Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
28. jan 2010

Hojte, no ja mam teraz v 26tt + 9 kg, ale ja to absolutne neriesim, bude ako bude...
Nech aj 25 priberem, sak potom sa to zhodi.....

zuzub
28. jan 2010

som práve prišla z mesta, sneží teda poriadne u nás... bola som kuknúť nejaké detské veci a tehu gate ale nič som nekúpila akrurát čižmy som si z nížené zo 100€ na 50€ a kožené tak to som rada lebo vyzerá to ešte na dlhú zimu 😀

evitkamalicka
28. jan 2010

ahoj babuse, ja som prave dorobila torticku na tu zajtrajsiu mega oslavu http://www.tortyodmamy.sk/?q=narodeninove/na-90...

zuzub
28. jan 2010

jeeej Evi tá je nááááááááádherná 🙂
inak ako sa tehulkuje?

evitkamalicka
28. jan 2010

zuzi dakujem....tehulkuje sa mi dobre, zatial sa ani necitim tehu, nepribrala som zatial ani gram, zle mi nebyva

tinika
28. jan 2010

evitka ta je nadherna fakt len sa zakusnut

katka444
28. jan 2010

wau evitka, to je nadherna torta 🙂

zuzub
28. jan 2010

babenky je možné, že ma ešte aj teraz môže bolieť v bodbrušku ani nie, že bolí ale také pichanie a ťahanie cítim čudné 😝

tinika
28. jan 2010

kocky uz vsetky citite kopanie?

katka444
28. jan 2010

zuzi, myslim ze ano. aj ja som take citila raz na jednej raz na druhej strane. dr. povedal, ze to sa stale maternica natahuje. skus si dat magnezium.

tini kopeme o 106 🙂

tinika
28. jan 2010

no vidis si sa dočkala, sak hej ty uz budes o chvilu rodit hihi ta preto uz kope 🙂

zuzub
28. jan 2010

magnezko si dávam 2-3 x denne tak hádam to je ok.
aj mna malý už kopka niekedy má také intenzívne dni inokedy ako napr teraz musím striehnuť na každý pohyb...

vavenka
autor
28. jan 2010

Joj mna mala okopova uz dlho, uz si ani neviem predstavit ake to bude ked tam raz nebude 😀 😀
Ja zatial si dam jedno magneziu raz za 2 dni /teda ked nezabudnem/, nemam nejake krce ani nic, ani mi netrvdne brucho, tak radsej si ho necham na potom 🙂

Zuzi myslim ze pichat ta bude cele tehotenstvo, ved estelen teraz sa zacne poriadne maternica roztahovat....
Ved si vezmi ze za 6 mesiacov ma babatko mozno tak kilo, a za dalsie tri mesiace musi nabrat az do hmotnosti 3,5 kg! Takze nestresuj 😉

zuzub
28. jan 2010

vavenka a ty máš kedy teraz poradňu?

vavenka
autor
28. jan 2010

Zuzi v pondelok....
A zajtra hemato....

Ty?

zuzub
28. jan 2010

ja mám budúci štvrtok 4.2 a hemato mám 10.2 mala som ísť 3.2 ale doki tam nie je

vavenka
autor
28. jan 2010

Mne to teraz uz aj celkom leti, tebe nie? predtym som sa nevedela dockat poradne, teraz mi to tak nejak rychlejsie zbehne.. Asi aj preto ze uz malu citim a viem ze je ziva a dufam ze aj zdrava 🙂

evitkamalicka
28. jan 2010

zuzi aj ja mam poradnu 4.2. 😅

vavenka
autor
28. jan 2010

Evit ci pana, 13tt, sa mi zda ze len minuly tyzden si zahlasila // .... Kokso 🙂

zuzub
28. jan 2010

aj mne tu už Vavenka teraz celkom uteká hl.ked som začala chodiť do roboty šak vlastne z a 2mesiace ideme na materskú 😅 ja si chcem od 08.03.2010 zobrať dovolenku nech si v kľude všetko pekne pochystám

vavenka
autor
28. jan 2010

Zuzi hej, mne to uteka ani do roboty nemusim chodit 🙂
Ja uz mam v tehu knizke vypisany nastup na MD k 30.3. 🙂 takze fakt, o 2 mesiace uz naostro budeme doma 🙂

ingulik
28. jan 2010

ahojte babule 🙂
evit...krasna torta 🙂
no my sme dnes nikde neboli, ani vonku na prechadzke. lebo -9 bolo, ale tak pekne snezilo, ze mi aj luto bolo...zajtra ale pojdeme, lebo musime ist k dr. na krv...prajem pekny vecer, ja idem do sprchy a este mam nejaku pracicku 😝

slniecko4
28. jan 2010

čaute babenky,
evitka,náááááádherná torta,fakt klobúk dole.. 🙂
my dnes mali spavý deň,keďže sme sa včera riadne vytrápili s tými náušničkami,večer sme jej to ešte s mm čistili liehom,to bola iná sranda,ako plakala,až som ľutovala,že sme jej dali náušnice.. ☹ Ale teraz som jej čistila zas a už len tak slabo zamrnčala,tak hádam už nebolí. 🙂
my sme tiež dnes neboli vonku,aj kvôli uškám,ale u nás tiež -10 bolo,snežilo,ale aj nepríjemný vietor fúkal,vlastne,sneží a fúka doteraz..

tinika
28. jan 2010

tak my zase nespavy den, maly pospal max. pol hodiny a furt bol hore

ingulik
28. jan 2010

hm no mne zase teraz mala nechce spat, vzdy sa po polhodke s placom zobudi, tak neviem co ju mata zase...cez den je u nas normalne ze spi len polhodku, hore je max. 2,5 hodiny a zase na 20min zdriemne...ale vecer zvykla spat aspon do polnoci, tak dufam, ze je to dnes len vynimocne...

tinika
28. jan 2010

ingu aj pato dnes s plačom vstaval po polhodke asi počasie som zvedava na noc lebo teraz spinka uz asi hodinu ale som taka grogy som rano zmrla ta dufam ze zajtra nebude nadcha alebo dačo

slniecko4
28. jan 2010

naša Peťka prespala celý deň s prestávkami na papkanie,ale teraz večer nie a nie ju uspať.. 😒 tak si žehlím a odbehujem k nej..

vavenka
autor
28. jan 2010

A nas a Vanda dnes nespi cely den 😀 ale este je v brusku, tak to az tak nevadi 😉

slniecko4
28. jan 2010

vavenka,to komunikuje s mamičkou. 🙂

vavenka
autor
28. jan 2010

Slni jasne, ved ja sa tesim, aspon viem ze je v poriadku.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre