Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
14. nov 2009

to už aj čochvíľa budeš môcť nakupovať,v 20tt aj mne povedali,čo to bude a dovtedy sme nejak extra nič nenakupovali,akurát jedny modré dupačky. 🙂 a potom to už začalo,ružová viedla,riflové šatičky,rifle na traky,mikinky a ako vravíš,všade je kopec krásnych vecičiek,stále by som niečo kúpila. 🙂

tinika
14. nov 2009

bre ranko, zase krasna noc za mnou, som sa fajne vybuvala 🙂

slniecko4
14. nov 2009

to ja o svojej nemôžem povedať,som rada,že je ráno.. viac som dotrápená,ako keď som večer ľahla spať.. 😒

tinika
14. nov 2009

prajem pekný víkend, u nas zatial zamračene, ale neprsi ide si dat ranajky, croisanty čo som piekla včera o 10 večer 😀

slniecko4
14. nov 2009

počuj,tini,to ty furt toľko pečieš,či len poslednú dobu sa mi to zdá? 😀

evus
14. nov 2009

ahojteeeeeeeeeee

tu dnes krasne svieti slniecko 🙂 ,len maly ma uz druhy den teploty zo zubov a este aj dost kaka,ale spi dobre,len cez den je taky nijaky,furt len pri mne sedi a dudle cumel,asi ho tie dasenka bolia

ja som akurat postavila na kapustnicu a na obed si uorbime vyprazany syr,cely tyzden si nan chut robim 😉

tinika
14. nov 2009

slni len poslednu dobu 🙂 na starom byte mi rura vybijala poistky tak dobehujem zmeskane hihi a mala som prilezitost, resp. ludi čo to spapaju ked sme kolaudovali lebo mm velmi nie je na kolače a ja sama vsetko nespapam, tak som sa vysantila, ked bude Paťko na svete tak uz asi tolko času nebude 😉

ahoj evus, ja mam este v chladničke trocha kapustnice

zuzub
14. nov 2009

konečne dožehlené 😅

tinika
14. nov 2009

zuzub gratulujem mna to este len čaka, ale uz som unavena z varenia 😖 tak uvidime a vyslo slniečko tak poobede sa pojdeme s mm a havou asi prejst, sak pradlo neutečie a budem zehlit večer abo inokedy, ked bude prsat, este si treba uzit spoločnych prechadzok vo dvojke hihi

tinika
14. nov 2009

cesto na tortu uzasne, som ho chcela na 3x prerezat a ono je take nizke ze ani raz sa neda 😀 😀 som nasla proste dobry recept hihi tak peciem dalsi korpus hihi a unava na mna prichadza

tinika
14. nov 2009

druhy korpus podareny, som si upravila recept 😀 😀

pipimiska
14. nov 2009

cau tini 🙂 no ako,ty uz si 38 kraasne,uz sa to bliizi 😵
pocuraj,ty mas strie?natieras sa?cim?

tinika
14. nov 2009

pucuram pipi 😀 😀
mam vela strii na celom bruchu sak kuk poslednu fotku brucha tam to vidno a natieram sa mam dvoje kremov ale teraz neviem značky, myslim ze je to uplne jedno aky si kupis, ak bude mat tak budes mat 😔
jojo ja uz 38 a ty uz 18tt tiez ti to letii sak raz dva a budes 30tt a potom uz rodit

tinika
14. nov 2009

inac mas pekne motto hihi som si az teraz vsimla

pipimiska
14. nov 2009

uz si curala? 😀 sak prave ze som videla,aj ja sa natieram,ale bojim sa strii,jaaaaj 😅 ale uz som pripravena,ze v pripade idem na nejaku laserovu operaciu strii alebo ako sa to robii 😀
dakujem za pochvalu,tak mna to motto vystihuje sak 5 rokov som cakala do prdele 😀
noo sa tesim,ze uz 5 mesiac zacaty mam,len sa bojim toho mojho kychania,vkuse,cely den,som volala gyndosovi a ze to nedobre vplyva na krcok,lebo sa vytvara tlak,jaaaj..no tak skusam homeopatika,ale ja som alergicka,takze ta nadcha je s tym spojenaa 😖
a este sa bojim zapchy,uz to zacalo..mas nejaky dobry recept proti? 😉
uz mas secko nachystane? 😅

zuzub
14. nov 2009

som doma, z nákupov, veľa som tho teda nekúpila, ale boli sme s mamou aj na obed vyprážaný syrček a hranolky 😅
strie mám aj ja hlavne na prsiach sa mi dosť urobili, ja si chcem ísť v pondelok kúpiť tehotenský olej hipp som ho už aj zháňala po lekárňach, ale nikde nemajú msím drogérky pobehať

katka444
14. nov 2009

ahojte 🙂

maxi, ja nic zatial necitim. ziadne pohyby ☹ . ale uz sa na ne strasne tesiiiiiim 🙂

o chvilu idem ku kamoske po nejake tehu vecicky.
uz nieco mam. ale su to vacsinou letne tricka, tak tie moc nevyuzivam. ale mam aj riflovu tehu suknu. ta je super. kym teda nezacne riadna kosa vonku.

zuzub
14. nov 2009

ja mám zatiaľ jedy tehu rifle, ale chcela by som si kúpiť menžestráky alebo nejaké nohavice.
Kati neboj prvorodičky vraj môžu pohyby cítiť až po 20tt 😉

katka444
14. nov 2009

ahoj zuzub ale ked ja sa uz toho neviem dockat. ja mam tiez kupene jedny mencestraky tehu a tu suknu pozicanu. a este oblecem jedny moje rifle a to je vsetko. teraz mam nohavice poprata, tak aj k tej kamoske musim v sukni. ale mm mi chce tie mencestraky fenovat, ze aby som nemusela ist v sukni 😀

zuzub
14. nov 2009

kati 😀 😀 aj ja sa už teším na kopančeky od mimča 😉

tinika
14. nov 2009

pipi ja som mala zapchu asi 5 dni za cele tehu ale taku fest riadnu, radili mi slivkovu vodu, 100 ananas. dzus, nepomohlo, kupila som si zelene jablka a hrušky a to uz bolo super 😉

kati klidek ja az v 21tt som citila riadne ze ozaj pohyby a spatne si aj ty uvedomis ze mrvenie čo citis občas boli pohyby a pekne od tvojho mm tak uz nech začne teraz fenovat bo ja raz na trening som zabudla kratasy nachystat tak som fenovala take silonove a aj tak nevyschli a menzestraky su ovela hrubsie 😉

tinika
14. nov 2009

inac ja som mala jednu tehu tričko, ianč som nosila normlane obtiahnute hihi aspon teraz som si leto uzila bez trapenia z mojej slaniny hihi a tehu nohavice jedny nad bruško tenke te boli super, len sa presuchali medzi stehnami a teraz aj gumicka praskla a druhe pod brusko hrubsie, su fajn ,ale nekupujte si take, padaju dole, bez trakov urobim dva kroky a mam hole brusko. a v zime nosim svoje trička obtiahnute čo som mala dlhsie a mikiny amm tiez volne takze som usetrila, hoci som stale tuzila tu supravu nosit menzestrakovu abo riflovu čo su nohavice a take ako satovka abo čo to je ale straasne drahe to je ta som si odpustila

tinika
14. nov 2009

tortička sa vydarila, dufam ze bude aj chutit, idem hodit do albumu dufam ze tam bude aj rano ked vstanete 😀

evitkamalicka
15. nov 2009

dobre ranko,

tini pekna torticka, ja som zacala chystat ozdoby na dalsiu na 4.12.,lebo ich potrebujem vela tak aby som stihla

slniecko4
15. nov 2009

pekné ránko,dievčatá.. 🙂
tini,pekná tortička,zlatučká,dala by som si povedať.. 🙂
evitkamalicka,ty aj ten marcipán na tortu robíš sama??? klobúk dole.. krása.. 😵

tinika
15. nov 2009

Evitka dakovam za recept na kremik, perfektny je fakt

slni dakovam na robenie ozdob si ja zatial netrufam hihi

tinika
15. nov 2009

Prajem vam pekny dnik, u nas uprsany, my pomaly idem k nasim aj na obedik hihi tak papa večer

zuzub
15. nov 2009

ahojte, ja sa chystám variť obed kalerábová polievočka a cestoviny s kuracím mäskom a syrovou omáčkou.U nás tiež taký upršaný deň 😖
tini tortička je peknučká určite bude aj chutiť 😉

tinika
15. nov 2009

zuzi dakovam, aj mi chutila hihi a snad aj ostatnym
inac sa tu dnes baby velmi nepretrhli na to ze skarede počasie 🙂

zuzub
15. nov 2009

asi všetci víkendujú 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre