Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
27. jan 2010

ahojte,
vydíte, ved mne treba aj nejake nausnicky zhanat. na to by som bola aj skoro zabudla.
kamoska chodila cvicit, ked este kojila. ona musela cvicit pod dozorom, lebo ma navyse problem so srdieckom a tlakom, tak jej pocas cvicenia merali tlak. a viem, ze tam musela mat nejaky odstup medzi cvicenim a kojenim, prave pre tie latky, co sa vylucuje do mliecka. ked s nou budem, pozistujem podrobnosti 😉

ze ake plany na dnes? no ja zase v praci 😀
vave ale aj mne treba uz pozmyvat. sice mm vysava, ale bolo by uz aj umyt. tak az budes rozbehnuta, prid aj k nam 😉

katka444
27. jan 2010

dnes ma mala tak tlaci na lavo od pupka, akoby som tam mala nasilno stiahnutu gumicku na nohaviciach. tak musim pri PC sedet uuuplne s vystretou chrbticou. ak sa kusok ohnem, hned ju citim. pred dvoma dnami, ma tak tlacila do oboch bokov, ze som ani nevedela ako sediet.

katka444
27. jan 2010

ingu vela stastia v poradni. nech nezmrznete cestou. u nas bolo rano - 15 brr

vavenka
autor
27. jan 2010

Kati 🙂 🙂

Ingu dakujeme za podrobne vysvetlenie 🙂 Taak to je super ze v starej prepichuju, som nemala od koho zistit, vsetky moje kamosky co tu rodili maju chalanov 😀
Ja som uz pozerala nausnicky v Tescu v zlatnictve, a mali kraasne, vselijake, do 30,- eur, a dokonca z bieleho zlata boli lacnejsie 🙂 co mi prislo divne, ale tak viem ze tam cena od gramaze zavisi.....

katka444
27. jan 2010

Inak u nas je zvyk, ze ked je dievcatko, tak krsny rodicia kupuju. asi pojdeme oznamit brachovi, ze ich chceme za krstnych. nech viem ci sa ponuknu alebo mam kupovat ja 😀

vavenka
autor
27. jan 2010

Kati no zas v draheho rodine je zvyk ze krstni kupuju kociar, ja som povedala ze mam blocek, nieje problem 😀
A myslim ze aj nausnicky, ale tak ja chcem vybrat take ake sa budu pacit mne a tym ze chcem prepichovat uz v porodnici, tak nemozem cakat do krstin, takze zas odlozim blocek 😀 😀

katka444
27. jan 2010

no to tu sa kupia uz pred porodom, alebo ich donesu do porodnice. tiez chcem dat prepichnut uz v porodnici. ak by nam navrhli, ze nam kupia, tak tiez poviem, ze by som si rada vybrala sama. nech povedia aku sumu a za tolko si vyberiem.

katka444
27. jan 2010

uz si hladala nejake kurzy? tu u nas nic take nemame ☹ ale mam doma dvd s cvicenim na fit lopte pre tehotne. len sa nejako neviem donutit. cez tyzden som unavena z prace a cez vikend nejako neni cas 😅

vavenka
autor
27. jan 2010

Kati hej hladala, v KE mame, cvici sa pondelky a stvrtky + potom je taky pokec kazde cvicenie na inu temu, zajtra sa tam mozno pojdem pozriet.....

zuzub
27. jan 2010

dobré ránko 🙂 aspon to prepichvanie ušiek nemusím riešiť 😀
ja dnes idem do práce tak okolo obeda, kedže mám poobednú , vonku super svieti slniečko len keby nebolo -13stupnov 😕

zuzub
27. jan 2010

vavenka nevieš náhodou čo v Polsku stoja cestovné postieľky?

vavenka
autor
27. jan 2010

Zuzi cestovne som nepozerala, lebo ja som kupila uz davnejsie, mali v carefouri tusim za 40,- eur akciu......

katka444
27. jan 2010

ahoj zuzub,

jejda, mne uz dnes nabehol 30 tt 😵 ono sa to fakt blizi zavratnou rychlostou 😨

zuzub
27. jan 2010

By som potrebovala kúpiť ked pôjdem s malým k mamine, najlacnejšie som našla n atej stránke kojenecke.oblecenie.eu okolo 40-50€ tak asi aj to odtiaľ objednáme.
inak mi písala jedna kočka čo jej odtiaľ už prišla tá postieľka, že je super akurát na ňu čakala 7 týždnov lebo že ich im nestíhaju vyrábať.tak to už pomaly aby som ju aj objednala......

zuzub
27. jan 2010

no Kati ešte pár týždnov a ideš rodiť 😀

vavenka
autor
27. jan 2010

Kati no pekne, 30tka, to uz len sa dokotulat k 36tke a mozes ist naozaj spokojne rodit 😀

katka444
27. jan 2010

no az mi zacina leptat uz z porodu 😖

vavenka
autor
27. jan 2010

Kati fakt?
Ja som zatial hrdinka... Momentalne sa skor uz neviem dockat, kedy malu uvidim 🙂

zuzub
27. jan 2010

ja sa tiež nejak pôrodu nebojím, si hovorím, šak prežili aj ostatné tak aj ja musím 😀

vavenka
autor
27. jan 2010

Moj svagor bol v tomto uplne genialny - mi hovori: Neboj saaa, este v ziadnej nezostalo 😀 😀 😀 😀

zuzub
27. jan 2010

😀 😀 😀 chlapom sa to hovorí....

vavenka
autor
27. jan 2010

Zuzi no ved to... Tvoj sa chysta k porodu?

katka444
27. jan 2010

ved aj ja sa strasne uz tesim na malu. len pre mna je strasne to ze neviem do coho idem. a ci to vsetko prebehne ok. a ci to bude moc boliet. moj mm k samotnemu porodu urcite nepojde. ale rada by som bola, keby aspon an cakacke-vzdycharni bol so mnou. uvidime. my tam mame znameho, tak mi furt vravi, ze ved tam bude on, tak naco. moj mm moc na taketo ceremonie nieje.

katka444
27. jan 2010

no co vave. ukuchtila si prsicka? ja som mala tvarohovu zemlovku

vavenka
autor
27. jan 2010

Kati co sii, este mam cas, to az tak okolo stvrtej sa do toho pustim...
Teraz len cakam kym bruch vpije krem a obliekam sa a zdrham na logovacky 🙂

Tak ja tiez neviem do coho idem, ved ani nemam odkial to vediet 😀 😀 a mozno prave preto sa nebojim 🙂
A jasne ze bude vsetko ok, preco by nemalo byt 😉 proste ja si nic negativne nepripustam a verim ze porod bude rychly....

Tam kam sa chystam ja, na "vzdycharen" nepustaju oteckov, a moj sa tiez nehrnie, takze si to "odkrutim" sama...
Co je aj mozno dobre, lebo ja som hodne neprijemna ked ma nieco boli, resp. neviem si predstavit ze by ma tam niekto hladkal v bolestiach, ja som taky cas ze ani sa ma dotknut a dat pokoj 😀 😀

Tak zdrham, podvecer sa "vidime" 😉

katka444
27. jan 2010

pa pa vave. a nevyloguj vsetko 😀

tinika
27. jan 2010

ahojte, tak sme doma, mame 5580g 🙂

inac super den, rano nenastartovalo auto, tak sme sa terigali busom, vonku brutal kosa tak sme mrzli a vybavovali, som chcela nejake nohavky kupit, jeden obchod zrušeny, druhy prestahovany, este v pondeok som v nom kupovala teplaky pred tyzdnom. potom t com prestahovany tak zase cez mesto hore dole bleee

slniecko4
27. jan 2010

čaute babenky,tak my už máme náušnice,plač bol neskutočný,až ja som slzičky mala v očiach a to sme ani dnu neboli,stačilo na chodbe počuť ten krik.. ☹ potom zaspinkala cestou domov a doma bol ďalší plač,lebo sa jej tie vatové tampóny polepili krvou na ušká,takže ja som ju priložila na prsník a mm s vodou odlepoval..
tini,teba ťažko dobehnúť,my máme 4700g. 🙂 ináč,to cvičenie vyzerá super..
🙂

katka444
27. jan 2010

tini tak si si to uzila. ale hlavne ze patko je v poriadku. krasne rastiete. 🙂

vavenka
autor
27. jan 2010

Aj ja som uz spat, papier na PN vybaveny, bola som pozriet v jednom obchode s kojeneckym tovarom - je tu blizko a este som tam nebola, tak som kupila ortopedicke gate aspon a presondovala co tam maju/nemaju - su fajne zasobeni takze ked hocco dojde, mame to na skok 🙂
A este som stiahla mojho na obed, kedze som si dala faajnu prechadzku az do centra, tak sme sa napapali a hodil ma aspon domkov, takze ziadne velke logovacky nakoniec neboli 🙂

Tini no maly je riadny bunko 🙂

Slni juuuj tak ale mate to za sebou, tak uz len dufat ze sa jej to nezapali a rychlo zahoji......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre