Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
3. jan 2010

ahoj slniecko, ta obdivujem, ze zvladas popri malej este aj skolu

slniecko4
3. jan 2010

kati,práveže nezvládam,dve som spravila v deviatom mesiaci,jednu týždeň aj trošku po pôrode a teraz mám v utorok jednu,o týždeň ďalšiu a vo februári ešte dve. 😒 Ty sa ako máš?

vavenka
autor
3. jan 2010

Kati sak uz za 10 tyzdnov mozes 🙂
Takze aj ty uz pomaly vybavickujes? Joj ja som si teraz porozkladala veci na gauc, ze pofotim, ale mam vybite baterky 🙂 No ale uplne super su tie male vecicky, sa neviem vynadivat 🙂
Ja este plienky ani perinky poprate nemam, ale uz som kupila naposledy lovelu prasok aj nejaku senzitive avivaz, takze kedykolvek ked sa budem nudit, mozem poprat a zacat zehlit 😀 😀 no zatial som sa az tak nenudila 🙂

katka444
3. jan 2010

slni no mas co robit. a nechcela si prerusit studium. ci uvidis ako to pojde?

vave nestras, ze za 10 t 😲 vsak to je uz conevidiet

dzou
3. jan 2010

jejda baby vy uz vybavickujete a maminkujete 😵 tak dobre sa to cita 😉
slni drzim palce na skusky musi to byt tazke s malou tak drzim palce 😉
jaj a vavi dom je super fakt kraaaaaaaaasny

vavenka
autor
3. jan 2010

Kujem za pochvaly 🙂

raz bude vyzerat takto:

http://prodom.sk/?p=projekty&project=60&PHPSESS...

slniecko4
3. jan 2010

katka,rozmýšľam nad tým,keď vyletím v utorok zo skúšky,asi to budem takto riešiť.
dzou,ale im to už zbehlo,že? ty čo nového?

katka444
3. jan 2010

jejda vave krasny domcek. kedy myslis, ze uz budete v nom?

vavenka
autor
3. jan 2010

SLni no mas co robit, nejak vela skusok na prvy rocnik kua 🙄 🙄 🙄 uvidis ako ti to pojde a presne ako Katka pise - prinajhorsom prerusis studium 🙂

dzou co mas nove?

dzou
3. jan 2010

teda vavi fakt kraaaaaaaaasa aj farba je pekna a to mne sa vacsinou nepacili zelene domy ale tato je super 😵
slni no sak ja len cumim jak tie tt letia tym tehulinkam ale aj vam sak Petka uz ma mesiac 😉
ja nic nove zase na zaciatku 5dc 😒

vavenka
autor
3. jan 2010

Kati no pocitam na jar 2011, ked mala bude mat tak rok, skor ani nechcem, dovtedy mi bude pohodlnejsie v meste 🙂
Dzou hej, inak ani ja zelene moc nemusim, aj sme zo zaciatku vraveli ze dame inu fasadu, ale nejak k tomuto typu sa mi hodi 🙂 proste v tej kombinacii mi tam sedi uplne secko 🙂 len mam pocit ze kym sa dopracujeme do takehoto stavu tak pojdem na dochodok 😀 😀

Takze ziadne silvestrovske prekvapko? 🙄 🙄 🙄 no nic, ide sa do dalsieho kola... Neboj, raz sa podari....
A podla BT ovulujes pekne kazdy mesiac?

slniecko4
3. jan 2010

dzou,vieš,oni všetke porodia a potom tu budeš ty hviezda tehotná.. 🙂

vavenka
autor
3. jan 2010

Inak - mam dalsi horuci typ na meno malej - Gretka 🙂

dzou
3. jan 2010

no sak dufam slni 😀
vavi hej ovulu podla BT mam

vavenka
autor
3. jan 2010

Dzou tak aspon to je ok....
Uz len plodit a plodit, a ono sa to podari, neboj 😅

dzou
3. jan 2010

no sak ja som zatial trpezliva 😉 teda skoro 😀

dzou
3. jan 2010

a este vzdy pekne medzi 14-15dnom tak uz len cakam mam pocit ze tie mm potapaci asi nie su moc sympaticky mojim vajickam 😀

tinika
3. jan 2010

dzou nebojkaj, kočky ti uvolnia miesto je ich tehul dost tak sa ti jedno určite ujte, len troska musis este počkat.

inac ja nemam ani čo kupovat malemu, ja stale dostavam nove vecicky po svagrovom synovi čo je tri mesiace starsi, zakazdym ked tam prideme abo oni tu mi nabalia tasku hihi takze mame kopu nohaviciek, mikiniek a tričiek

katka444
3. jan 2010

tini tak to mas super. a ake velkosti pouzivas? ja mam kopec veciciek, len neni na nich uz vidiet cislovanie, tak som teraz z toho jelen.

dzou
3. jan 2010

tini ja viem ja cakam ze ktora kocka to bude co po nej preberiem stafetu 😉

tinika
3. jan 2010

kati no veci čo by mal nosit mu uz su male zvyčajne alebo uzke, alebo zase rukavy kratke, nosi aj bodynka od 3 mesiacov čo su, neda sa to brat uplne podla čisel, takze zalezi od strihu a tak

dzou verim ze sa to podari

vavenka
autor
3. jan 2010

Kati presne ako pise Tinika, a da to aj logiku, lebo babo sa moze narodit 2,5 kilove ale aj 4,5 kilove.... A tym padom take vacsie babo uz oblecko pre novorodenca ani neoblecie 🙂 mne povedali ze z najmensieho cislovania - tusim 56? mi staci par kusov, dieta hrozne rychlo rastie.... A som si aj do skrine uz poukladala podla velkosti a proste budem skusat 🙂 aj ty si kup nejake kusky z kazdeho cisla a porovnas s tymi co mas a zistis aka je to cca velkost 🙂

V albe par mojich ulovkov z vypredajov 😀

Tini to mas super, ja tiez ratam ze kamoska mi poposuva, akurat ze ona ma 2 chlapcov a ja cakam dievcatko 🙂 aj dalsia kamoska ma babu sice, ale tak u nas to aspon funguje tak, ze tie veci sa nedaruju, ale poziciavaju, a ja chcem minimalne 2 deti, takze tak ci tak nieco kupujem, aby mi ostalo aj pre druhe 😅

tinika
4. jan 2010

vave neva, sak ja mam aj po neteri vecicky ale sak doma to nevadi a ako mm hovori tomu malemu je jedno čo ma na sebe ked mu je teplo 😉

vavenka
autor
4. jan 2010

Tini no to je jasne, skor ide o moje potesenie, proste ked mam doma princeznu tak urcite ju budem chciet mat skor v ruzovom a srieckovom ako modrom a autickovom 🙂 ale mas pravdu - doma a na noc jej asi bude jedno, akej farby gate precura 😀 😀
Inak dnes som bola na poradni, tak mala ma - teraz neviem presne - 460 alebo 480 g - teda uz skoro polkila 🙂
Nohami mi kope do mocoveho mechura a hlavku ma asi 4 cm nad pupkom, uz je to fesanda 🙂 mala som trochu nizsi tlak - 115/65 a inak secko ok, som vravela gyndoske ze ma zas trapia mocove cesty, tak som dostala atb na 6 dni + nejaku masticku zdola, KONECNE......
Zajtra asi pojdem na glukozovy test a nastup na MD mam 30.3. 😀 😀

tinika
4. jan 2010

vave parada, rastiete ako z vody

a ja idem dnes konečne s Ingulikom vonku hihi trvalo to skoro pol roka kym sa to podarilo hihi minuly rok sme sa chystali uz a furt dačo do toho prislo 🙂

inac kocky v stredu mi konci sestonedelie, nekrvacala som vobec bo som bola na cisarsky, uz par dni ma mrchovsky boli brucho a mavam na intimke krv trocha, myslite ze aj napriek kojeniu mi tak skoro mrcha dojde?

katka444
4. jan 2010

ahojte,

ja mam tiez dost takych veciciek, co ozaj len na doma na pocuranie. zopar pokupim novych a prirovnam. len som zistila, ze ta komoda co som kuupila urcite nebude dost. tak prave spracuvam mm nech da u kamosa urobit taku policovu skrinu vysoku.

vave tak krasne rastiete. ja idem tiez zajtra na cukor 😉 a poradna az buduci stvrtok, lebo na tento uz bolo plno.

tini, tak ty si mala sestonedelie v pohode.

katka444
4. jan 2010

a mam noveho favorita kocik Firkon Verano, zajtra ho pojdeme s mm pozriet

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

tinika
4. jan 2010

kati aj ten je krasny

maxii
4. jan 2010

caute kocky po dlhsom case sa hlasim 🙂

Mame sa dobre a zajtra idem aj do prace 😖 taaak sa mi nechce, uz dnes som troska z domu robila a som hotova 😀 😀

ja idem na glukozu buduci tyzden a tak sa netesim 🤐 🤐 aj na krv (zelezo) musim ist, blee 😠

ale zase - dobra sprava - s muzom sme sa dohodli ze predsa len dame nasej princeznej este jednu sancu ukazat sa na 3Dcku, ideme 13.1. tak snad ukaze tvaricku 😅

jaj a sme prebera mena, a stale vedie Laura, ale pridruzene favoritky su este Michaela, Simona a Natalia 🙂 nevieme sa rozhodnut vsetky sa nam pacia.... 😎 😎

zuzub
4. jan 2010

ahojte 🙂 ja sa hlásim po prvom dni v práci, celkom to ušlo, mali sme dosť ľudí ale som si pomaličky robila...inak si pripadám akoby som nastúpila do nového zamestania 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre