Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
12. apr 2010

aj mám zajtra poradnu, ale až o 13hod a potom idem ešte do mesta a ku tej kaderničke

vavenka
autor
12. apr 2010

Joj ja som este furt prejedena z toho hambrurgeru, dajak sa mu nechce zliezt nizsie 😀 😀 si normalne neviem najst polohu...
Kati na zajtra drzime palce 😉

maxii
12. apr 2010

Caute 😀

kati na zajtra drzime palce !!! 😵 😵

Nam babula tesne pred tym ako sme chceli ist kupat zaspala,a teraz neviem ci ju zobudit,tak tvrdo spinka 😅 😅
Pockame max do 9tej a potom uz musime kupat 😉

vavenka
autor
12. apr 2010

Cau Maxii 🙂 🙂 🙂

Ako sa maaate? Secko v poriadku? Ale sak ju chuderku nechaj tak, okupkate ju zajtra 😉 ci to as musi kazdy den? 😉

tinika
12. apr 2010

maxi veru, ked spinka nechaj ju sak raz ked nebude okupana nic sa nestane, ja som tiez zo začiatku to dodrziavala ale časom som presla na kadzy druh den a ked uz haja tak radsej nech haja

slniecko4
13. apr 2010

dobré ránko prajem,Peťka dnes prespala od siedmej večera do polšiestej rána.. 😵
tini,my sme tiež prešli na kúpanie každý druhý deň..

tinika
13. apr 2010

bre ranko, nas patko zase buntosil o 3 🙂 som mu nerobila včera asu ale dala taku hotovu ze vyskusam, aby som mu ju dala aj v tatrach ale asi nič z toho.

vavenka
autor
13. apr 2010

Ranko, tu v KE je pod mrakom, take spacie pocasie, esteze dnes nic vazne nemam na plane, istoze by sa mi nechcelo 🙂
Dala som len pracku a klasika pozehlim asi, ked s ami bude chciet.....
Vy co dnes?

zuzub
13. apr 2010

ahojte sms od Katky:
Už sme na svete.O pol5 mi odtiekla voda.Cca o 8 robili cisarsky.Kristinka ma 3350g 53 cm.

GRATTULUJEM 🙂

evitkamalicka
13. apr 2010

dobre ranko

katke velka gratulacia

vavenka
autor
13. apr 2010

Ty vole kraaasaaaa 😵 😵 😵 😵 😵
Katka graulujeeem 🙂
Inak sranda, Kristinka sa presne na termin vypytala to je aka rarita 🙂
Juj tesim sa 🙂
Zuzi uz sme na rademy 😀 😀 😀

tinika
13. apr 2010

waaaaw Katka gratulujeeeeeem super dalsie lady babatko na svete a prečo nakoniec cisarsky???

tinika
13. apr 2010

tak nech ste hlavne obe zdravučke a nech sa tvori mliečko a mala pekne papa

zuzub
13. apr 2010

teda fakt presne na termín, to som sa už dávno nestretla 😀
vave a my už môžeme začať strihať meter 😉
a ešte včera večer sa mojej kamoške čo sme boli tie 4 tehule narodil Filipko 55cm a 4370g ! 😵 normálne, že kus chlapa 😀
a tak som už ostala iba ja posledná tehula 😀

zuzub
13. apr 2010

tini ved Katka aj mala rodiť cisarskym kvôli tomu, že mala bola ritulou otočená 😉

pipimiska
13. apr 2010

katke z celeho srdca blahozelam a prajem len to najsamlepsie,vela zdravicka,mliecka a rychle zotavenie 😵 😵 😵

pipimiska
13. apr 2010

zuzub,fiiiiha , filipko je fakt ze veliky 😅 aj ja kcem filipka,ale tak o kilo menej aby mal 😀

cau tini, sto rokov sme sa nevideli, som myslela minule na teba, ze ty si rodila tak koncom 38 alebo zaciatkom 39tt? 😉 si papatam,ze ti baby vraveli ze uz nestihnes ist cvicit, a aj tak bolo...a to podla coho sudili? 😉 a patkovi sa ako dari,vsetko je ako ma byt?

zuzub
13. apr 2010

ahoj pipi, sa to už aj tebe pekne kráti 😉
no tá kamoška 4 dni prenašala, ale doki jej už minuly týžden povedal, že malý je taký "väčší" 😅 tak bola psychicky pripravená 😀

pipimiska
13. apr 2010

zuzub, neviem ako vam,ale mne sa zda, ze cas zacal nejak rychlo utekat 😝 pritom sa vsade pise, ako posledne tyzdne pomaly ubiehaju 😅

zuzub
13. apr 2010

presne mne sa vliekli skôr tie prvé mesiace a teraz mi to strašne rýchlo beží.a už všetko pokúpené nachystané?

pipimiska
13. apr 2010

zuzub, ani nie 😅 dnes idem prat veci pre drobca, zajtra sa chystam pozehlit, dnes pozehlim len veci do porodky, nech uz si pripravim tasku 🙂
ale konecne mam od piatku kocik a od vcera autosedacku, takze sa nepohnevam, keby ze si od zajtra zmysli,ze uz kce von 😀 dnes nie, lebo mm nieje po blizku, ale od zajtra kedykolvek a poprosim co najskor 😀
a ty asi uz mas,ze?

zuzub
13. apr 2010

my este cakame na kocik a ešte nejaké drobnosti mi treba dokúpiť.aký ste kupovali kočík?
a popraté a požehlené mám ako ma v nemocke naplašili na predčasný pôrod tak som radšej všetko pochystala 😀

pipimiska
13. apr 2010

zuzub 😀 to aj mna plasili a nakoniec prenasat budem 😅 a teba preco plasili?
teutoniu cosmo sme kupili, tyrkysova vanicka a tmavofialovy sportak a autosedacku od maxi cosi, v albume je nieco 😉
a vy?a kedy ma dojst?

zuzub
13. apr 2010

ja som bola 5 dní v nemocke sommala hrozné bolesti, a povedali mi že mám slabšiu maternicu tak je riziko predčasného pôrodu 😒 ale tak neviem, v podstate teraz mi to už je jedno, len vtedy som bola 31-32tt tak som sa dosť bála.
my sme objednali v-max tyrkysovo-šedý a mal by prísť tento prip.buducí týžden 🙂

pipimiska
13. apr 2010

zuzub, tak super, ze je vsetko v poriadku a ze si to tak daleko potiahla 😵 mne od 25 tt makol krcok, hrozilo otvaranie,tak som sa musela dopovat magneziom a co najviac oddychovat a teraz sa to snazim dobehnut, vkuse cely den chodim a ten krcok je stale len makky 😝

tinika
13. apr 2010

zuzi ja stracam prehlad asi ale ta som čitala ze moze rodit aj normalne ze u dievčat je to bezne tak som to asi doplietla

ingulik
13. apr 2010

katka blahozelam 🙂

vavenka
autor
13. apr 2010

Zuzi kedy mas kadernicku?

Pipi treba chodit po schodoch a zacat sexovat 😀 😀 ja mam miesto sexu kazdy vecer candibene cipok kua 🙄 🙄 🙄

maxii
13. apr 2010

Jeeeeeej, katiiii, gratulujeeeeem 😵 😵 😵 😵
tesime sa na foto Kristinky🙂

Moja Natalka ma dnes 2 tyzdne, davam foto🙂

maxii
13. apr 2010

a este nejake menej "vyhukane" 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre