Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

adenka
9. mar 2009

petulig ja som bola len vramci jednej vystavy...este by som chcela ist v 24tt, ale neviem..ked vidim ako to babo pri tom trpi...

katka444
9. mar 2009

adenka trpi? preco?

adenka
9. mar 2009

katka mam taky pocit..nasa sa strasne bala, skryvala sa a zakryvala si uska..a ked si pozeram fotky z 3D inych bab, tak skoro vsade si deticky zakryvaju uska...podla mna to oni pocuju a vadi im to....

katka444
9. mar 2009

to je zaujimave 😒 a mozno ich to tlaci ako ti pritlacaju na brusko ten UTZ

adenka
9. mar 2009

neviem, nerozumiem tomu, ale chcem sa spytat lekarky

tinika
9. mar 2009

ahojte čaje. NO včera som zase začala debatu s muzom na temu deti a on ze nema rad lekarov blabla. TRak mu hovorim ze ale zo vzduchu neotehotniem a on ze furt robim do polnoci. Ta aj ze sak to len tento meisac a on uzt nema zaujem dlhsiu dobu a zase bolo ticho ☹ 😒 😠

petulig
9. mar 2009

ja by som to rada videla, aspon raz teda, len ci sa krpec otoci tak ako sa ma aby sme zistili co to bude..aby sa to nemuselo zbytocne opakovat. Aj ked som nepocula este, ze to moze nejak vadit babu, aj ked vsetko moze byt.
a zas ked ti povedali ze 100ˇ% dievka tak by som sa asi spolahla.

adenka
9. mar 2009

no vies petulig, bola to len vystava, ti lekari boli nejaki madari, tak preto to beriem kus s rezervou... 🙂

katka444
9. mar 2009

ahoj tini, takze zase sa nechcel rozpravat? tak mu musis jasne naznacit, ze bud sa konecne popravi, alebo s nim koncis. ze takeho manzela, co nema zaujem nepotrebujes.
ved aj my sme mnohokrat unaveny a manzelik chodi spavat hodku dve skor ako ja, lebo vstava do prace o 4 rano. ale ten cas na tutu mutu sa da najst vzdy. podla mna sa len vyhovara na to ze ty dlho robis a ze preto nie. ved predsa byvate sami v byte. tak ked si date spolu veceru, tak mozte dat tutu mutu a ty mozes pracovat dalej, ked je to potrebne, nie?

petulig
9. mar 2009

😀 jaaj to som nejak prehliadla, no tak potom pre istotu veru radsej este raz. Nie ze vsetko pripravite pre dievcatko a nakoniec to bude chlap ako hora. jaaj uz by mohol byt koniec augusta 😎

adenka
9. mar 2009

tini myslim ze katka ma pravdu...to chce ozaj vazny rozhovor...

katka444
9. mar 2009

haloooo, kde ste?

vavenka
autor
9. mar 2009

Bre ranko 🙂
Ako sa mame? Kati pekne sa drzis, len tak dalej, ja dnes hlasim 13 DC 😀

petulig
9. mar 2009

my tu sefko pobehuje poza rit, tak musim off, pekny den
vav ahoj 🙂

katka444
9. mar 2009

ahoj vavenka, takze snazilkujete o 106 😉

tinika
9. mar 2009

kati sak to hej, ale s nim sa bavit neda, on skoro ani nedebatuje, to len ja si poviem svoje a tak sa on utiahne do seba alebo urazi a je ticho. uz som dvakrat povedala ze sa neozvem, ale čo tym vyriešim? Som si včera povedala, ok, do konca marca sú 3 týzdne, potom budem mať času habadej, bo aj v praci končim, nova zatial este stale neista, tak som zvedava, ako sa bude činiť a načo zase vyhovarat. a potom budem konať.

katka444
9. mar 2009

tini tak vyckaj kym nebudes mat tolko prace a potom si daj zavazok ze trebars po 20tej uz nepracujes. a muzicka pekne posad za stol ty si sadni oproti nemu a jasne mu povedz, ze sa s nim chces porozpravat a kym to nedoriesite, tak od stola nevstanete. a ak sa nebude chcet rozpravat a bude sa urazat, tak s nim proste koncis. mozno sa toho zlakne a konecne mu svitne v hlave, koho doma ma. 😉

katka444
9. mar 2009

vavenka este mas kde pichat injekcie? neboli ta z toho brusko?

tinika
9. mar 2009

no kati, ja sa obavam, ze asi sa ani toho nezlakne, občas mam pocit ze prave to chce.

tinika
9. mar 2009

Ja mam proste pocit, ze jemu to takto vyhovuje, ale o čom to potom je?

katka444
9. mar 2009

tini tak potom neni co riesit. radsej skor ako neskor. mala by si fakt zasiahnut, lebo takto ta moze natahovat strasne dlho. a za ten cas si mozes budovat novy vztah 😉 a nie sa s nim zaoberat. ked nechce nech necha tak 😠

tinika
9. mar 2009

sak hej, včera som sa o tom bavila aj s mamou ,ze aky ma postoj k detom a tak, tak povedala, ze mam tomu dat rocha času, poriesiť si vzťah a tak riesit deti. ale neviem, či by schvalovala odchod. hoci...

katka444
9. mar 2009

tini trocha casu? to ako kolko? kym nebudes mat 40 rokov? ved ak si dobre pamatam, tak prvu krizu ste mali uz v lete nie? a odvtedy sa mu moc snazilkovat nem chce. a to nebolo ani danove. vsak uz odvtedy ho musis nutit do snazilkovanie nie?

tinika
9. mar 2009

jojo kati presne tak, ale ono je to trocha komlikovanejsie, on sa tvari ze vsetko je ok, to ja furt vymyslam, furt nadavam, jak včera povedal. bo som mu vytkla ze najprv bol proti nadstavbe na bytovke, potom uz ne a teraz ked riesia čo a ako tak nechodi na schodzu a uz zase je proti a ja ze čo an to kasle, a ze poslednu dobu ma vsetko na haku, ta ze ja mam ist. reku ja mam toho dost a byt je jeho ta mne to moze byt fuk a on ze cit u nebyvam, a ja ze byvat je jedna vec a vlastniť druha a tak ze aj na mna kasle poslednu dobu, aj na nase deti hihi ta ze ja nadavam na neho. sak som mu len povedala čo ma trapi a to uz nadavam? To ma este nepočul nadavat.

tinika
9. mar 2009

a este si dnes zobral dovolenku bo sa mu nechcelo do roboty, tak som si neodpustila poznamku ze na vysetrenie mu bolo skoda dve hodiny dovolenky brat, ale na flakanie nie 😠

katka444
9. mar 2009

tini, no mas to fakt tazke. ale myslim ze by to fakt chcelo poriesit. on sa bude tvarit ze je vsetko ok a ty z toh scvoknes. sorry 😅

tinika
9. mar 2009

sak to ze jemu to tak asi vyhovuje, ale ja sa z toho zosalim

katka444
9. mar 2009

tini tak sa do konca danoveho spravaj tak ako on. tvar sa ze uz mas vsetko na haku 😉 a uvidis ze ako na to zareaguje. a ked ta aj nastve, tak zatni zuby a tvar sa ze ti je to jedno.

vavenka
autor
9. mar 2009

Kati picham picham, neboli, len sem tam sa spravi modrinka tak moje brucho nevyzera vabne 😒
Tini aku mas predstavu o spravani sa muza?

katka444
9. mar 2009

vave, mas pravdu chlapi maju svoje maniere, tak ale aspon by mohol chcet snazilkovat ak chce mat dieta. lebo zo vzduchu neotehotnie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre