Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
11. apr 2009

Adenka tak to si ma potesila, este vydržim tyzden a prepadnem dokyho 😀
a mimochodom krasne dobre ranko 😉

snazivazuzi
11. apr 2009

Dobré ránko 🙂

Tini, srdiecko na sone vidiet 5t od ovulky 😉

tinika
11. apr 2009

Zuzi takze ked zoberiem ze dnes som začala 7tt od mrchy minus 2tt tak v 8tt mozem ist hihi resp. už teraz

tinika
11. apr 2009

a ako sa cítiš? sa ti to už kráti mamička 😉

snazivazuzi
11. apr 2009

Noo hej, v podstate mozes ist 😀 Ono to sa pocita hlavne kvoli tomu od ovulky, lebo cyklus mozes mat akykolvek dlhy, otehotniet mozes iba pocas ovulky a od ovulky trva lut. fáza cca 14 dni 🙂 takze ak si mala ovulku pred 5t, tak si teraz v 7tt. Ale k dr. sa neponáhlaj, ak nemás problémy, vytok alebo bolesti tak este pockaj chvilku. Oplati sa ti to, ver mi 😉 Aspon nehrozi ze srdiecko este neuvidis a potom by si sa iba stresovala ci to je kvoli tomu ze si tam isla skoro, alebo ze onééé.... Ale u teba je vsetko OK 😉 😵
Ako sa citim? Hm... noo... celkom fajn. Som unavená, a nie som ten typ kt. vie cely den lezat,... nerada sa citim taká bezmocná, rada upratujem a je mi z toho blbo ze nevládzem tolko.
A ty tinika, ako sa más? vajická a zajacik su na stole?

tinika
11. apr 2009

ahojte,
zuzi mam sa celkom fajn, len občas vačšia únava hihi. zajačiky a vajička nesu. tento rok ani vyzdobu som nerobila, bo aj tak behame preč a nemam ju kde položiť teraz, na buduci rok sa tesim, to si uz vychutnam v novom. a olievači nechodia ani moj mm ma neoleje te zajačiky netreba

vavenka
autor
12. apr 2009

No dievcata, tu snad uz nikto nechodi.... 😠 http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka
Ako sviatkujete? My sme sa vcera vecer vratili od svokrovcov - vsetko nam nabalili - sunku, salat, cviklu, kolace, takze mi dvojnasobne chutilo, kedze som sa s tym velmi nenadrela 😀

tinika
12. apr 2009

vavenka ja som sa tiez takto zviezla, nabalili ma nasi a trocha aj svokrovci - babovkou, ktoru maju stale, takze mi už lezie krkom 😀 😀 😀

tinika
12. apr 2009

vaven takže ovu 17dc ako bežne u mna??? Hmmm, tak to bude na tehu 😉

vavenka
autor
12. apr 2009

Tini dobre sme to vymysleli 🙂
No uz som mala aj neskor, raz tuzim az na 18 DC, mne sa to tak strieda po 3 cykloch, ked som si tak spatne robila statistiku 🙂 3 mesiace skorsie ovu, 3 mesiace neskor 🙂
Dnes co mate v plane?

tinika
12. apr 2009

Vavenka dnes sme boli opať pri svokre na obed a potom ešte u muzovej tety s nimi bo mali oslavy. HIhi furt robila narazky ale nikto sa jej nespytal blizsie aby sa mohla pochvalit dalsim vnučatkom 😀 😝

tinika
12. apr 2009

takže sa pochvali nabuduce bez nas o nas ☹

vavenka
autor
12. apr 2009

Tini no ved este bude kedy, neboj nic 🙂

adenka
12. apr 2009

ahojte kocky 🙂

tinika
12. apr 2009

ahojte caje
ja som prave pozerala aka asi moze byt nasa fazulka, len furt som z toho jelen, že či som akoze v 7tt a takto aj babo vyzera, ked sa to od poslednej mrchy počita.

adenka
12. apr 2009

tini cele tehu sa rata od poslednej mrchy...zabudni na datum ovulky...

tinika
12. apr 2009

ok adenka dakujem, takže som v 7tt hihi a na buduci tyzden /nie ten čo bude ale až dalši/ idem k dokymu

adenka
12. apr 2009

tini tak tak...dalsi tyzden uz urcite bude krasne vidiet aj srdiecko 😵

tinika
12. apr 2009

ten dalsi co ja myslim alebo uz ten čo nasleduje??

adenka
12. apr 2009

no uz v 8tt ho vacsinou vidiet, takze podla mna aj ten dalsi...

tinika
12. apr 2009

ja teda počkam ešte týžen, ja už chcem počuť aj srdiecko som ja ale nedočkava čo? 😀
ked tak pozeram na tu tvoju 21 mam pocit ze ta rýchlo dobehnem hihi ty si tak ako svagrova zena takze budem mať prehľad ze ako je na tom ona hihi

adenka
12. apr 2009

tini strasne to leti...ani sa nenazdas a budes rodit 😀

tinika
12. apr 2009

hihi no najprv ty hi 😝

adenka
12. apr 2009

no veru...vcera sme zacali s nakupmi, som sa tesila ako mala 😀

tinika
12. apr 2009

adenka hod linka na dajaku stranku s kočiarikmi a tak hihi
mame dilemu, autičko male ale nechcem zase maly kočiarik, ako tam dam drobca vo fusaku??? aby sa netlačilo??

adenka
12. apr 2009

juuj tini, tak ja som velmi nehladala, lebo my sme hned vedeli aky chceme, ale ak si hodis do googlu kociky tak mozes studovat tyzden vkuse 😀

tinika
12. apr 2009

jo jasne, ja len či nemaš tip nejaky hihi

adenka
12. apr 2009

no v tom ti ozaj neporadim..my sme chceli klasicky hlboky aby mal velku vanicku a jedine cenovo dostupne su pre nas Demy. Skus si pozriet www.dema.sk a mozno ta nieco oslovi...

tinika
12. apr 2009

jo aj tie som ja pozerala, svagrina maju niečo ako vy a taky som tiez chcela, len neviem ako ho do auta dame, hoci... často autom chodit nebudeme aj s kočiarom, a u nasich mi svagrina požičia a u svokry aj tak kočikovať nepojdem ta snad to pojde

adenka
12. apr 2009

tini a ake auto mate? lebo ten nas sa da pekne zlozit...a do auta si mozte kupit take vajicko na kolieskach...ved autom aj tak pojdete len ked k lekarovi alebo do obchodu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre