Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
22. mar 2010

No u nas su spolocne wcka aj sprchy, na chodbe 😒 tie platene izby maju sprchu a wcko priamo na izbe, aj telka tam je, aj pripojenie na internet.... Aj stolik s kreslami pre navstevu, dobre celkom to tam vyzera.....Aj sestry sa k tebe troska inak spravaju 😅 je tam skrinka na veci normalna, nielen ten smiesny stolik pri posteli, proste - chcela by som to....
Ale jasne ze ak sa nebude dat, tak sa nezblaznim, ako som pisala, tie 4 dni clovek asi vydrzi hockde 😉

tinika
22. mar 2010

no prave preto ze wcka su na kazdej izbe som neriesila nadstandart, dat 500.- za den a mat len kanvicu ktora je aj tak na chodbe, telku ktoru aj tak nemam čas pozerat... zdalo sa mi to zbytočne. Ktovie mozno pri druhom ju chciet budem hihi bo ako verim som si zvykla byt sama a pri druhom nebudem mat mozno stastie na taku izbu a internet tam nie je a je tam vstavana skrina čo je vyhoda ale ja som mala aj tak skrinu sama pre seba. na izbe kde su tri to bolo malo.
sak tak vave, ved ked sa da prečo nevyuzit 🙂)

vavenka
autor
22. mar 2010

No u nas sa plati 23,30 za izbu, ale dala by som hned, uz na ine sprostosti som dala prachy, tak za 3-4 noci bez vahania...

tinika
22. mar 2010

ty kokso som akurat zisitla ze sa mi ruky opalili dnes ale tak smiesne podla vetrovky, mam taku sikmu čiaru biele a druha polovica hnede 😀 😀 😀 čo neurobi prechadzka s kocikom hihi a ja ze odkial mam tolko pieh zrahu :(((

tinika
22. mar 2010

zrazu

maxii
22. mar 2010

caute 😀

tak ako sa dari?
Ja mam za sebou dalsi den, si to takto odpocitavam 😀

maxii
22. mar 2010

Inak tu kde lezim je jedno wc s kupelkou na dve izby (6 posteli) a zatial som tu sama takze mam luxus 😀

a v tejto nemocke su na standarde 2 postele, wc s kupelkou na 2 izby (cize 4 postele) a TV tam neni, ale mam mobilny net, a ten beriem aj na porodnicu ( o poschodie nizsie🙂)

vavenka
autor
22. mar 2010

Maxii cau 🙂 a teda aky si mala den?

Ja mam tiez mobilny net, ale tak ked tam maju wifi, tak preco to nevyuzit, vsakze 🙂

evitkamalicka
22. mar 2010

my sme tiez mali jedno WC a sprchu na 2 izby - 4 postele....na nadstandarde je jedna na izbe, telka, kupelka, wc, kozeny rozkladaci gauc a kreslo pre navstevu a klasicka drevena postielka pre mimi

zuzub
22. mar 2010

kamoška rodila v žiline bola na nadštandarde a teda veľmi nadšená nebola 😒 krajšia izba ako normálne kupelna, wcko a rychlovarná kanvica a taká maličkosť, že sa jej tam slabo kúrilo tak jej museli doniesť ohrievač a to sa tam platí 33€ na noc.
v Martine kde idem ja rodiť tam su ne izbe po1- 2 je tam chodbička potom dalšia izba a akurát kuplka je spoločná pre 2 izby ale to je pohoda, a to nie je žiaden nadštandard to sú normálne izby sú pekne nanovo prerobené.

evitkamalicka
22. mar 2010

u nas sa plati 17€ za nadstandard

zuzub
22. mar 2010

baby u vás sa nejak malo platí za ten nadstandard 😉

evitkamalicka
22. mar 2010

ja by som teraz chcela tiez nadstandard ak sa postasti, pri Adamkovi bol obsadeny ked som chcela

vavenka
autor
22. mar 2010

Zuzi tak pod rodit do KE 😉 budeme kricat spolu 😀

maxii
22. mar 2010

vavi taky nemocnicny,robili m este nejake testy, sono pecene a tak, ale ubehol celkom rychlo, bol tu manzel aj mamina an chvilu takze sa celkom dalo 🙂

akurat mi potvrdili ze do terminu sa asi cakat nebude..🙂vsak uvidime..

vavenka
autor
22. mar 2010

Maxii ale ides na cisarak? Ci budu vyvolavat normalny?

Noo takze mozno na velku noc uz budete doma, ked sa nic neskomplikuje 😉

maxii
22. mar 2010

asi vyvolavat normalne, na cisarak nemam ziadny dovod zatim....ale myslim ze sa pocka na mojho dokiho ten sa vrati v sobotu a on asi rozhodne ze co..

ingulik
22. mar 2010

ahojte 🙂
no vave....ja som tiez bola rada, ze nastevy len vonku, hooci mamina chodila az na izbu...lebo v bielom bola a robi v nemocke, ale spoluleziacej tam furt oxidoval mangel a bolo mi to dost neprijemne ked som isla kojit a podobne....takze taka navstevna izba by sa zisla...zas nadstandard ma tu nevyhodu ze ti nema kto pstrazit drobca ked ides papat ty... len dufam, ze budete v nemocke naozaj len 4 dni....aby mala nemala zltacku 😉
prajem pekny vecer, ja sa odporucam do postele, nejako ma hlava boli....mm uz berie lieky na ten svoj chrbat tak snad bude fit o par dni...

zuzub
22. mar 2010

maxi to by ste mali super keby ste uz boli na velku noc doma 😉
vavenka do Košíc to asi nestíham 😀 ale hlavne,že nejdem do žiliny rodiť 🙂

tinika
22. mar 2010

maxi u nas by si sla na porodnicu o posch. vyssie 🙂) ty si sama na izbe pre troch a vedla tiez nikto? ta kde su tehule? u nas nebolo miesta pomaly
my sme mali sprchy spoločne so vsetkymi akurat ciganky mali zvlast

ingu to by ma nas... ja som bola dost mimo z kojenia bo maly nechcel este keby tam dakto oxidoval ta by som bola este viac nervozna a ja som prvy den poprosila vedla v izbe aby mi postrazili a potom som to neriesila, ze si aj tak musim zvyknut doma tiez stale pri nom nie som 🙂 takze som trenovala a chodila kontrolovat

maxii
22. mar 2010

zuzi to by teda bolo ;)

len ked ja sa zatial vooobec na porod necitim 😉

slniecko4
22. mar 2010

ahojte,ja mala nadštandardnú izbu a bola som veeeľmi spokojná,nechcela som jednotku,aby som nebola sama,bola som na dvojke,navzájom sme si postrážili drobcov,keď sme šli jesť,večer sme pozerali superstar,to ešte vtedy bežalo.. 🙂 a keďže sme mali drobcov nonstop pri sebe,bolo to fajn,lebo si neviem predstaviť byť na izbe šesť a keď začne jeden drobec plakať,spustí sa reťazová reakcia a plačú všetci.. 🙂

maxii
22. mar 2010

tini ja som an rizikovom a nie je tu nejaky naval 😉 ja som aj rada za sukromie, mi to vyhovuje ze som sama, ale mozno mi niekoho pridaju neviem 😉

vavenka
autor
22. mar 2010

Ingu no to je pravda, aj nadstandard ma nevyhodu v tom ze si na malu sama, ale zas na druhej strane ratam s tym, ze pride mamka alebo drahy, takze si to vies dohodniut/naplanovat tak, aby si v poho aj sprchu dala, aj sa najedla... a myslim ze tam u nas nieje problem, ked poprosis, donesu ti jedlo na izbu.... Presne na toto sa stazovala aj ta dvojickova kamoska - jej spolubyvajucej tam v kuse bol bud manzel alebo rodicia (protekcne) a ona chuderka po cisarskom, dve deti jej nosili na kojenie, hodne ju to rozculovalo... Potom po 4 dnoch chvalabohu sa dostala na nadstandard a nevedela si vynachvalit.....

Maxii noo, do soboty uz zvladnes 🙂 ja mam este 6 tyzdnov, ale dnes je taky den ze mala je nespokojna, v kuse ma dakde kope, uz aj dost bolestivo, takze spokojne by som sla rodit aj zajtra, kebyze sa da, dnes mam toho plne zuby 😀

Zuzi 😀

tinika
22. mar 2010

maxi teraz som si uvedomila, ale aj tak aj na gynde bolo vela lebo take ako ty uz lezali na poporodnom čo nebolo miesto,

hej vave u nas si bezne nosili na izbu, raz mi praktikantky ranajky doniiesli čo som nestihala bo som akurat maleho kojila, ale zase raz som chcela a jedna tava ze sa nemoze na izbu

vavenka
autor
22. mar 2010

Tini no presne, mozes mat neviem aku izbu ale ked natrafis na blbe sestry arogantne hnusne a na debilneho izboveho lekara, tak ti nepomoze ani nadstandard...
A naopak, ked bude ustretovy personal, tak sa tie chybicky v ramci izieb stratia 🙂

tinika
22. mar 2010

veru ja som bola s personalom nadmieru spokojna a v dobrom prekvapena 🙂

ingulik
23. mar 2010

bre ranko....
....no ja som mala tiez na nadstandard ist ale nebol volny,sak v den ked som ja rodila bolo 13 porodov, z toho len 4 normalne, vsetko sekcie...bolo blbe pocasie tak bociany mali nudzove pristatia 😀
inak personal pohoda, len jedna smena je kus cudna....
...zaujimave je, ze ked si na nastandarde tak mozes vlastny zupan, navsteva ide za tebou cez cele oddelenie a ked si na normalnej izbe, za navstevou pred dvere ku vytahom a len v erarnom zupane a koseli bez gombikov....
...a ta co mala furt magela na izbe tak mala problem s kojenim....na izbe sme max 3 boli a nezazila som retazovu reakciu babatiek nastastie...vzdy si plakali po svojom....Nika skoro vobec 🙂

vavenka
autor
23. mar 2010

Bre ranko 🙂

Co mate dnes v plane? Ja sa chystam konecne vypratat balkon po zime, v mojom stave to bude tak na pol dna 🙂 ale este som sa nerozhybala 😉

tinika
23. mar 2010

ingu ze nudzove pristanie 🙂))
erarnom?? my sme mali vsetko svoje
vave ja som uz minule kus balkon upratovala ale sa chystame pomalovat bo ta biela farba sa obera čo tam bola a aj zabradlie by chcelo make up 🙂) a potom konečnem i mangel da tam normlanu snuru na pradlo bo teraz tam len taka latkova a to je spinave .))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre