Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
28. nov 2011

@snazivazuzi zuzi, držím prsty.. 🙂 @vavenka vave, chystáš sa predbehnúť zuzku? 🙂

vavenka
autor
28. nov 2011

Nestraste zeny 🙂 ale zajtra mam zas poradnu, tak som zvedava na "nalez", ci sa nieco deje s krckom, alebo nie..... A som aj zvedava na dnesnu noc 😅

snazivazuzi
28. nov 2011

@vavenka stavim sa, ze sa otváras 😀 xiiiiiiiiiii

ingulik
28. nov 2011

@snazivazuzi drz saaaa!!!! a tesime sa nove spravy 🙂

mum_to_be
28. nov 2011

vavenka, a naposledy bol aky nalez? uz nejaky naznak otvarania sa? baby, mali by ste si este cvaknut bruska! a kolko ste pribrali?

tinika
28. nov 2011

@vavenka vidis vidis a si mi neverila hehe ja som s malym von sama chodila asi takym stilom ze pol kilometra asi mame obchod a to nam trvalo hodku to bola jeidna vychadzka ktoru som bola schopna zvladnut :D

tinika
28. nov 2011

@vavenka inac dobre ze ti robia aj poradnu, u nas po 36tt len ctg v nemocke, takze človek ak nema lekara vybaveneho ani nema sajnu či sa to uz neblizi

@snazivazuzi drzim prsteky
@vavenka a tebe vlastne tiez, ved uz je to tu čo n evidiet

inac dnes som stretla jednu mamičku a ona ze jeeje uz to mate za sebou reku hej uz mesiac mame :D a ze na mna myslela kvoli tomu strajku hehe tak vam drzim prsty nech vas ma kto odrodit, ze ja som to este stihla ale jej znama rodila pzačiatkom novembra a uz boli sestričky desne a kazdy mla na haku

vavenka
autor
28. nov 2011

@tinika co som ti neverila? 🙂 nepamatam.... Prechadzky su v pohode, ale moje decko sa nevie prechadzat, za nou treba behat a to je trosku uz problem, tyzden pred terminom 😉 Inak v pohode, este soferujem, pratam, dnes som povysavala a zmyla cely dom aj priedomie, to este ide..... Akurat behat za loptou uz nevladzem, to je pravda 😉
No ja chodim do nemocky teda, ale mam tam svoju gyndosku a ona mi stale spravi monitor, ultrazvuk aj ma pozre zo spodu, minuly tyzden este bolo vsetko ok, krcok hore, zatvoreny.... V podstate od 36tt tam chodim kazdy tyzden jak na klavir 🙂
Mum pribrala som 15 kil, takze celkom ok, oproti prvemu tehotenstvu 🙂

mum_to_be
29. nov 2011

vavenka, to je v pohode. a na fotke vyzeras stihlucko, akurat to brusisko je uz riadne. 🙂 uz pomaly zuzke aj zavidis, vsak?

mum_to_be
29. nov 2011

a pekna kuchyna! 🙂

tinika
29. nov 2011

@vavenka tak to mas super ze mas taku lekarku :D no tak to jasne, behat to ani nehrozi s takym bruskom :D a len brusko ti narastlo :D

tinika
29. nov 2011

som zvedava kedy zuzka napise :D

vavenka
autor
29. nov 2011

Dakujem za pochvaly, hej, aj ja mam pocit ze mi len brucho narastlo, aj ked obrovske 😀
No, poradna ok, na monitore mi sice pekne pravidelne tvrdlo brucho, uz ma aj sestricka vyplasila, ze to je uz taky rodiaci zaznam, ale zospodu nalez ok, krcok zavrety... Doktorka vravela, ze ti poslickovia zvyknu byt intenzivnejsi po cisarskom, ze ked sa tlaci na jazvu, ze tie bolesti sa zintenzivnuju....
V piatok rano mam prist nalacno, nepredpoklada, ze by sa dovtedy nieco malo stat 🙂 takze 2.12. bude krpec narodeny 😉 mimochodom namerali ho zee 3800g, som zvedava aka bude realita.....
Zuzi ma uz asi aj po, nie? 😉

zuzub
29. nov 2011

čaute ženy
@snazivazuzi dúfam, že všetko ok 😉
@vavenka pekný dátum 2.12.2011 a ešte peknú kuchynu máte.
mne už konečne nebýva zle poradnu mám 6.12. tak sa možno už dozvieme či chalan alebo baba, ja dúfam, že dievča lebo nemám chalanské meno a mm tiež nie 😀 a dievča asi Lucia.

tinika
29. nov 2011

@vavenka uf, riadny valibuk to bude :D mojmu namerali tyzden pred 2800 hehe to je o kilo menej :D ale mal nakoniec 3460g

zuzka stale nepisala
@zuzub tak drzim prsty nech je to baba, teraz vam to vychadza pekne zaradom na pariky tak nepokaz to :D

tinika
29. nov 2011

tak kočky a Jasminka je tu :D narodila sa 8,30 s modelkovskymi mierami 3200g a 48cm :D prajeme zdravičko, zuzka vas pozdravuje

slniecko4
29. nov 2011

@snazivazuzi jeeej, Zuzka, gratulujeme k malej slečinke..🙂

tinika
29. nov 2011

@slniecko4 ahoj ako sa mate? kedy oslavite dva ročky? my sme to spojili s krstinami riska :D

mum_to_be
29. nov 2011

zuzi, gratulujeeeem! tesim sa na fotecku!!! nech ste obe zdrave!!
vavenka, pekny datum! a valibuk to bude!!! 🙂

ingulik
29. nov 2011

zuzi gratulacia velikaa...prajeme vela zdravicka malej aj tebe 🙂)

slniecko4
29. nov 2011

@tinika tini, 1.12. má Peťka 2 rôčky.. 😵 nahoď nejaké fotečky z krstín a narodenín.. 🙂

vavenka
autor
29. nov 2011

@snazivazuzi veeelka gratulacia!!!!!! Jooj moja zlata, drz sa! Ja sa teda voobec netesim na ten stav "po", ale tak nemam na vyber, vsakze...
@zuzub no cau draha, si tu 100 rokov nebola.... No chvalabohu ze uz nevolnosti pominuli, nacase, nie? Ako to zvladas s malym a bruskom?
@tinika ani si sa nepochvalila, ze ste take velke oslavy mali, ako bolo? 🙂
Mum no uvidime, aka bude nakoniec realita 😉

zuzub
29. nov 2011

@vavenka toto tehu zvládam celkovo dosť zle ☹ tie nevolnosti, furt nevladzem, unavena som a strašne ma bolia kríže niekedy sa ani hýbať nevládzem a celkovo sa necítim dobre možno je to aj tým, že som na Miška uplne sama mm chodi stale na týždnovky moja mamina je teraz dlhodobo PN a inu rodinu poblizku nemáme takže celkom o držku je to.... mm sa snáži vybaviť si aby od nového roka tolko nemusel chodiť tak uvidíme.ale hlavne, aby bolo bábätko v poriadku 😉

tinika
30. nov 2011

@slniecko4 este ich nemam :D fotila nas v kostole kamoska a ja len torty hehe a patko sa odmietol fotit takze asi nie je na ziadnej :D a zo saly tiez nemam :((( ja celkovo take foto nemam ani z patovho ročka velmi nič moc len take domacke
@vavenka fajne bolo, ta ked tu skoro nikoho hehe a mam vas na fb tak reku prečitate aj tam :D Inac ja po druhej sc som na otm bola ovela lepsie, prvy den sice masaker ked som mala vstat, som presla 3 kroky a brutalne som ale fakt brutalne bola zadychana ako by som na 9 posch. vysla peso, ale na dalsi den uz pohoda a vobec ma tak rana nepicha ani v bruchu ako po prvom tak dlho.
@zuzub tak sa drzte viem ako ti je, ja som sice az tak nevolnosti nemala, mne len divne bolo, ale nevracala som, ale tiez som na maleho bola sama, akurat oproti tebe vyhoda ze tato chodil večer domov tak aspon hodku pred spanim sa s malym hral on

tinika
30. nov 2011

ta dobre ze ja uz porodila, jak pocuvam a citam, tak u nas v presove od zajtra nie je novorodenecke ci co, no sila ako co maju robit mamicky buduce? kamoska ma termin koncom decembra

vavenka
autor
30. nov 2011

@tinika no chvalabohu v Kosiciach sa to ukludnilo, tiez sa moja gyndoska bala, ci bude mat kto pichat narkozy, ale tak spamatali sa anesteziologovia, no....
Inak cafte, vsetko ok, stale 2v1, piatok sa bliizziiiiiii 😅 😅 😅 😅 😅

vavenka
autor
30. nov 2011

@zuzub juuj moja, ale tak polovica uz pomaly za tebou a teraz to uz bude lepsie, aj si zacnes uzivat troska 🙂

tinika
1. dec 2011

@slniecko4 tak prajem malej krasne narodeninky, vela zdravička, stastiačka a nech rodičia počuvaju :D

ingulik
1. dec 2011

@slniecko4 vsetko naj naj malej k narodeninkam 🙂

slniecko4
1. dec 2011

@tinika @ingulik babenky, ďakujeme krásne..🙂 sa ani nezdá, nedávno sme rodili a už to má dva roky..🙂
@vavenka vave,držím prsty zajtra a ozvi sa potom.. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre