Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

maxii
13. apr 2010

tu su

vavenka
autor
13. apr 2010

Maxii jeeej, mala je krasna 🙂
Na koho sa podoba? 😉

maxii
13. apr 2010

asi na tatina 😉 😀 na mna ked robi grimasky 😀

mum_to_be
13. apr 2010

ahojte ladynky! maxii, natalka je krasnucka, ako anjelik... gratulujem!!!
co katka, este neporodila?

vavenka
autor
13. apr 2010

Mum katke dnes rano vybrali Kristinku z bruska 😵

mum_to_be
13. apr 2010

akurat som si precitala, ze kristinka je uz na svete, krasa! katka, gratulujem!!! ze 53 cm, to je riadna dlhanka!

mum_to_be
13. apr 2010

mimochodom, aj nasa verca sa zacala pytat na svet den pred nastupom maminky do porodnice... 🙂

vavenka
autor
13. apr 2010

Mum jaka ste pekna rodinka 🙂
Brusko uz vykuka? 😉 Ty kokso ze 18tt, ty si snat tt sama prihadzujes 😀 uz viete co to bude?

petulig
13. apr 2010

jeeej Katke gratulujeme, presne take miery ako sme mali my 😀 😀 😀 v ktorej porodnici rodila vlastne?

slniecko4
13. apr 2010

jeeej,katke gratulujem,prajem skoré uzdravenie a veľa mliečka.. 😵 som zvedavá na fotečky.. 😵
maxi,mum,krásne dievčatká.. 😵

zuzub
13. apr 2010

ahojte 🙂 už som doma, fuuuj vonku je hnusne 😝
dneska som bola hodinu na poradni!!! robil mi sono, prietoky, monitor aj ma vyštroval, takže náš drobec má 28OOg, mám zmäknutý krčok,na monitore dve kontrakcie, otvorená som na 1 prst 🙂 , doki hovoril, že keby sa mi čokoľvek nezdalo hned do porodky mám utekať, že to už môže prísť, ale môžem ešte aj týžden dva vydržať tak uvidíme kedy sa malému zachce vykuknúť 😀
a idem si vás prečítať 😉

slniecko4
13. apr 2010

zuzub,ahoj,tak sa ti to blíži.. 😵 aj cítiš už bruško?

zuzub
13. apr 2010

hej slni cítim posledné 3 dni každý den mám bolesti a taký tlak, doki vravel, že to už bude tak len si to mám sledovať, ked to bude intenzívnejšie

slniecko4
13. apr 2010

zuzub,tak predpokladám,že tiež porodíš do konca apríla.. 😅

tinika
13. apr 2010

zuzi nezavidim ti to očakavanie, aj som aj nakoniec rada ze to prislo tak nečakane 🙂)
inac dnes mi svagrinka oznamila ze budem teta 🙂) tesim sa lebo tiez sa im dlhsie nedarilo, takze moja neterka bude mat surodenca 😀

zuzub
13. apr 2010

tini ja mám furt pocit, že ešte nie som psychicky pripravená na pôrod, fakt mám dosť strach 😖
tak to je super, že sa svagrovcom zadarilo 😉

vavenka
autor
13. apr 2010

Jeej Zuzi tak super 🙂
Kokso to tu asi fakt budem sama traposit az do maja 😀 😀

Ja som este zavreta na 100 zamkov 😀

vavenka
autor
13. apr 2010

Tini ale ved aj ty si bola v ocakavani, ako kazda prvorodicka, si pamatam jak keby to bolo vcera, ked si stresovala, ked ta bolelo mrchovo brucho, si nevedela ci ist ci neist do porodky 😀 teraz aha ju jaka hrdinka 😀

zuzub
13. apr 2010

a ozaj mám negatívneho streptokoka, ale schytala som stafylokoka, ale ten vraj nie je nebezpečný, zapísal mi tp do knižky, že ak by chceli môžu mi dať v porodke ATB, ale nie je to nevyhnutné...
vave neboj budeme spolu koncom apríla rodiť 😉
ten kamoške čo sa narodil ten "drobček" tak rodila cisarskym lebo že jej o druhej poobede prepichli plodovú vodu a vôbec sa neotvarala tak jej večer po 21h spravili sekciu, joooj chuda moje 😔

vavenka
autor
13. apr 2010

Zuzi tak super ze streptokoka nemas, ak doktor vravel, ze stafylokok je ok, tak je ok, nepatraj po tom 🙂
Ja by som si hrozne priala, aby voda odtiekla spontanne, vraj po prepichnuti obalov to nabera nenormalny spad, a ked je to prirodzene, tak sa to este da.....

bonsai
13. apr 2010

maxi, katka..srdečná gratulácia k bábätkám..nechodím sem často..tak som nevedela..hlavne sa držte..a nech ste zdravučké..a bábätká.. 🙂

zuzub
13. apr 2010

vave tak to si prajem aj ja tak, musíme dúfať 😉

vavenka
autor
13. apr 2010

Zuzi 🙂 no ved uvidime....
Ja sa stale spolieham na to, ze co som sa docitala, tak maximalne do 3 tyzdnov po odideni zatky zenske rodili......
No a zajtra to bude tyzden, tak ratam ze este maximaaalne 2 tyzdne a pojdem aj ja 😅 ale tak jasne ze ja mozem byt vynimka 😀 a dufam ze prave ja nebudem ta, ktorej zatka odisla 6 tyzdnov pred porodom, lebo to ma drbne 😀

tinika
13. apr 2010

vave no ale zase nie az tak ze som chcela utekat do porodky ne? hihi som len vravela ze ma boli brucho a vy ste ma uz posielali a ja som to ete potiahla tyzden 🙂 hihi ale ta vies po boji je kazdy general 🙂)
no tesim sa brasko sice uz mali vybavenu robotu v zahranici ale teraz to pada bo mali ist ako par ale ja som happy bo by som nevidela ako rastie neterka a to vam poviem to je čislo a take hlody pusta 🙂)) minule svagrina sa jej pyta či neide s nou papat rezen so salatom a mala ze Ja rezen a ty salat 🙂)

zuzub
13. apr 2010

a mne zátka neodišla, teda je možné, že som si to nevšimla 😨 ?

vavenka
autor
13. apr 2010

Zuzi zatka moze a nemusi odist, nieje to podmienka, niektorym zenam odide az s polodovkou, niektorym az pri porode 😉
A vobec, viem ci to vazne bolo ono? 😀 😀

tinika
13. apr 2010

vave pravdu mas, mne az vodou odisla. a ty nestresujes este? sa vam to krati čo? jakeby včera som sla ja rodit a uz maly bude mat 5 mesiacov som si hovorila sak to este mate dost času sak moj kym bude mat 5 mesiacov a uz je to tu 🙂)

vavenka
autor
13. apr 2010

Tini no ja hlavne som uz nedockava, stres ani nie 🙂 ale uz som hrozne zvedava na malu, a hlavne teraz, ked sa nam to tu zas rozrodilo 🙂

tinika
13. apr 2010

vave tak to si viem predstavit ja uz som sa tiez nevedela dočkať, kazdy den som sa mu prihovarala ze sa uz tesim ked ho budem v naruči držať, asi preto sa tak poponahlal hihi a na ceste na svet si to este rozmyslel 🙂)

vavenka
autor
13. apr 2010

Tini no koncom mesiaca myslim ze aj ja jej uz budem dohovarat, nech sa k nam poponahla 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre