Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

adenka
3. máj 2009

tak drzim palce nech je zajtra vsetko ok... ako sa inak citis?

tomu nerozumiem...

tinika
3. máj 2009

inac fajn, len dnes mi bolo trocha divne a som bola unavena ale to je normalne hihi
nerozumies tej panve? Ani ja sak kamoska bola tiez taka sucha a rodila normalne a mala ma uz 6 rockov

tinika
3. máj 2009

sak panva sa jej este bude roztahovat teraz ne? ta ine by bolo pred porodom ze jej to doktor povie

adenka
3. máj 2009

no mozno ma nejake ine problemy...alebo ma strach z porodu....

unava je normalna...ja by som v prvom trimestri bola ako sipkova ruzenka 😀

tinika
3. máj 2009

no ja az sa čudujem ze nato ze som tehu som unavena tak normalne ako by som tehu ani nebola hihi

adenka
3. máj 2009

to pride...u mna to bolo horsie tym ze som cele dni grcala....

tinika
3. máj 2009

no momentalne by som asi radsej brala to grcanie, normalne rozmyslam ze čo by sa stalo keby mi fakt praskla maternica, to by som uz nikdy nemala deti???? A ako sa da tomu predist, to tenka stena je furt, a budem to mať aj pri dalsom babe?? Stale sa budem bať???

adenka
3. máj 2009

tini ja sa v tom nevyznam, ale myslim ze ak by to bolo take nebezpecne, lekarka by ta na to upozornila, alebo by si uz lezala v nemocnici... ak ta pustili domov, tak to znamena, ze je vsetko ok, len si musis davat vacsi pozor...hlavne nic tazke nedvihaj a vela oddychuj...

tinika
3. máj 2009

no adenka oni ma chceli poslat do nemocky, len ja som chcela ostat doma, ale myslim ze keby to bolo az take vazne, nedaju mi na vyber. a zhodli sa v tom, aj moj doky aj lekarka v nemocke, ze vyzera to tak, ze fazulka bude rast do stredu ako ma a bude vsetko ok a tomu ja verim 🙂

adenka
3. máj 2009

no vidis, tak sa netrap...este bude v tehu kopa veci nad ktorymi budes rozmyslat tak sa setri 🙂

tinika
3. máj 2009

jo adenka, len ma stve, ze ja nemozem v nicom mat normalny priebeh, furt musim byt dačo ine hihi. No čo už, dufam len ze bude vsetko ok, lebo by som neprežila, ze svagrinej bude behať po dome drobec a by som videla ze zhruba take by malo byť aj moje

adenka
3. máj 2009

tini musis mysliet pozitivne a ani neuvazuj ze sa nieco stane....zajtra pojdes na kotrolu a povedia ti ze je vsetko ok 😉 jasneeee???? 🙂

tinika
3. máj 2009

no adenka mne to povedali ked mi robili utz s prazdnym mechurom, tak ze neni vysoko, neni tenka stena, ale ked sa ma spytala kolko som vody vypila, tak som musela vypit pol litra vody, zopakovali utz po polhodke a bolo to potvrdene ze je vysoko. Tak uvidime zajtra. Držte palce, o 15.45

adenka
3. máj 2009

jasne ze drzim palce, ale verim ze je vsetko ok....ja som tiez 2 tyzdne trpla ci to nie je mimomaternicove a nakoniec bolo vsetko vporiadku....

tinika
3. máj 2009

to som rada adenka ze to bolo ok, a dufam ze aj my sa budeme na vianoce tesit z drobca, moj mm sa tiez tesi, hoci to nedava tak najavo, dnes akurat kamoskyn muz mi hvoroi ci si viem predstavit ze on bude otcom aj a ze a my mamky ta čo. A tak som sa pytala mm či si vie predstavit a povedal ze jasne 🙂 on sa aj s neterkou , nasim krsniatkom rad hraje

adenka
3. máj 2009

som rada ze sa tesi a dufam ze vas to este viac stmeli....

tinika
3. máj 2009

adenka aj ja dufam, zatial je to fajn. Tak ja idem k telke trocha a potom do hajan, sa ani netesim spat, co nespim na bruchu ani sa vyspat neviem ☹ ale pre babo vsetko a zajtra sa spytam či mozem spať na bruchu este nejaky čas

adenka
3. máj 2009

ok tak pekny vecer a zajtra drzim palce 🙂

tinika
3. máj 2009

🙂 este raz vdaka a aj tebe pekny zvysok dna

zuzub
3. máj 2009

tinika, zajtra ti držím palce 😉

vavenka
autor
3. máj 2009

Tini aj ja zajtra drzim palce 🙂
Zuzub ako? 😉

tinika
3. máj 2009

zuzi dakujem ti pekne ako bolo v praci? Ubehlo to?

zuzub
3. máj 2009

v praci bolo hrozne ako vždy,keď robím v nedeľu 😝

vavenka
autor
3. máj 2009

Zuzi hlavne ze to mas za sebou 😉
Zajtra mas volno?

tinika
3. máj 2009

vaven aj tebe vdaka a prajem plodnu ovulku 😉

vavenka
autor
3. máj 2009

Tini dakujem 😉 no my ju mame plodnu furt, len asi mam namyslene vajka a neni im hocico dobre 😀 😀

tinika
3. máj 2009

hihi vavenka dobry prístup mas k tomu tak uz im dohovor ze nech nepreberaju bo ostanu na ocot 😀 😉

vavenka
autor
3. máj 2009

Tini no ved, uz by sa mohli umudrit 😉
A ty sa ako mas? Som citala ze ta boli brusko mrchovsky sem tam, myslim ze to je ok, fazulka si robi miesto 😵

pipimiska
3. máj 2009

ahoj vavenka,ja som sa ta pytala vtedy nieco a ty si mi zdrhla 🙄 ... 🙂 .. 7 strana u nas 😉

tinika
3. máj 2009

vaven vazne je to ok? lebo ja uz neviem čo si mam mysliet. Zajtra dufam budem mudrejsia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre