Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
5. sep 2009

Vavenka ta popravde, vo stvrtok som behala po meste este, ze reku aj tak maju nestrankovy den, včera som odniesla a večer bola na oslave ale nemam na to zaludok. No a teraz som chvilu bola pred blokom s havou, ale určite porusim vychadzky ked budeme na byte malovat a stahovat takze zatial budem sekat dobrotu hihi

vavenka
autor
5. sep 2009

Tini no ja som si ani neuvedomila ze to aj vychadzky funguju - ta moja kamoska - co ju furt spominam s dvojickami v brusku - je na PN odkedy zistila ze je tehu a beha kade tade ked jej treba - v lete na zahradu na cely den a tak - na vikend do madarska.... Ona teda vobec neriesila 🙂

tinika
5. sep 2009

no vidis, a čo ked mne pridu prave vtedy na kontrolu? ja som z toho taka po... ale jak si zvyknem ta sa na to vykaslem, sak este si treba uzti trocha volna ne? a zase nebudem cele dni prec, len ked ja by som isla napr. von o 6 ked aj susedy su sa havami a čo ked nemam vychadzky?

vavenka
autor
5. sep 2009

Tini no ak mas normalnu lekarku tak ti da na ten den dodatocne peciatku....A hotovo....

tinika
5. sep 2009

vavenka sestricka povedala ze keby dačo ta daju nejaky papier, ale doky zase minule ze velmi ne bo by bolo napadne. a to viem doobeda vyriesit cez tyzden, kamoska mi pozhana d lekara nejakeho ale večer a cez vikedn asi tazko

vavenka
autor
5. sep 2009

Tini podozrive nepodozrive - podstatne je ze mas papier...
No a poobedia a vikendy jedine ze mas znamu co robieva aj na pohotovosti....
Ale zas jasne, ked mas strach tak radsej nepokusat......

slniecko4
5. sep 2009

čaute babenky,my sme dnes boli na kočík v Poľsku,idem pridať fotečky.. 😉

tinika
5. sep 2009

vavenka nemam znamu a mam strach a nechcem prist o korunky takze nejak to prezijem, mm prave doniesol antenu a steluje aspon nejaky program
slni super idem kuk

tinika
5. sep 2009

slni supeer, taky dajaky aj ja ceeem kocik 😉

zuzub
5. sep 2009

moj mm pozera ako inak futbal a ja asi pôjdem do hajan 😅

slniecko4
5. sep 2009

ale ti poviem,že šli kočíky hore cenovo.. švagriná kupovala v marci za 140 eur, dnes už boli za 157eur,to už po zľave,lebo ešte jedni slováci brali,tak nám dali zľavu,matrac 20eur,už ten ortopedický,z kokosového vlákna,pak vankúšik a paplónik a výstelka za 40eur,potom som si kúpila tehu rifle za 29 eur,teplomerík bol za 2eurá a podložka do vaničky za 3 eurá.Pozerala som aj fusaky,ale majú len také vcelku a na slovensku mi povedali,že už teraz budú nové,aby boli vhodné do autosedačky,tak som nekupovala tam.. ale lialo jak z krhly dnes..

tinika
5. sep 2009

no svagrina tiez tam kupovala aj este jedna jej znama ta sa smiali ze ked zoberiem aj ja ta m 😀 ame zlavu ale to som bola este len 4 mesiac cca a taky aky brali oni som nechcela bo sa mi zda maly
no nezavidim ti ten dazd a ako si zvladla cestu? bo svagrina bola ked bola v 6 mesiaci a celu cestu stukala 😀

slniecko4
5. sep 2009

v pohode,cesta fajn,akurát tie dve čúracie prestávky a pohodička.. 🙂 zašli sme na klobásku,horúci čajík a výlet bol super.. Manžel vravel Poliakovi,že koľkokrát my prídeme do Poľska,furt prší a kupujeme dáždniky,ta nám rekol,že to my so sebou dážď nosíme.. 😀

tinika
5. sep 2009

😀 😀 😀

slniecko4
6. sep 2009

dobré ránko,babenky.. 🙂 vedeli by ste mi niektorá poradiť,keď ma prijali na vysokú školu a 3.decembra mám termín pôrodu,môžem si požiadať o individuálne štúdium,alebo ako to vlastne vyriešiť??? 😨 Lebo mám pocit,že keď bude skúškové obdobie,ja sa akurát vrátim z pôrodnice.. Neviem ten prvý semester poriešiť nejak.. 😒

vavenka
autor
6. sep 2009

Dobre ranko dievcata 🙂
Slni pekny kociarik - ta suma je nahodou super, tu som nevidela kociare pod 300,- eur 😖
Zuzub moj siel kukat fotbal do krcmy, takze som mala romantiku na jojke 😀
Zeny, dnes mam narodky 😵 😵 😵 😵

vavenka
autor
6. sep 2009

Slni sak sa popytas na studijnom ked pojdes na zapis...... Oni tam najlepsie budu vediet co a ako...
A na aku skolu ides - ked to neni tejomstvo? 😉

tinika
6. sep 2009

bre ranko
vavenka take kociare su na nete od 4800.- do 7000.- aj v obchode teda u nas
A Gratulujem, prajem vsetko naj, naj, pevne zdravie a zdravu fazulku, aby ste to dotiahli do uspesneho konca a ja uz tiez onedlho oslavujeeeeem hihi ale este si kusok pockam len skoda ze asi doma budem sedieť. Alebo to risknem??? 😀 😀 😀 😀

Slni neviem ako to chodi, najlepsie ked sa pojdes opýtat

slniecko4
6. sep 2009

vave,všetko všetkučko najlepšie k tým narodkám,veľa zdravia,šťastia,lásky a všetkého,čo si praješ.. 😉
čo sa týka kočíkov,jasné,že nie sú drahé,len som porovnávala rozdiel,že sme boli v marci na kočík so švagrinou a teraz nám a už je rozdiel 17eur vyššie..
čo sa týka školy,idem na sociálnu prácu a študijné je až v Blave,tak si tam asi prezvoním,nech viem,čo s tým.. 😒

tinika
6. sep 2009

Kocky dnes ste vsetky vonku?

adenka
6. sep 2009

ahojky,

vave vsetko najlepsie 😵 😵 😵

tinika
6. sep 2009

Nechce mi zase pridavat prispevky, ale aspon som si zaspominala

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani

vavenka
autor
6. sep 2009

Dievcata dakujem 😵 😵 😵 😵

tinika
6. sep 2009

a toto som písala ja hihi a splnilo sa:

jeeje ja som automaticky nasla len ladynky a som si nevsimla ze to uz nova tema.
Tak dufam ze vsetko z prvého príspevku sa splníííííííí

zuzub
6. sep 2009

vavenka, všetko len to najlepšie Ti prajem, hlavne nech máte krásne zdravé bábätko 🙂

katka444
6. sep 2009

ahojte,

vavenka aj ja ti prajem krasne narodeniny a hlavne vela vela zdravick tebe aj fazulke 🙂

tinika
6. sep 2009

inac dnes mala svagrina termin prvy, ale maly je uz vyse tyzdna na svete hihi

tinika
7. sep 2009

bre ranko, ta čo ja som včera končila a dnes začinam? a to aj v inej teme?

zuzub
7. sep 2009

ahojte 🙂 dnes zas pondelok,idem už do roboty a vôôôôôôôôôbec sa mi nechce,ešte mám aj poobednú do 19hod 😝

tinika
7. sep 2009

zuzub ahojky, tak to ti teda nezavidim, ale zase ja trčim doma hihi ale idem k dokymu ta si predlzim vychadzku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre