Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
8. apr 2010

No dufam ze nic na mliecko nebudem potrebovat, ze ho bude dost 😉
Zuzi ja som mala celkom ok zelezo - nemas problem so stolicou, ked ho beries?

slniecko4
8. apr 2010

vave,do ktorej nemocky ideš rodiť?

slniecko4
8. apr 2010

zuzub,hej,biela.. ja ju používam,keď idem do školy a potrebujem nechať doma pol litra mliečka. 🙂

vavenka
autor
8. apr 2010

Slni na Rastislavku - stara nemocka v KE..... Preco? 😉

zuzub
8. apr 2010

ešte ho neberiem vavenka, dnes mi len volal doki, že sa mám zajtra zastaviť po recept a mám brať 2x denne, kedysi som brala a viem, že som z toho mala dosť "zápchu" tak sa teším 😖

slniecko4
8. apr 2010

vave,len tak sa pýtam,že kde v Ke.. mne tam operovali koleno a bola som veľmi spokojná.. 😉

slniecko4
8. apr 2010

vave a nechcela si do Šace? Som počula veľa chvály na pôrody tam..

vavenka
autor
8. apr 2010

Slni no nemocnica je ok, v podstate to nieje az take dolezite, podstatnejsie asi je, na aky personal natrafis..... Ked raz bude otrasna sestricka, ktora po mne bude len bliakat a zhadzovat ma, tak mi to neulahci ani klinika na svetovej urovni 🙄

vavenka
autor
8. apr 2010

Slni nechcela, kedze Rastislavku mam pod oknami a rodi tam moja gynekologicka....

ingulik
8. apr 2010

ahojky....ja len na skok, som si vas precitala....
tini...ze si nevidela blondave babo? a nasa Nika je blond 😉
inak sme sa dnes s mm dhodli ze dalsie babo bude na druhy rok, takze po Nikinych narodkach asi zacneme na tom pracovat 🙂

tinika
8. apr 2010

ingu ale tak som myslela take male hihi a som ti zabudla včera dat tu nadobku čo som ti slubila som si nachystala tak snad nabuduce nezabudnem
takze dalsie babo hej? 🙂) a uz dobre?

tinika
8. apr 2010

ignu a z čej hlavy to vyslo? 🙂

tinika
8. apr 2010

evi ani ja som ju nemala, tiez len teplomer asi dvakrat som pouzila. a cvičila s nozkami a masirovala brusko. potom vraj babatka nevedia same kakat a prečo si kupujes zuzi sab simlex? ved kup ked bude treba a na pupček si musite same kupovat? ja som dostala v nemocnici a doma ledva tt som potrebovala a uz potom odpadla chrasticka

sln ja som myslim libenar nemala v tej krabici ale mozno si nepamatam

zuzi gratulujem, my este stale hladame najomnikov, čo to svokra do... tak akoby sa to začarovalo, furt len nejaky chodia a nič z toho. a ked tam dakoho mame ta začnu este vyvolavat ludia

a čo sa soplikov tyka kocky neviem či vsetky babatka, ale nas pato mal sopliky vraj to z mliečka sa zahlienuju drobci, ale trvalo to tam max. dva mesiace. teraz mame pokoj klop klop len troska ma sopliky teraz ale nejde to s odsavačkou von

slniecko4
8. apr 2010

vave,aha.. čiže ty do pôrodnice hoc aj v papučkách,hej? 😀 keď tak blízko.. 😀

adenka
8. apr 2010

ahojky, zas mam chvilku cas tak som vas prisla omrknut.. ako sa tu mate? rodi uz niekto?? 😎

slniecko4
8. apr 2010

aden,ahoj,ako manžel?

ingulik
8. apr 2010

tini...no ja som sa tak vyjadrila a on ze mi s tym moze pomoct....a zda sa ze uz dobre, len neviem dokedy....ale este raz a prestane ma to bavit....sak od pondelka sme v PO, tak mi ju das potom
...nasa Nika nemala sopliky vobec len ked bola nachladnuta....som davala Libenar a detsky Nasivin a velmi to pomohlo....a koliky nastastie sme nemali, ked bolelo brusko tak sme pocvicili a dobre bolo
...dnes sme boli na rehabke, vsetko OK a az v juni mame ist na kontrolu 🙂
adenka ahoj....ako sa mate? a mangel?

adenka
8. apr 2010

slniecko celkom fajn, dnes je druhy den v nemocke, v pondelok nam ho pustia na 3 tyzdne domov tak sa tesim...

slniecko4
8. apr 2010

aden,to je až také vážne???

slniecko4
8. apr 2010

ingu,vy chcete po Nikinom roku druhé bábo? aj my by sme tak chceli..

tinika
8. apr 2010

ingu tak to je fajn ze uz dobre, takze az v juni? parada my este kazde dva tt :( no uvidime čo bude v stredu
slni aj vy o rok dalsie chcete? tak to ti mozem zaručit ze to druhe budes určite rodis skor ako ja .)) uz ta neobehnem hihi

tinika
8. apr 2010

hoci clovek nikdy nevie hihi ale my by sme tak az o dva roky chceli začat snazit

ingulik
8. apr 2010

slni ja by som tak chcela uz len kvoli tomu ze netuzim sediet na materskej dlho a sa mi paci ak su deti vekovo blizko seba, lebo si lepsie rozumeju....

adenka
8. apr 2010

slni no vaznejsie ☹ ... ale bude to dobre 🙂

ingu tak vy uz uvazjete nad dalsim?? no moj manzel ani pocut, a najblizsie 3 roky to ani nebude mozne... ale uz pristupil na to ze by sme si neskor mohli adoptovat nejakeho drobceka... tak sa na to velmi tesim 😵

slniecko4
8. apr 2010

aden,tak mu prajem skoré uzdravenie.. 🙂

tini,ty máš ešte čas,nemáš tohto roku 32 ako ja.. 😀

ingu,súhlasím,že si deti rozumejú,ja mám o rok staršieho brata a o dva mladšiu sestru.

tinika
8. apr 2010

slni tak to teda nemam hihi tak po 30 chcem bo vyzera ze podla tabulky mi vysiel teraz chalan a potom budu baby 😀 😀 ale nie hhi
adenka tak to je parada, by som to o nom nepovedala ked uz nechcel svoje a ty uz echces svoje???

ingulik
8. apr 2010

adenka...no zatial tym zijem ja, ale myslim ze mm bude tiez...stale spieva o bracekovi alebo sestricke (hlavne o bracekovi 🙂 ) pre Niku....moj by zase adoptovane nechcel, ma nazor ze kym si ho vie spravit sam, tak nemusi....podla mna je ale pekne dat domov dietatku, ktore tak nemusi skoncit v DD....
tak sa tu majte pekne babule, ja sa odporucam do postele, od zajtra sa moc nevyspim, idem makat na diplomke, kedze moj veduci mi po dvoch tyzdnoch (slubil do tyzdna!) poslal material na spracovanie a teraz to chce na buduci tyzden mat hotove....

vavenka
autor
8. apr 2010

Ja som tu nebodaj najstarsia? 😅

tinika
8. apr 2010

ingu tak prijemnu dobru noc a potom pracu 🙂

slniecko4
8. apr 2010

ingu,dobrú noc.. 🙂

vave,ty si o rok staršia odo mňa,ak správne pamätám? 🙂

tini,mne zas podľa tabuľky december 2010 a január a marec 2011 vychádza chlapec,tak to skúsime.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre