Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
9. apr 2010

Aden no my tiez setrime draheho dovolenku kvoli stavbe, ale dohodla som sa uz s mamkou, minimalne 2 tyzdne si berie dovcu a bude chodit k nam 🙂

adenka
9. apr 2010

vave tak aspon tak... ja sa priznam ze by som prve 2 tyzdne bez pomoci len tazko zvladala... adaptovat sa na uplne obrateny zivot mi chvilku trvalo tak by som bola asi hladna a neumyta az kym by manzel neprisiel z prace 😀

vavenka
autor
9. apr 2010

Aden ved presne, niesom ani ja hrdinka a nefandim si, ze to secko zvladnem sama, takze s mamkou uz sme dohodnute... Bude chodit rano a ked dojde drahy z prace tak pojde domov...... Minimalne pomoze s tym ze ju vezme kocikovat von a ja sa budem moct vyspat/najest/umyt/ - cokolvek.....

tinika
9. apr 2010

vave kde maju urady dvakrat do 5? čo viem tak len v stredu aspon u nas

tinika
9. apr 2010

my sme prisli s porodnice v stredu a to mal mm do konca tt dovcu a v pondelok som uz sama fungovala ale velmi mi pomohli tie prve dni, ze bol so mnou, fakt na nezaplatenie, som bola pokojnejsia ze ked maly zaplače tak sme dvaja a kym som kojila mm robil prikrm 🙂
som mala obavy ze fasa sme doma a čo dalej hihi ale bolo to v pohode take male babo stale spinka a papa a kaka hihi

vavenka
autor
9. apr 2010

Ja som tiez zvedava, ako nam to pojde, asi ale zbytocne tuna polemizujem, az prax ukaze, ako to cele bude.....

tinika
9. apr 2010

bru nocku
vave pomoc uz bude ked ti mamina navari, ja som varila po večeroch ked bol doma mm aby som nemusela odbehovat k malemu, ja mam obe babky mimo po takze mamina bola dvakrat okupat maleho a sla domov, hoci sme povodne uvazovali ze u nas par dni prespi , zvladli sme to nejako, ale kazda pomoc je dobra 🙂

vavenka
autor
9. apr 2010

Tini no v KE je socialka tusim v pondelok do stvrtej a v stredu do piatej, dva dlhe dni v tyzdni.... Takze pohoda sa to da stihat aj po praci 😉

vavenka
autor
9. apr 2010

Tini vasi nebyvaju v PO? Som myslela ze ano 🙂
No nasi su v KE, ale na opacnom konci 😅 ale nevadi.....

katka444
10. apr 2010

ahojte, dnes som tu prva? 😕

hlasim, ze zatial sa nic nedeje 😉

mum_to_be
10. apr 2010

ahojte dievcata, ja mam za sebou strasny tyzden co sa tyka skoly, a este jeden taky pred sebou... potom to bude (aj ked len na chvilu) o trosku lepsie, tak vas pridem castejsie pozriet... drzte sa. kacenka, inak, isla som sem hlavne kvoli tebe, ci si este 2v1... takze este nic, no som zvedava, ako sa to vyvinie, ci budes rodit nakoniec rodit prirodzene alebo CR... v kazdom pripade, drzim velmi velmi velmi palce, nech si ty aj kristinka v poriadku. papa.

mum_to_be
10. apr 2010

a este hlasim, ze sme sa prehupli do 5.mesiaca. 😲 kedy to tak stihlo ubehnut?

rienok
10. apr 2010

ahojte
som tu 1.krat aj ked nie som zaciatocnicka a potrebujem poradit, mozno ste to zazili...
prave som absolvovala 3.IVF a včera som mala ET o 10,00 hod , uzivam estrofem 2 x 2 a utrogestan 3 x 2 , od včera popoludnia mam vsak nafuknute brucho trosku ma boli (taky pocit ako ked su zarazene vetry) neviete mi poradit co s tym. Pri predchadzajucich 2 pokusoch som vobec taketo stavy nemala tak neviem ci sa s tym da nieco robit a ci to nie je nieco vaznejsie. Vopred dakujem za akukolvek reakciu

rienok
10. apr 2010

ozaj a este si myslim ze nemam OHSS lebo som mala len 4 vajicka (asi 10 folikulov) a len 1 sa oplodnilo

katka444
10. apr 2010

rienok, drzim palce, nech to do tretice vyjde. ale asi ti neporadim. skus nejaku temu o IVF. my tu nemame take skusenosti.

mum dakujem, a vela stastia v skole. ty brdo, ze uz do 5. mesiaca. to teda uteka.

a kde ste dnes vsetky?

katka444
10. apr 2010

ja tu dnes poctivo nakukam, ze aby ste ma zase nsfukli a tu nikoho

katka444
10. apr 2010

nesfukli som chcela napisat 🙂

rienok
10. apr 2010

katka444 ďakujem, skúsim niečo a ozaj prajem hladký pôrod p.s. 13.04. má narodeniny moja sestra 🙂

slniecko4
11. apr 2010

peknú nedeľu vám prajem.. 🙂
katka,ako sa cítiš posledné dni pred pôrodom?

tinika
11. apr 2010

CAFTE ja som včera normalne nezapla ani pc hihi zazrak ale dnes som tu
vave nebyvaju v PO ale 14 km od PO. 🙂
kati uz sa ti to krati veru

poppy1
11. apr 2010

baby neviete mi poradit... ked sa meria bazalna teplota, kedy uz je viacmenej "iste" ze je zena tehotna? V prvom rade mi je jasne, ze by mala mat od ovulacie zvysenu teplotu, ale zaujima ma, ze ked ma napr. pat dni do menzesu, cize je 22 DC. a cyklus ma presne 27 dnovy...a teplota je zvysena, je tam este sanca ze klesne, alebo uz nie?... to mi nie je jasne, ci teplota klesa, ked sa vajicko neoplodni, alebo ked sa neuhniezdi v maternici. Viete mi poradit? Dakujem 🙂

zuzub
11. apr 2010

ahojte 🙂 mne bolo včera celý den tak divne, bolelo ma v podbrušku, tak som len tak polihovala....
poppy1-ja ti poradiť neviem, nikdy som teplotu nemerala 😒
kati, ty už to máš ozaj za pár, takto o týžden už hádam budeš s Kristínkou 😉

flamenga
11. apr 2010

poppy teplota môže klesnúť tesne pred mrchou alebo až počas mrchy. Takže o tehotenstve sa podľa teploty dá uvažovať vtedy, ak mrcha mešká a teplota sa drží na úrovni poovulačných teplôt, poprípade stúpa ešte vyššie 🙂

poppy1
11. apr 2010

dakujem 🙂

maxii
11. apr 2010

caute peknu nedelu 😀

Kati takze stale 2v 1? este si uzi brusko🙂))

tinika
11. apr 2010

flam ako sa mas tehulka? som ta tu dlho nevidela

vavenka
autor
11. apr 2010

Caute caute 🙂

Tak sme z krstin spat, fajne bolo, ale uz mi je takto 2 dni dlho, ked som mimo domu, som nespokojna, pripisujem to uz aj psychike.....

Aky ste mali vikend? Ja som sa fajne objedla kolacikov, aj sme domov dostali, tak sa tesim 🙂 Vanda sa puci o 106, brucho menzesovo bolieva uz pravidelne niekolkokrat za den, aj v noci, ale nic pravidelne, tak pocitam ze sa roztahuju porodne cesty, aj ked nemam pocit ze by Vanda nejak klesla, furt ju citim rovnako 😅
Zajtra mam poradnu, tak som zvedava 😅

petulig
11. apr 2010

cawte 🙂 stale nic? tak ja pridem zajtra kuk 🙂 drzim palce

zuzub
11. apr 2010

vave ešte budúci týžden svadbu musíš zvládnuť 😉 juuuj ale by som si dala nejaký fajný koláčik.....
mna tiež brucho boli niekolko krát za den a tak uplne dole skoro az pri mocalu.som zvedava čo ti povedia zajtra na poradni, ja mám v utorok už aj s monitorom

vavenka
autor
11. apr 2010

Zuzi 🙂 no uz sa mi na tu svadbu ani bars nechce, teraz to boli "len" krstiny a mala som dost.....

Ktorykrat ides na monitor? JA som bola len raz 😕 v 33tt....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre