Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
5. feb 2009

ja som hrala hokej ale lad je fuč a mala som aj bicykel doma ale som dala svokre, pre mna bol slaby a tiez aerobic ale u nas v po uz je len stepaerobic, taebo, a take blbosti ja chcem len aerobic a to uz nikde nie je ☹

ingulik
5. feb 2009

jee baby ja som odkvecla....zaspala som ako babo...teraz som dojedla pizzu co nam vcera vecer zabalili v pizzerke lebo sme nevladali dojest 😅 prsicka budu az drahy dorazi...

ja na sport moc casu nemam, ale kazdy den si doprajem niekolko km prechadzku s mojim hafom...min hodinu, ak je pekne tak aj dve 🙂

vavenka
autor
5. feb 2009

Ja som sa len tak tak vtrepala do normalnej hodnoty BMI 🙂 zeny, ja som takto nabrala 5 kg v priebehu poslednych dvoch rokov, a som na seba nasrata. Ale len trochu.....🙂 a najhrosie je ze - sice teraz nie - ale mala som obdobie, hlavne zaciatkom minuleho roka, ze som dietovala - ale tak normalne, nie brutality, 3x do tyzdna cvicila a straaaasne pomaly to zo mna slo, tak som stratila pevnu volu a vykaslala sa na to 😠

ingulik
5. feb 2009

no vypocitala som si BMI a mam normalne hodnoty...ako zuzi...budeme mat podvahu po porode 😀

katka444
5. feb 2009

ja cvicim doma. mam dobre dvd - aerobik + brusne svaly. uz som to pisala, mozem poskytnut ak bude mat niekto zaujem, len treba trosku viac miesta pred telkou.

janulik.j
5. feb 2009

Teda baby vy mi dnes z duse pisete akurat vcera som na seba pozerala, ze ou ou dievca brucho mas ako ked si bola v 3.mesiaci ☹ do kelu este mi ostali nejake kilecka, kt. sa mi samoska prilepili nie hore, kde by som chcela ale dole a hl. mam brusko a ked si sadnem, tak pneumatika. no hruza to som nikdy nemala 🙄 lenze sa neobmedzujem v jedle a hl. jem vecer co je najvacsia chyba. tak od dnes si davam pozor. mne vzdy najviac pomohlo, ked nejjem po 18tej. inak som antidietovy typ nedokazem si nic odopriet a mam slabu volu, takze diety ani neskusam, lebo som potom sama zo seba zdeprimovana 😀 a hl. nech je uz teplejsie a zacnem zas chodit behat s mangelom ako pred tehu...

evus to poznam ja uz som tiez niekedy bola zufala a ked som si myslela, ze maly konecne spi a urobila si kafe a vylozila nohy, tak sa zobudil a to nehovorim o jeho kolikovych dnoch, ked som si lahinala do postele a bolel ma zaludok,lebo som jedlo do seba len hadzala. vtedy som si uvedomila ake to musia mat hrozne tazke slobodne mamicky 😖

evus
5. feb 2009

janulik,ja nemozem na deti povedat nic,su dobre,maly koliky vobec nemal,len ide o to,ze by som proste potrebovala tak aspon na pol dna vypnut od plienok,varenia,prania...a niekde si oddychnut-stacila by uplne kozmeticka,hned by clovek prisiel na ine myslienky,ale to je len taka chvilkova depka.ono to prejde,ked sa maly na mna usmeje a Karin bude bezat z triedy zo skolky a vystiska ma 😉

ingulik
5. feb 2009

evus aj ja mavam take stavy....vsetko mi vadi, nemestim sa do koze...to je tym stereotypom...ale tiez to prejde, niekedy po par hodinach a niekedy po par dnoch....take depky ma drzia hlavne ked je vonku ako dnes...hmla, sychravo...hnusne a sa neviem dockat jari, mam pocit ze ked zacne znova snezit tak budem plakat...

snazivazuzi
5. feb 2009

Babyyy, ja neviem najst normálny kociiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik 🙄

ingulik
5. feb 2009

zuzi a aky by si chcela?

snazivazuzi
5. feb 2009

kombinovany so 4 nafuk. kolesami... obycajny... nie priliz nikzky, s prehadzovacou rukovatou..... nic extra. a vsade su také skaredé kociky.... bleee 🙄

ingulik
5. feb 2009

ja som tiez nevedela najst ziaden taky a ked som nasla tak bol nerestansky drahy...az v polsku sme objavili taky ako chceme...mam ho aj v albume...ono maju ho aj tu v ponuke ale za takmer dvojnasobok

ingulik
5. feb 2009

alebo ked sme nasli aj za normalnu cenu tak mal take nebezpecne prvky, co by mohli cviknut prsteky alebo bol labilny...na rozpadnutie 😖

snazivazuzi
5. feb 2009

ingu, ten kocik nie je náhodou tako juper?

evus
5. feb 2009

ingu,ten kociarik co mas v albume je pekny,kolko vyjde?

zuzi a kolko chces do kocika investovat?

snazivazuzi
5. feb 2009

evus, tak max do 10tis. ale moze byt aj lacnejsi 😀

vavenka
autor
5. feb 2009

Kati a my kedy budeme kupovat kociare? Hm? 😉

ingulik
5. feb 2009

zuzi ano je...v polsku vyjde so vsetkym okolo desat tisic...

katka444
5. feb 2009

no ja by som aj hned keby bolo komu ☹

snazivazuzi
5. feb 2009

ingu, taky kocik máme aj my v zozname 🙂 nasla cca 3-4 kociky kt. sa mi pácia, ale kazdy má svoju nevyhodu. jeden je takzy.... druhy nemá prehadz. rukovat, treti je nizsi.... och 😠

evus
5. feb 2009

zuzi,no tak treba hladat,urcite nieco najdes 😉 ,a zas by som ta poslala do polska,kociare v obchodoch su tam vzdy o par tisicok lacnejsie ako tu u nas

ingulik
5. feb 2009

no zuzi...idealny asi neexistuje...my sme mali hlavne podmienku aby to bola kombinacia aj s autosedackou a nesmie to byt trojkolka...

evus
5. feb 2009

zuzi,ani na mmb si nepozerala?ja som kupovala tam a novy,kurier bol zdarma.

snazivazuzi
5. feb 2009

evus, a vies mi dat ID predávajuceho?

evus
5. feb 2009

zuzi,momento,idem kuknut

evus
5. feb 2009

zuzi,pozri tu,pani ma velmi pekny vyber kocikov a je velmi ochotna...do 24hodin mas kociar doma
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=5885

evus
5. feb 2009

zuzi,mne sa lubi tento a aj cena je skvela
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4926291

ingulik
5. feb 2009

evus na ten som aj ja pozerala...fakt je super...

evus
5. feb 2009

zuzi,aj ten vyzera velmi dobre,taky sikovny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre