Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
21. okt 2009

haló, kde ste vsetky 😕

zuzub
21. okt 2009

ahojte 🙂 ja som dnes bola na tej kontrole na hematoške, zvýšili mi dávku takže od zajtra pichám fraxík 0,4 a ďalšia kontrola 9.12.

tinika
21. okt 2009

zuzub a to je dobre? alebo ako?
ja som prave poprala plienky malemu a zajtra nejake oblečko poperiem hihi a uz si tlačim zoznam do porodnice a idem skrtat

zuzub
21. okt 2009

je to vraj v poho, že sa mi zvyšuje kvôli váhe, ked budem teraz priberať

tinika
21. okt 2009

tak to je super zuzi držim palce ja idem hajat trocha bo uz tri dni sa zberam a frut este dačo urobim a potom uz pride mm a dačo robime, upratujeme a tak

slniecko4
21. okt 2009

ahojte kočendy, pekný večer vám prajem.. 🙂 asi tu už nikto nie je.. 😒
tini, napíš ten tvoj zoznam, nech viem, či už mám všetko.. My boli s mm na nákupoch minulý týždeň, tak len rozmýšľam, či mám všetko už.. 🙂
babenky, tie týždne vám ale rýchlo ubiehajú, asi tak, ako mne s tinikou.. ja už len posledné dva dni v robote, sa mi nechce veriť, ako to zbehlo.. 😅

tinika
21. okt 2009

slni som si kukla viacej zoznamov na nete, ale som sa rozhodla, ze najblizsie ked pojdem na ctg do nemocky ta tam si opisem čo oni chcu aby som mala takze zatial som sa rozhodla to neriesit az tak vazne a ty ides na MD od pondelka? ja som mala tiez ist, ale som sa dala vypisat z PN az 1.11.

vavenka
autor
21. okt 2009

Caute 🙂

no ja mam este teraz zalahnute v usiach od dovijiciek, chudak Simko mal koliku, tak plackal.... Normalne som skoro plakala s nim, to je take strasne ked nevies tomu mrnousovi pomoct.. A to nebolo vlastne 😖 Ale chvalabohu potrapil sa asi len hodinku a potom zaspal. A aki su vonavi, juj, skoro som ich zjedla 🙂
No a inak som nerobila nic, akurat zblaila letnu obuv do kumbalu, eto vsjo 🙂 O siestej som zadrichmala a vstala na panelak, neviem co budem robit v noci 😀 😀

tinika
21. okt 2009

vave ja som si tiez chcela zdriemnut uz treti den mi to nevyslo a akurat som doupratovala trocha v detskej a urobila s mm miesto na veci z pracovne, kupil dnes podlahu, chcel by do konca tyzdna urobit tak som zvedava

katka444
22. okt 2009

ahojte 🙂

zuzub super, ze hemato je v poriadku

babenky, co idete kupovat drahym pod stromcek? ja si uz teraz zacinam lamat nad tym hlavu. a moj mm ma este v novembri aj meniny. a ja nemam vobec ziadne napady.

katka444
22. okt 2009

mam noveho favorita https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... su tam 3 fotos

zuzub
22. okt 2009

ahojte 🙂 kati´ja som už tiež rozmýšľala nad darčekmi a moôj mm má ešte aj v januári "30" takže vôbec neviem čo mu kúpiť...

tinika
22. okt 2009

kati tento rok je prvykrat ked ja uz darček mam hihi mojmo mileho bolieva rameno tak som mu kupila take termo dačo na vyhrievanie hihi a na 30 dostal knižku čo chcel

tinika
22. okt 2009

kati pekne pekne, ten zeleny sa aj mne velmi lubil

zuzub
22. okt 2009

tini ty si teda šikovná 🙂
kati kočík peknučký 😉

katka444
22. okt 2009

tini no ty mas ten najkrajsi darcek pod srdieckom 🙂

ja fakt neviem co mu kupit. uz sa ho aj vypytujem ale on stale len ze nic. meniny mozno poriesim nejakym oblecenim, ale fakt neviem co na vianoce.

este aj kocik V cross 4 je pekny a je lahsi ako V max. ale uz mam aspon jasno co asi by som chcela. a uvidime, co budu mat v obchodoch.

zuzub
22. okt 2009

kati a chcete tu na slovensku kupovať? či sa pôjdete pozrieť aj napr do polska?
ja som u nás v ZA videla že majú zlavu na kočíky 15% len to je taká obchod že tie ceny nie sú normálne, takže jed teraz znížili tak majú asi "normálne ceny" ale pôjdem sa tam mrknúť

maxii
22. okt 2009

caute baby, tak darcek, to este neriesim 😉 vooobec netusiiim ze co 😒 😒

dnes sami nejak toci hlava, co mam nizky tlak?? 😕 😕

inak pohyby, mala som aj vcera vecer pocit, ze nieco sa vo mne hemzi, len neviem ci je to ono....ci to neni skor len moj pocit,pretoze viem ze drobec je tam 😀 😀 vsak uvidim neskor 😅

tinika
22. okt 2009

zuzi ta vies, ja nebudem mat tolko času tento rok na darčeky hihi mamina uz tiez dostala, uz len nejaku drobnost a svokrovcov ma na starosti mm aj svagrovcov z jeho strany a moji si maju povedat čo by chceli

kati 🙂 veru veru sme sa smialy ze mu dame maslu a dame ho pod stromček len neviem kde ten stromček dame hihi

vavenka
autor
22. okt 2009

Ahojte,

mna o osmej zobudila vrtacka od suseda a este stale a v kuse !!! vrta, uz zacinam mat nervy 🙄 🙄
Jaaaj co mate dnes v plane?

tinika
22. okt 2009

maxi naozajstne pohyby som ja citilia az v 21tt myslim, takze pohoda, ale niekto uz citi aj skor

zuzub
22. okt 2009

ja zatiaľ ešte ležím v posteli a zatiaľ nemám nič v pláne 😀 akurát poobede idem kuknúť kámošku čo sa im pred mesiacom narodil syn, juuuj už sa tak teším 😵

katka444
22. okt 2009

ahoj maxi, juj super. a ako to citis, tie pohyby? kamoska vravela, ze akoby jej rybka plavala v brusku.

zuzub, neviem, asi skor budeme kupovat kocik tu. predsa keby bolo treba aj reklamovat. neviem si predstavit, ze od maleho babatka ist do polska reklamovat a potom bohviekolko este cakat kym sa to vybavi a ist zase naspat pon. od nas to dost daleka do polska. ale kebyze som z oravy alebo ziliny, tak by som polsko urcite zvazovala.
ja by som skor v polsku mozno chcela nakupit ine veci. napr. postielku. ta uz ked na nej aj nieco odide, tak mm to spoji nejakymi srobmi a je. ale co urobi na kociku 😒

tinika
22. okt 2009

kati ja som to citila ako motyliky alebo ako ked ti čreva pracuju tak preto som si nebola ista či to je ono

zuzub
22. okt 2009

jasne ked to máte daleko to sa neoplatí, my máme najbližšie do polsla mesto Polský Tešín cca hodinka autom takže to je v pohode...
maxii kludne to už môžu byť pohyby, niekto cíti skôr iný neskôr 😉

ingulik
22. okt 2009

ahojte babule 🙂
ako sa mavate tehule a mamule?
my uz mame 4 mesiaciky a zaciname sediet s oporou 😨 🙂
ked sa mi podari tak pridam nejake fotecky, ale idem najskor ustlat postel, lebo sa mi do nej nastahoval hafan 😅

vavenka
autor
22. okt 2009

Kati aj ja som tak rozmyslala ze co kebyze sa pokazi a tak, ale kebyze sa naaaahodou pokazi, tak by sa urobil dalsi vylet do Polska a urcite by sa ta cesta oplatila skrz dalsich nakupov 😉 a to by ste uz nemuseli ist obaja, siel by len MM a dostal by zoznam, co nakupit popri vybavovani reklamacie 😉 aj ked jasne, pohodlnejsie je nakupit v meste de byvas....
Podla mna aj tie kociare z e-kociky.sk su z Polska, kedze predajca sidli v Bardejove 😀

zuzub
22. okt 2009

hej aj ja si myslím, že sú z polska lebo má aj celkom dobré ceny, kámoška kúpili v POľsku skoro za takú ceny ako majú oni na stránke, len ked vidieť na živo je lepšie 😅

tinika
22. okt 2009

ingu aj nas hafan okupuje postel občas hihi inač ako fungujete s malou a hafanom ma zakaz okolo malej? lebo z toho mam dilemu

zuzub
22. okt 2009

kočky čo ste dnes mali na ranajky? ja zas nemám na nič chuť ale najesť sa musím 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre