Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
20. jan 2014

@slniecko4 je to jednoduche, kazde rano v tu istu hodinu (aspon +-) odcitas teplotu (v suske sa meria) a najlepsie si je zaznacit ju do grafu - na spodnej stupnici mas dni (datumy) a na vertikalnej stupne..... Mozes merat uz teraz, ale ja by som pockala, az ked pride menzes a po nom zacala... Prvy den menzesu je prvy den cyklu, cize prvych - 5-6 dni akoze nemerias 🙂 no a potom kazde rano odmerias, zaznacis..... A uvidis, ako sa spravaju teploty, s vyhodnotenim grafu pomozeme 🙂

vavenka
autor
20. jan 2014

@tinika este testujes? De mame foto? 🙂

zuzub
20. jan 2014

@vavenka nie z roboty nesúria :D a veru zišla by sa aj plnšia peňaženka a hlavne chcem si nechať nejakú rezervu t.j chcem ísť skôr ako mi bude končiť materské.ale momentálna situácia u nás v robote nie je najlepšia takže uvidím ako sa to vykryštalizuje, a zvažujem nástup bud september 2014 alebo potom január 2015, skôr sa priklánam k tomu januáru, ale tak uvidíme.bola by som rada ak by mi Simču vzali od jan 2015 do školky,ale neviem či sa podarí :/ nebude mať ešte 3 roky tak neviem.každopádne pôjdeme v marci na zápis a uvidíme....
vave ty máš zavedenú danu, že pokiaľ si pamätám.ako si spokojná? a to zavedenie bolo v pohode? lebo ja tiež zvažujem.

vavenka
autor
20. jan 2014

@zuzub aha, no tak chapem s tou pracou, ale tak mas este rok cas, zatial to neries 🙂
Hej ja mam danu, som v podstate spokojna.... Teraz mam posledne 3 mesiace nejaky kratsi cyklus - neviem co to (25-26 dni). A menzes je o den dlhsi a trocha silnejsi, ako som bola zvyknuta... No ale co uz 🙂
Zavedenie nebolo nic prijemne - tym, ze som nerodila normalne, tak mam krcok maternice ako panna 😅 ale dalo sa to zvladnut, bola to rychlovka.. Takze ty po dvoch porodoch podla mna ani neucitis 😉
Inak dost si pochvaluju aj mirenu, vraj 30% zien uplne prestane mat menzes, lebo to teliesko je napustene aj hormonmi a tym ze lokalne posobia, tak okrem ineho aj nedorasta vystelka maternice..... Takze tam je ten efekt opacny oproti dane, ze ti zoslabne a skrati menzes, alebo uplne zastavi - to by sa mi pacilo 🙂
Ja inak problemy nemam ziadne 😉

tinika
20. jan 2014

@vavenka este raz som testla myslim od kedy som dala naposledy foto

@zuzub zapis je od 15.2 tak chod určite čim skor

tinika
20. jan 2014

tak este 2x som testovala ta 14dpo bola večer a ta 16dpo tak o 10 rano

tinika
20. jan 2014

inac v sobotu som sa zlakla sa mi zdalo ze mam ruzovy vytok brucho ma dost cely den bolelo mrchovsky ale troska inač ako na začiatku tehu ale uz je to ok nastastie

tinika
20. jan 2014

uz ma aj prsty svrbia dat si to do profilu :D ale počkam do 5.2. na gyndu

zuzub
20. jan 2014

@vavenka dikes , mne doki odporúčal mirenu,ale je to dosť finančne náročné tak neviem...a tá dana ťa koľko vyšla?

zuzub
20. jan 2014

@tinika u nás ešte nie je presný den zápisu,a chodiť skôr je uplne zbytočné 😅 a navyše v našej školke teraz vyberajú novú riaditeľku takže uvidíme.

tinika
20. jan 2014

@zuzub ale na celom SK je od 15.2-15.3

tinika
20. jan 2014

dnes zase vytok a bolenie krizov teraz som bola na wcku ale nie take bolenie ako v sobotu abo som si uz zvykla? co by ste robili v takom nizkom stadiu asi nič neurobia či daju dajake talbeky?

slniecko4
20. jan 2014

@tinika tini, viem, že keď žena krváca alebo špiní na začiatku, nasadia duphaston.. neviem, ty musíš vedieť, či je to na lekára, alebo to zvládneš..

tinika
20. jan 2014

@slniecko4 idem zajtra rano pre istotu pred skolenim

slniecko4
20. jan 2014

@tinika držím prsty, daj hneď vedieť, ako.. ale čiarka ti krásne silnie..🙂

tinika
20. jan 2014

@slniecko4 dakujem to bolo este pred spinenim testovane ale teplotu som merala drzi sa hore a uz ma zase vytočila klientka kokos idem jej rovno pisat okamzitu vypoved serem ju

slniecko4
20. jan 2014

@tinika nedaj sa vytočiť, aj keď je to niekedy ťažké, ale tomu drobčekovi v brušku to neprospieva.🙂

tinika
20. jan 2014

@slniecko4 viem snazim sa ale toto je uz dlho čo robi a mam toho akurat dost končim s nou tak či tak toto bola posledna kvapka :D

tinika
21. jan 2014

Kocky tak bola na utz bodka mam dtphaston a este daco cakam na hcg z krvi taka som rozklepana viac ako kf som sla s risom v 11u ze mam potrat

nikka_
21. jan 2014

@tinika nestresuj vsetko bude dobre.. mysli pozitivne 🙂

nikka_
21. jan 2014

ja ešte stale nič baby, zajra mam termin a idem aj na poradnu tak som zvedava co mi povie doky. Cudujem sa sama sebe aka som kludna, uz by som chcela aby to prislo, lebo sa neviem ani poriadne s tym bruchom vyspat, som hore kazdu pol hodinu.. ☹

zuzub
21. jan 2014

@tinika
@nikka_ kočky držte sa ! 😉

tinika
21. jan 2014

Dik baby ja som optimista stale verim ze bude dobre musim vydrzat tyzden do konttoly ale preplo.mi idem kupit test a sledovat ci stale su //

tinika
21. jan 2014

Hcg 4436 🙂

slniecko4
21. jan 2014

@nikka_ držím palce, už to vydrž..🙂
@tinika super, no vidíš..🙂 aj do duphastonu som sa trafila..🙂

tinika
21. jan 2014

@slniecko4 a to druhe je dicynone

slniecko4
21. jan 2014

@tinika toto netuším,čo je,som ešte nepočula.. Teším sa,že je všetko v poriadku.. 🙂 A nestresuj sa a dávaj na seba pozor..🙂 MM ako reagoval,že sa vám to hneď podarilo? A už dúfam, že to bude dievčatko, lebo potom už len 4tý pokus, keď chceš dievčatko.. 😵

tinika
21. jan 2014

@slniecko4 4ty uz nebude mam 2 sekcie operaciu zlčnika a teraz dalsia sekcia tak stačilo a aj keby sa dalo uz stačilo :D ak bude chlop bude chlop :D moj to nejako nepreziva ani jedno tehu neprezival on to potom vynaharadi ked sa narodi :D

tinika
21. jan 2014

inac dobra som tava ne? kupila som si 5 testov ze budem sledovat či čiarka nemizne a pridem domov a to ovu testy ta tie su mi na ric .D

slniecko4
21. jan 2014

@tinika ta to sa ti podarilo, tie ovu testy.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre