 2009

budem muset uz dovliect tie vecicky od svagrinej a pretriedit co sa mi hodi. tak nech viem priblizne kolko coho potrebujem.

zuzub
30. nov 2009

Dala som si to Kati do albumu lebo neviem ako to vložiť do IP

katka444
30. nov 2009

zuzub vdaka, uz som si to ulozila 🙂

adenka
30. nov 2009

ahojte babulky,

tak my sme oslavili 3 mesiace a pridala som nejake fotecky 🙂

no nasa dominka zacala spinkat v kociku, krasne aj 3-4 hodiny... zistila som ze miluje zimu, takze ju neobliekam tak velmi hrubo, vypla som kurenie v spalni a je to teraz super. inak toto je take vdacne obdobie, malinka zacina reagovat, veeela sa usmieva takze je to super 🙂

a vy sa ako mate? tinika je este v nemocke?

kati pozeram ze dievcatko? supeeer 😵 ake bude meno?

katka444
30. nov 2009

ahoj adenka. jejda tak vy uz mate 3 mesiace? uz sa tesim na to obdobie.

tinika asi este v nemocke. aspon sa zatial neozvala. a slniecko dnes nastupila, tak jej drzime palce.

no na sone nam dr. povedal ze to vyzera na babu, ze ma medzi nohami cikulu 😀 ale vraj nemame kupovat este ruzove, ak sa nahodou myli. ze na sone v 30 tt sa to urci presnejsie.

adenka
30. nov 2009

katka a na 3D nejdes?

katka444
30. nov 2009

zatial rozmyslame ci ist. az bude na 3D neskoro 😀

adenka
30. nov 2009

no pre mna to bol super zazitok, ale je pravda ze je to dost drahe...

katka444
30. nov 2009

ved prave, ze je to dost drahe. tak chceme, len ak by sa dalo, aby nam to znami urobil zadara.

vavenka
autor
30. nov 2009

Ja som bola presvedcena ze si to 3D dame - ale: na morfologickom utz v 20tt to na chvilu prepnu aj do 3D (teda dufam, aj v 12tt to tak spravili) a za 7,- eur sa da kupit z toho 3D fotka - tak ak to tak bude, tak na to cisto 3D za 70 ci 80 eur nepojdem......

zuzub
30. nov 2009

čafte 🙂 konečne som doma z mesta 😝
ja na 3D tiež nejdem, môj gyn má veľmi dobré sono, a on ani 3D nerobí, peniažky radšej investujem do niečoho pre mimčo.
môj gyn.robí okolo 20tt také podrobné sono aj s foto na DVD tak to si dám za 20€

dzou
30. nov 2009

ahojte kocky ako sa mate? ako sa ma tinika a patko? a co slniecko uz je nieco nove? ja mam nieco nove .... mrchu 😠 😀

maxii
30. nov 2009

dzou - vrrrr!!dokelu aj s mrchou 😠 😠

vavi a zuzi - aj my sme sa vykaslali na ten 3D,kvoli peniazom, momentalne sme v setriacom mode 😀 zajtra mam poradnu, tak drzte palce na morfo, pred obedom vam dam vediet co a ako, dufam ze bude vsetko OK 😉
posledne 2 dni ma malicka zacala viac kopkat takze viem ze je OK, len aby boli vsetky organy ok a tak, vsak viete, vzdy je troska strachu 😉 😅 😀

dzou
30. nov 2009

ahoj maxxi tak drzim palceky urcite bude vsetko ok 😉

maxii
30. nov 2009

diki dzou 😉 🙂

dzou
30. nov 2009

neni zac 😉 joooooooj aj ja by som uz chcela ☹ ale tak 7.kolo mozno uz bude stastne 😉

maxii
30. nov 2009

hej vianoce iinak byvaju plodne....vies, volno, dobra atmoska, troska vinka atd....a hned to ide 😀

dzou
30. nov 2009

hej dufam az na to ze ak budem mat ovu tak ako vacsinou tak to bude este pred nejakeho 13-14.12 ale tak snad lucia bosorka ma zacaruje 😀

maxii
30. nov 2009

tak tak a my jej tu v teme pomozeme a budeme carovat nech to vyyyjdeee 😅 😀

dzou
30. nov 2009

dakujeeeeeeeem no a nevies co nove so slnieckom? este je 2v1?

katka444
1. dec 2009

ahojte,

dzou, ta mrcha je teda hnusota 😠
tak ale na silvestra uz nechystaj nejake velke oslavy. lebo uz nebudes moct pripijat 😉

maxi drzim palce

ja mam poradnu vo stvrtok

teraz som este doma, lebo som vygrckala ranajky. tak som si povedala, ze to kaslem a lahla si trochu spat do postele. ale uz idem na bus 😝

vavenka
autor
1. dec 2009

Bre ranko,

Kati este furt grckas? ☹ juuuj no, asi budes jedna z tych vyvolenych, ktore maju nevolnosti cele tehotenstvo 😔 Ale tak co nevytrpime pre prckov, vsak? 😉

Dzou kua tak cez sviatky mas zakaz vyliezt z postele, treba plodit 🙂

Maxii ocakavame pozitivne spravy 🙂

Kati aj ja mam poradnu vo stvrtok, ale az na obed, a potom asi skocime so Shaarkou niekam na kolacik, zas nam gyndoska dala rovnaky termin 😀 😀

Zuzub no akekolvek dobre 2D sono sa podla mna neda porovnat s 3D, proste to trojrozmerne zobrazenie je uplne o niecom inom....
Ale jasne stoji to kopec prachov, ja som najprv myslela ze to stoji za to, mat pamiatku takuto na cely zivot, ale ako som pisala vyssie, 3D mi urobia v ramci morfologie, akurat ze to nenahraju na DVD, len spravia fotku...
A ktovie, mozno si to este dame, niesom uplne rozhodnuta......

petulig
1. dec 2009

cafteee..tini gratulujeem 😀 idem pocitat co mate nove kym dieta odfukuje

katka444
1. dec 2009

ahojte, tak uz som v praci

petulig ako sa mate s Michaelkov?

vave ved som si myslela, ze uz je po tom. ved som uz asi 2 t. negrckala. ja by som sa mala vybavit na poradni v priebehu doobedia. a zajtra mam zase zubara. tak si spravym 2 dni volna 🙂

katka444
1. dec 2009

tinika by mohla byt pomaly aj doma 😒 ale tak asi este oddychuju

maxii
1. dec 2009

caute, tak uz som spat 😀

moja lekarka je velmi rychla, cele to trvalo 20 min a vyzera zeje vsetko OK, pomerala vselico ale co som si zampamatala je chodidlo, ci skor chodidielko 3,5 cm 😀 vaha 470g a zodpovedame presne 21+6 cize dnes koncime 22tt 😵 😵

potvrdila mi babulku, ze to naozaj vyzera veeelmi podozrivo na babu 😀 a mala sa furt hemzila, aj ma kopkala a najdolezitejsie,placenta lezie pomaly ale iste hore, uz len jednym cipom prekryva krcok, ale je vpredu ulozena, cize mi asi bude tlmit pohyby, ale neva, citim ich aj tak...

nooo, cize zaver je ze vsetko OK, aj krcok je tuhy zavrety...next time poradna 21.12. 😀
a glukozovy test ze mozem az po sviatkoch si nechat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre