Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
3. nov 2009

maxi tak super, ratulujem

tinika
3. nov 2009

teda gratulujem som chcela napísať

katka444
3. nov 2009

ahoj maxi super ze sa ta placenta umúdrila 🙂

a nekukala ci je ozaj dievcatko?

zuzub
3. nov 2009

ahojte 🙂 maxi tak fajn, že je všetko ok 😉 ja som už inak tiež strašne zvedavá čo to bude, ale ešte si nejaký týžden musím počkať, mám ,ale také tušenie, že chalan 😀

katka444
3. nov 2009

ahoj zuzub. ja som tiez mala pocit na chalana. ale teraz je to take zmiesane. snad sa nam vo stvrtok ukaze.

tinika
3. nov 2009

ja som od začiatku tušila chalana a je to chalan 🙂

ingulik
3. nov 2009

ahojky...ja len kuk...ja som mala tusaka na babu a je tu...a je to riadna betarka vam poviem... 🙂
tini no od pondelka som zas v PO ak sa nic nevyskytne, tak sa ozvem a dojdem ta pozriet, ze ako sa gulate...dufam, ze mi dovtedy nezdrhnes porodit 😉

tinika
3. nov 2009

Ingu super, no ja sa chystam najskor v 38tt takze este mas sancu 🙂 tesim sa na vas

zuzub
3. nov 2009

ja ale vôbec neviem chalanské meno lebo také čo sa mi páčia sa nehodia k nášmu priezvisku 🙄 .ale dievčatko viem Miška alebo Silvia 😉

tinika
3. nov 2009

zuzub nejako sa nam mišky pačia hihi a jedna tu už je 🙂

vavenka
autor
3. nov 2009

Joooj dnes je den debil 🙂
Som sa konecne donutila nafarbit si vlasy... Ako tak cakam s farbou na hlave, preslo 40 min, reku ze idem zmyt farbu - nejde tepla voda !!! Som myslela ze ma drbne!! A este tie moje dlhe skutiska..... Tak som nahriala 2 hrnce, sak musela som to zmyt, ale viete ake to bolo umytie.... Este furt cakam kedy ju uz konecne pustia, ma pali cela lebka 🙄
A rozvarili sa mi spagety ! Chapete to? Spagety, co aj 12 rocne decko uvari, sa mi rozvarili !!!
No proste - doma bordel jak v tanku, ale radsej sa do nicoho nepustam, lebo mi este padne zrkadlo a bude 7 rokov nestastia 😀 😀
A to ani nepisem ze rano som mala zas spinenie - aj brucho ma bolelo, ale len taka jednorazovka, tak predpokladam ze sa krpec natahoval 😅 😅
Inak ja nemam absdolutne ziadneho tusaka.... Ani na chalana ani na babu, ani macny macik netusim 😅

zuzub
3. nov 2009

vavenka také dni mám občas aj ja , neznášam to !!! všetko čo môže sa pose..... 😖

slniecko4
3. nov 2009

kati,ja som z MI a rodiť idem do Humenného,tinika je z Prešova,takže sa nestretneme.. 😒
ale tini,môžeš mi dať na seba číslo,ja ti dám tiež a zistíme,ktorá skôr porodila.. 🙂 zajtra idem aj ja zas na veľký utz,tak som zvedavá,či neposunú dátum,ale nemuseli by,vyhovuje mi ten december.. 🙂
vave,deň blbec je dnes asi aj inde,nielen u teba,ja som dnes potrebovala vytlačiť esej,lebo mi ju treba zajtra ku skúške a čo nezistíš? že ti došla farba v tlačiarni.. ešteže existujú zlaté svokry,tak som jej poslala do práce a mi vytlačila.. 😅

tinika
3. nov 2009

Vave neboj, aj mne sa uz rozvarili halusky hihi a aj ja mam take dni občas, mali sme s mm taky jeden v sobotu, on dodrbal skrinku, ja kolače a este ine veci 🙂

Slni super napad, pisem ti IP

tinika
3. nov 2009

slni ulozene 🙂 a baby ja mam na ingulik čislo tak jej napisem ked budem rodit aby ste vedeli 🙂 keby nahodou aj slniečko uz bude rodit 🙂

slniecko4
3. nov 2009

oki,tini.. 🙂

slniecko4
3. nov 2009

idem sa učiť ďalej,možno večer ešte nakuknem.. pekný večer vám prajem.. 🙂

maxii
3. nov 2009

no tak som vas troska pocitala, posledne dni som nic nestihala, vela prace 😀

tini, slniecko - este vyckajte s rodenim aspon 2 tyzdne 😀

vavi niekedy je taky den, ked sa dari tak s a dari 😖 ale zajtra bude den ked sa ti vsetko podari, za odmenu 😀

zuzi som zvedava, ci bude fakt chalan 😉

katka dnes lekarka nekukala ci ozaj dievcatko, sustredila sa hlavne na tu placentu 😀 tak musim cakat mesiac na morfo ultrazvuk, no co uz 😉 ty sa mozno teraz na poradni uz dozvies 😉 😉

vavenka
autor
3. nov 2009

Maxii juj sa tesim z tvojej placenty 😀 😀 😀
Konecne pustili vodu, tak som zmyla aj zvysky farby, az mam chrasty vo vlasoch 🙄 ale uz je dobre, aj som riad umyla a nic som nerozbila, ale varit nejdem, az zajtra 😅
Zajtra mam hned rano zubara, potom sa mozno trochu pomocem po meste a hajde domkov....
Joooj uz kcem vediet aj ja pohlavie, uz kcem nakupovaat 😅 😅 😅

maxii
3. nov 2009

vavi vdaka, aj ja tesim 😀 ked to takto pojde dalej mozno odrodim normalne 😅

inak ja mam zajtra home office, tak dufam ze tu budete dakto na pokec 😅 budem mat konecne cas sem nakuknut 😕 😕 😕

tinika
3. nov 2009

maxi ja planujem este aspon dva tyzdne pockat 🙂
ja idem zajtra do nemocky na ctg 🙂

dzou
3. nov 2009

ahojte ladynky tehulky ako sa mate?
tini pockaj na 4.12... to mam ja narodky a potom urcite preberiem po tebe stafetu 😀 akurat budem testovat 😀

tinika
3. nov 2009

Dzou no ta ja uz potom do 6,12, počkam hihi stači? normalne bitka, uz asi tri kočky chcu po mne miesto hih

dzou
3. nov 2009

no mozes pocakt aj na 6.12... ze bude bitkaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

vavenka
autor
3. nov 2009

Tini neboj, aj po slniecku ostane jedno mieso 😉
Caau dzou, pockaj nech na teba kychnem : HAPCIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!! To je pisulovsky tehulovsky virus 😀

tinika
3. nov 2009

vave akoze dievčensky? Hhihi
tak aj ja posielam Hapciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

tinika
3. nov 2009

ma urve z toho tehu vytoku, intimka uz aj v noci, menim milion krat a aj tak pretecie ☹

dzou
3. nov 2009

vavus chytaaaaaaaaam .. no snad si dam darcek na narodky 😉 ale tak este mam mesiac cas 😀

vavenka
autor
3. nov 2009

Dzou drzim palec 😉
No Tini len aby to nebola plodova voda 😉

dzou
3. nov 2009

no sak tini 😉
vavi inac tento tvoj pisulkovsky urcite zaberie... mna totiz mm vola '' Pisulka''... ja viem ze niekto si mysli ze to co je ale mne sa to zda mile 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre