Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
21. júl 2009

zuzi ahoj, dakujem

ingulik
21. júl 2009

ahojky...my sme prave zabuvali, tak mam chvilku... 🙂
zuzi ahoooj, jak davno si tu uz nebola?
tini...no ja som zatial v KE, maximalne idem ku svokrovcom za manzelikom...do PO sa vratime az zaciatkom augusta, tak ja sa urcite ozvem a dame stretko 😉
tento tyzden nas caka UTZ bedrovych klbikov...som zvedava co nam povie ujo dr., mne pride malej tak luto ked v tejto horucave ma mat tie ortopedicke nohavicky, sak sa v tom musi chuda uvarit... 😒

tinika
21. júl 2009

ahoj ingu, ok, budem sa tesit, my v auguste síce budeme naplno prerabat ale najdem si chvilku pre vas

adenka
21. júl 2009

ahojte babule,

ako sa tu mate??
tni blahozelam k chlapcekovi 😵
ingu malinka je kraaasna... balite na siroko?? lebo tu dost prevlada nazor ze netreba aj ked mne sa to moc nepaci...

no u mna sa zmenili veci, nakoniec mi vcera primar ocneho povedal ze nemam dovod ist na cisar a moj porodnik to dnes potvrdil, takze to vyzera na normal porod... som z toho trochu rozladena, hlavne po tom ako ma moja ocna strasila, ale hadam to dobre dopadne....

tinika
21. júl 2009

adenka ahojky, sa ti to krati čo?
dakujem za gratulaciu. No neboj, dopadne to dobre držim palce 🙂

adenka
21. júl 2009

tini veru krati, ale ani mi to nepride...najradsej by som uz mala malinku doma...

tinika
21. júl 2009

adenka tak to aj tiez, ale este chcem stihnut bytik prerobiť ta chvilu vyčkam 😀
katku som tu dlhsie nevidela? zeby dovolenka?

slniecko4
22. júl 2009

ahojte,kočky.. 🙂
tini,no ako,malý už kope? 🙂
adenka,tebe sa to kráti,čo nevidieť rodíš.. 😉 ako zvládaš tie horúčavy? 😒

ingulik
23. júl 2009

ahojky...bre ranko 😎
adenka...dakujem...no boli sme na utz klbikov, vsio je v poriadku ale mame odporucane balit na siroko s jednou plienkou (manzelikova kolegyna musela az dve davat 😕 ), lenze teraz ako je to teplo malej aj tak nedavam, lebo je jej horuco a nechce spinkat a je mrzuta kvoli tomu...takze az sa ochladi zas jej budem davat 🙂 a na kontrolu ideme o 2,5 mesiaca...
...Veronika je inak velky jedak...taka nasa hladova dolina...neviem, ci nebudem musiet aj dokrmovat 😕 ale zatial mame mliecka dost, len ked to pojde takto dalej...vie vyprazdnit oba prsniky a za hodku a pol je niekedy zase hladna a ja tam este nic pre nu nemam 😅 ...ale to len niekedy... na buduci tyzden ideme do poradne, tak som zvedava kolko pribrala...

tinika
23. júl 2009

Slni hej uz kope, ale len tak vnútri ho cítim, na brucho ked dam ruku este nie a ty?

adenka
23. júl 2009

ahojky..

baby z toho tepla je mi na skapanie...a to je estelen rano... ☹ ☹
zobudili ma cestari, zas tu nieco rozbijaju a taaak sa mi dobre spalo...

ingu tu vela uz som od vela mamiciek pocula, ze vobec nebalili na siroko ze prave volny pohyb noziciek pomaha na klbiky, tak ja neviem... tiez som z toho mimo ze co je lepsie....
to je dobre ze mala je papkac tak drzim palce aby sa mliecko tvorilo co najviac 😉

ingulik
24. júl 2009

prajem krasne ranko 🙂
...som nas hladala az na tretej strane 😕
my dnes ideme s malou na vikend ku druhej babke a pozriet ako nam pokracuje stavba 🙂

slniecko4
24. júl 2009

čaute,babenky.. 🙂
akosi všetky buď dovolenkujú,alebo nemajú čas sem chodiť.. 😒 kedysi to tu bolo rušnejšie.. 🙂
tini,cítim asi takisto ako ty,také nejaké divné pocity v podbrušku.. 😅 ale tiež,keď ruku priložím,ešte nič.. v utorok uvidíme,čo to bude.. 😵 A dnes príde mm krstniatko už domov,jeho sestra,čo porodila pred týždňom.. tak sa zabavíme.. 😅 Treba zvykať na malinkéééé.. 😀

tinika
24. júl 2009

slni tak držim palce aby sa male ukazalo že čo je to 🙂 no myslim ze to teplo ludi vyhana von a tak je tu menej na konovi, neboj v zime sa to znova rozbehne alebo ked bude daždivo

adenka
24. júl 2009

ahojte, pridala som moje brusisko do albumu 😉

katka444
25. júl 2009

Ahojte babule. Ako sa mi mate? Ja dnes v praci 😝

majulienka32
25. júl 2009

ahojte. tak my odchadzmae na dovcu do tatier...
katka tak to potesi v sobotu v praci 😒
adenka no pekne ste narastli. uz to mas za par... 😉

snazivazuzi
25. júl 2009

Ahojte 🙂

Katka, no teeeda v sobotu v práci....fakt potesi... 😖
Dala som 2 nové fotky do albumu, kuknite akého fesáka my doma máme! 😵 😵 😵

evus
25. júl 2009

ahojteeeeeeee

zuzi,vy ste teda uz velkyyyyyy a maly je zlatucky,strasne to leti,vsak Misko uz bude mat zachvilku rok,je sikovny,strasne rychlo sa vsetko uci,beha jedna radost za ruky,tak hadam sa zachvilku uz aj sam pusti chodit
my sme u nasich na prazdninach az do konca augusta,tak si to uzivam,mala isla vcera s nasimi na vikend do kupel,tak sme s manzelom a miskom samy.

maju,uzite si tatry a nadychajte sa cerstveho vzduchu,hadam vam aj pocasie vyjde,lebo tu raz prsi a potom chvilku svieti slnko

adenka,ty to uz mas veru za par,tasku uz mas zbalenu?

kati a ty ako?co ta laparoskopia?

zuzub
25. júl 2009

ahojte, ako sa tu máte? my nič nové, tento mesiac to u mňa vyzerá na cyklus bez ovulky ☹ ☹ ☹ tak som zvedavá ako to bude budúci mesiac.... ale to bude manželík celý mesiac na služobke v BA doma bude len cez víkendy....
teraz mám nejaké krízove obdobie, tak straaaaaaaaaaaašne by som už chcela bábo, je mi z toho smutno....hádam to skoro prejde.tak zatiaľ sa majte, tehuľky držkajte sa 🙂

adenka
26. júl 2009

ahojte...

zuzi maly je kraasny...ako to len leti... 😵

evus taska este nezbalena, nejak sa mi do toho nechce, stale si hovorim ze casu dost, ale buduci tyzden uz hadam aj nieco pobalim...zatial necitim ani ziadne tvrdnutie ani poslickov, krcok je ako trezorove dvere, tak ja neviem ci nasa mala chce byt v brusku este aj na vianoce alebo co 😀 ... ale mozno sa rozhodne z hodiny na hodiny a poletime 😀
zacala som sa nadajat malinikom, skusame aj masaz hradze, takze robim vsetko pre rychly a lahky porod... sama som uz zvedava ake to bude...

zuzub chapem tvoj smutok a velmi velmi drzim palce aby sa vam co najskor zadarilo a aby ste to dotiahli do uspesneho konca...

tinika
26. júl 2009

ahojte,
adenka ty mas pekne velke brusino uz hihi
kati no nezavidim ti sobotu v praci ale ja to tiez poznam, víkendy, noci ale zase občas mam volno aj ked iny pracuju
no zajtra pridu elektrikari urobit elektriku a potom vodar a sup budeme uz my robit

katka444
27. júl 2009

ahojte, tak mojej ovulke sa nejako nechce. ale dnes ju asi uz mam 😵 http://www.fertilityfriend.com/home/katka444

zuzub ako si nato prisla, ze mas cyklus bez ovulky? chodis na folikulometriu?

mne sa vcera dostalo do ruky t.č. na jedneho super liecitela, tak neviem ci ho vyskusat 😒 a dokonca s tym prisiel manzelik, co som bola moooc prekvapena 😨

tinika
27. júl 2009

katka no ked uz manzel s tym prisiel, to ja by som vyskusala asi na tvojom mieste. Moj by s takym niečim neprišiel a asi by ani so mnou nesiel.

ingulik
27. júl 2009

ahojte kocky 🙂
my sme dnes boli v poradni...krasne sme pribrali, mame uz vyse 4100g...co je viac ako kilecko za mesiac 😕 😀
zuzi...maly je krasny 🙂
aden...hned daj vediet ked sa mala narodi, uz to mas fakt o chvilu...a fakt si to moze rozmysliet z hodiny na hodinu ako nasa veronika....ta sa nebavila s nikym a sla na svet 😀
katka skus....stoji to za to 😉

tinika
27. júl 2009

ingu ten čas ale letíííí vas drobec uz ma mesiac.

tinika
27. júl 2009

ako zvladas mamičkovanie? mna občas chytá panika ako to zvládnem všetko, a tak

ingulik
27. júl 2009

ahoj tini...ja som celkom prekvapena ako mi to ide 🙂 som myslela, ze budem viac zavisla na mamke, ale akosi mi to ide vsetko samo...tak prirodzene sa necham viest instinktom...mala akurat zacina nejako castejsie vstavat a castejsie pyta papat, tak neviem ci nas nechyta rastovy spurt (zvykne byt v 6 tyzdnoch a 3 mesiacoch)... trosku skoro ale mozne je vsetko 🙂
ako ide prerabanie? nam na stavbu akosi vsetko meska... 😒

tinika
27. júl 2009

ingu u nas to tiez ide pomaly, najprv sme čakali na oca, kedy bude môcť príst vymurovať jadro, potom za elektrikarmi a ti boli dnes a zajtra dokončia, v piatok snad pride vodar a potom sa to uz rozbehne, bo zvyšom si robime sami.

sevzuz
27. júl 2009

Ahojte babulky,
uz mame doma drobceka🙂 Velmi sa z neho tesime🙂 Je zdravy a silny a svojim obcasnym placom nam to dava jasne najavo 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre