Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
5. máj 2009

maju dakujem, no mne uz tak dva týzdne je nevolno, ale nevraciam, len tak divne mi je, ale takto mi bývalo aj ked som tehu nebola, mam nízky tlak a ked dlho stojím tak mi je takto zle a teraz je mi tak častejsie

tinika
5. máj 2009

de ste čaje moje?

katka444
6. máj 2009

dobre ranko 🙂 🙂 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/katka444

uz som zase v praci 😝

tinika
6. máj 2009

ahoj katka pekny grafik, nech sa drží, treba nam dalsiu tehulku do počtu

tinika
6. máj 2009

aby som nebola sama, keď už adenka aj ingu budú maminy

katka444
6. máj 2009

ahoj tini, no ja by som sa rada pridala 🙂

tinika
6. máj 2009

kati aj ja budem rada 😉

tinika
6. máj 2009

Aj vavenka by už mohla

tinika
6. máj 2009

som včera zase kúpila niečo kuk album

vavenka
autor
6. máj 2009

Hojte 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka
Tini peknucke to je, ty by si chcela dievcatko?
Kati pekne sa drzis, pozeram ze ste to aj poriadne poistovali 😀 😀 tak uz ked teraz to nevyjde tak ja uz vazne neviem 😠

tinika
6. máj 2009

Vavenka ahoj, no mne je to aj celkom jedno, hlavne nech je zdrave, ale muzova teta si dobre tipla aj u svagra a nam hovori ze bude kočka tak sa dame prekvapiť.

katka444
6. máj 2009

ahoj vave. to co mas ten 13 DC za teplotku?
no aj ja dufam, ze to uz vyjde. ved teraz mm papa aj ten profertil.

tinika
6. máj 2009

a čo je to ten profertil?

vavenka
autor
6. máj 2009

Kati velmi zle som spala, uz od polpiatej som sa prevalovala v posteli, takze o polsiestej bola teplota aka bola 🙂 A nervozna som bola jak pes, takze urcite ta teplota nebola ok.....

tinika
6. máj 2009

ja som sa rano zlakla, bo som mala na čiernych nohavičkach take dačo ako červenu škvrnu ale to bolo asi len od mrchy čo sa zle vypralo juuj

janulik.j
6. máj 2009

ahojte kočky 😉
Tak dnes sme potiahli do 6:30 jupíííí 🙂 O 9tej maly pekne zalomil, tak ja som si sadla na chvilu pred PC s kavickou. Som volala s maminou a nasli jej miom bo ju bolelo brucho, tak teraz 20teho ide na operaciu. Idu jej to vybrat a zistovat ci to neni zhubne, tak som na nervy, pretoze pred 2rokmi mi na rakovinu umrel otec. Dufam, ze to nebude nic vazne, lebo toto by ma uz fakt zlozilo 😢

Tini teba teda riadne chytil nakupny osial 😎 a z tych chuti nechuti si nic nerob, to som mala presne aj ja treba byt stale najedeny. a k tomu mam tiez nizky tlak, takze viem ako sa citis, ale uvidis, ze po 3.mes. sa to upravi...

tinika
6. máj 2009

janulik len ja neviem na čo mam chuť, prave rozmyšlam nad tym, čo si dam na obedik.
Prave dojedam jogurt ale asi mi dobre netravi lebo mam divne pocity
A držim palce, nech mamka je ok

tinika
6. máj 2009

NO mne začalo byť tak divne asi pred týždnom a do konca tretieho mesiaca už len dva týzdne tak nejak vydržím a dufam ze potom si uz budem tehu len užívat 🙂

katka444
6. máj 2009

tini ty budes mat dievcatko? 😀

janulik to mi je luto. aj moja mamina mala ten miom a nakoniec jej vybrali vsetko aj maternicu aj vajecniky. potom brala naplaste-nahrada hormonov. a vsetko je ok. nebolo to zhubne. tak nebojkaj. urcite to bude ok 😉

tinika
6. máj 2009

katka uvidime

katka444
6. máj 2009

tini, ty pre istotu kupujes aj chlapcenske aj dievcenske 🙂

a svagrina uz vie co budu mat?

vavenka
autor
6. máj 2009

KAti kedy testujes? 😉 Nejake zvlastne pocity?

tinika
6. máj 2009

ano chlapca budu mať hoci istota nie je nikdy, čo ked namiesto chvostika videli pupočnu šnuru?
No take neutralne vačšinou mam, ale toto sa mi veľmi ľubilo a sa využije, či uz pre nase, ak bude kocka, alebo svagrine pre druhe ak bude zase kočka a aj kamoska čaka tak uvidime

snazivazuzi
6. máj 2009

Ahojte 🙂

Ako sa máte? Tini, Ingu, som rada ze je vsetko OK.
My sa máme dobre, maly má 4kg a 58cm, takze rastiemeee 🙂 Akurát zaspáva, dufam ze bude spat aspon 2,5-3 hodky, bo sa v noci viackrát budil a ráno od 9 je hore.
Kati, vavenka, tak co? pridáte sa uz do klubu tehuliek? 😀

katka444
6. máj 2009

ahoj zuzi 🙂 ja by som sa aj pridala, ale 😒

vavenka, v nedelu som 13 DPO, tak ak sa zobudim a zmeram teplotu a bude vyssia alebo = 36,8 tak testnem. alebo ak nedojde mrcha a teplota bude v pondelok 36,8 a viac tak v pondelok. inak v pondelok ma prist ☹

katka444
6. máj 2009

inak priznaky zatial ziadne.

ups prave ma pichlo do bradavky 😀 som tehu 😲 😅 😀 😀 😀

tinika
6. máj 2009

ahoj zuzi
kati jasne ze si tehu 😉

vavenka
autor
6. máj 2009

Kati tak budem drzat palec nech nedojde mrcha este aspon 8 mesiacov 🙂 a co? si nervozna? Alebo zatial klido pido?
Zuzi no ja by som sa rada pridala, ale asi to nezalezi odo mna 😒

katka444
6. máj 2009

vave zatial som v pohode. ale to som vzdy do prichodu mrchy. a s mrchou prichadza depka. a to v pondelok mam dostat a vo stvrtok ideme na chatu s kamaratom a kamoskou co maju 6 mes. chlapceka. 😖 tak snad nebudem depkovat a nerozplacem sa tam 😖 😖. z poslednej mrchy som mala depku tyzden 😒

vavenka
autor
6. máj 2009

Kati vazne? Ja vobec uz nedepkujem ked dojde mrcha, len som nedockava od ovu, vydrzat aspon do 10DPO aby som netestovala 😀 Fakt by trebalo daco robit s tou nasou psychikou, aby sme sa na to tak neupinali......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre