Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
10. aug 2009

evus viem ze sa ich nezbavim, len nechapem, ze svagrina čo je jak špunt ta sa jej brucho natiahlo a nič a ja čo som nikdy chuda nebola ta mam a uz tak soro
to ako od kojenia sa chudne?? Bo ja zase ine počula a uz som jelen z toho

janulik.j
10. aug 2009

achojte 😉
Teda Katkaaaa sak som skoro odpadla. Jupiííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí a este raz jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí zo srdca ti to prajem ako nikomu inemu. Hl. pohodove tehulkovanie a krasneho drobceka 😉 a kedy ides k dr?

My sme dnes boli cvicit na fit loptach a potom u mojej maminy, tak som si aspon trochu oddychla, lebo som akasi vyflusnuta v poslednej dobe 🙂

Tini ja som strie nemala, ale ostalo mi otrasne brucho ovisnute bleeee 😝 po porode sa fakt postava zmeni, aspon v mojom priprade to urcite plati, ale nastastie pri Kubkovi nemam cas sa nad tym moc zamyslat 😅 a okrem toho mi MM tvrdi, ze vyzeram lepsie ako kedykolvek predtym (a ja mu to vyhovarat nebudem 😀 )

evus
10. aug 2009

tinika,a vela robi genetika,proste s tym neurobis nic,inak potom aj opalovanie pomaha,ked som si brusko teraz opalila,tak ich nie je ani tak vidite...a to chudnutie pri kojeni je tiez relativne a jasne ze nie vsetky baby zhodia vsetky kila ale urcite na tom nieco bude...

ahoj janulik,ako sa mate????

tinika
10. aug 2009

janulik tak hlavne ze aj mm je spokojny hihi
evus ale mamina nemala ani strie, ani bolave krize a kosti ako ja teraz, sak ja ked dlhsie sedim abo lezim ta sa postavit neviem a to som len 6 mesiac hoci zase ked sa hybem dokazem v pohode aj turu zvladnut, tak ako včera a večer ked som isla na cintorin ma zase uz maly an mechur tlačil ta kazdy krok bola hroza

janulik.j
10. aug 2009

Tini z toho si nic nerob to su normalne tehotenske stavy 😉 jeden den by si vysla na Gerlach a druhy den si rada, ked dojdes do obchodu. Zalezi ako sa drobec v brusku otoci... skratka si robia co chcu od zaciatku 😵

Evus ahoj, mame sa fajn tlaci sa nam dalsi horny zub, takze uz budeme mat 5. Takze uz len 15 😒 🙂 Maly je sinter beha ako srnka, len v noci by mohol lepsie spavat, lebo niekedy ma ide porazit a hl. rano. Ale inak sa z neho vytesujeme a nasmejeme sa na nom do sytosti...

Som este "mimo" z tej Katky tak sa vytesujem 😎

tinika
10. aug 2009

janulik no čo uz hihi
ja som tiez mimo, vsade kade chodim sa vytesujem a rozpravam o tom, uz aj mm si vypoccul hihi
a zase jedna decembrovka dnes porodila ☹ v 27tt no skoro teda je novembrovka ale v teme decembroviek to písali, maly ma 880 g a 35 cm

tinika
10. aug 2009

ale ze bojuje drobec tak držme palceky

lenocka1979
11. aug 2009

Ahojte .... Kati, straaaaaašne sa teším ... prezerala som si len tak albumy a zrazu pozerám ... Katka ... tak som mrkla a skoro som odpadla ... 🙂 ... v dobrom. Strašne sa teším ... a držím palčeky. 🙂)) A veľmi to prajem aj vavenke a zuzub ...

katka444
11. aug 2009

ahojte, dakujem za gratulacie.
neviem kedy stihnem ist k dr. lebo mame navstevu a chodime po vyletoch. a navsteva o tehu nevie.
ale asi by som mala aspon zrusit laparku 😒

adenka
11. aug 2009

ahojky,

katka silnejuuuuuuuuuuuu....kraaaaaaaaaaaaaaaaaaasa 😵 😵 😵
ku dr chod najskor tak o 10 dni, lebo teraz nic neuvidi a budes sklamana a nervozna....

tini mne sa strie urobili na zadku a trosicku na bokoch....ale natieram to toez kdecim a nepomaha...kaslat na to...to je proste priroda, a tak to zariadila....

evus no dnes uz je to 25 😅 ...kazdy tyzden teraz idem kilo hore, tak mozno potiahnem aj na 28...kolena trpia neskutocne a hlavne ma hrozne zacala boliet lonova kost...ale dufam ze to uz je aspon naznak otvarania...
idem dnes na poradnu tak som zvedava...

tinika
11. aug 2009

Katka silneju silneju, a setri sa moja ok?? ziadne vystupy na gerlach ok????
ja idme o 12,15 na 3d tak budu fotky

nikka_
11. aug 2009

Katka gratulujem, strašne sa teším.... takže teraz už len oddych, relax a pohodové tehu. 🙂 bože skoro som odpadla, ked som si to prečítala....

Ako sa tu máte? My máme už 5 zúbkov, šiesty sa tlačí... Damko lozí jedna radosť, a začína sa sám púšťať, tak som stále v strehu, papáme už skoro všetko... Zajtra ideme na poradnu, tak som zvedavá koľko váži, lebo moja váha ukazuje viac než 10 kg, ale ked on tak rád papká, hlavne polievky... V noci tiež veľmi nespí pokojne, stále sa budí, neviem či sa mu niečo sníva, alebo ho trápi bruško, ale stále fňuká... takže spím strašne málo...

evus
11. aug 2009

kati,silnejuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉 a k dokimu sa fakt neponahlaj,mas kedy a teda aspon tu laparku zrus...

adenka,mna panva bolela od 20tt,takze otvaranie to asi moc nebude 😅

tinika
11. aug 2009

ahojte

uz som doma, mam fotku ale rozmazanu, 3d o 2tt zopakuje bo maly dnes len maval ruckou pred tvarickou a ze je maly, ze mam dost vody tak abysom dosla o 2tt. Inac všetko ok, od septembra idem na PN

janulik.j
11. aug 2009

Skoda Tini som sa tesila na foto, ale o dva tyz. uz bude vacsi drobcek a viac uvidime 😉

Nikkus veru aj ten nas je mrnkos budi sa narieka, ale ked si ho dam k sebe tak vacsinou prestane, potom spim vykrutena ako paragraf, tak ho zas prekladam do postielky a tak stale dookola. najnovsie nechcel zaspavat sam v postielke, ale iba na rukach alebo vedla mna. ale dnes zaspal rano aj teraz poobede v postielke po vyse mesiaci, tak som z toho happy 😉

A hlavne, Kati SILNEJUUUUUUUUUUUUUUU 😀

snazivazuzi
11. aug 2009

Katkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gratulujem! Zelám Ti uuuplne bezproblemové tehotenstvo, uzi si kazdy jeden den, lebo tehotenstvo sice trva 9 mesiacov, ale ten cas leti, a jedno ráno sa zobudis malym bábom v postielke 🙂.

Tini, keby si videla moje brusko... by si sa aj rozplakala... no co uz. Strie mi tam uz navzdy zostanu, aj ked vyblednu, nikdy sa ich nezbavim.

adenka
11. aug 2009

ahojky,
takze ja som stale zamknuta na 100 zamkov, malinkej je tam dobre tak kam by sa ponahlala...to nevadi ze ja uz ani chodit nevladzem 😅 ...
takze o tyzden dalsia poradna...asi nasadim kazdodenny sex, vraj to pomaha 😀

petulig
11. aug 2009

jeeeej neverim..ze reku nakuknem ci nie je daco nove.
kati straaasne gratulujem, dufam ze vsetko pojde ako ma.
aden este stale si kinderko 2 v 1? Uz aj ja toho mam celkom dost, mali by to tehotenstvo skratit . 7 mesiacov by bolo akurat dost 😀

adenka
11. aug 2009

petulig, aj ja som povedala ze by stacilo od 3. mesiaca do 7. mesiaca...to mi bolo najlepsie 😀 na zaciatku som grcala a teraz si uz pripadam ako hroch.... 😅

tinika
11. aug 2009

janulik mam foto ale rozmazane, idem hodit len sfotim ale ako ze cd z 3d nemam bo sa hemzil maly, aj som mu to kazala nech mi zamava, takze len ma pocuvol drobcek moj, normalne hodku som tam čakala ani sa nepohol ako som si lahla k tomu utz ta hned ma postuchal hihi no ale asi to nebolo dobre ale videla som ako sa mu dvíha hrudník ze dýcha, bo mne nikto srdiecko neukazal ked som bola na prve sono takze tak

janulik.j
11. aug 2009

Zakladam Fun club 7.mes. tehu, kto sa pripoji? 🙂 Ja som tiez presne toto tvrdila. Tych 7 je akurat kym ti to nezacne liezt na mozog...
Aden, Petulig drzim palce, nech mate bezproblemovy porod za sebou. Aj ked krusne casy este len zacnu po porode 😅

tinika
11. aug 2009

kocky foto hodim az zajtra bo uz tma ta asi nebude vidno a aj tak je rozmazana

katka444
12. aug 2009

ahojte 🙂 ,

dakujem za gratulacie.
dnes som uz test nerobila ani nemerala teplotu. som myslela, ze sa aspon vyspim, lebo inak meriam o 6tej a robim test a potom uz nespim. ale aj tak som rano uz o 6:30 cucala na hodinky. myslite, ze je to tehu priznak 😅

adenka
12. aug 2009

janulik pridavam sa do tvojho funclubu 😀

katka skor priznak nervozity 😀 ... kedy sa chystas k doky?? uz si zrusila laparku??

tinika
12. aug 2009

fotka v albume ale asi ani nerozoznate čo tam je, tvarička

adenka
12. aug 2009

tini jasne ze vidime tvaricku...my mame este horsie foto z 3D.....

tinika
12. aug 2009

adenka ja este raz pojdem, tak mam nadej aj na lepsiu hihi ale sak hlavne ze su drobci v poriadku ne?

katka444
13. aug 2009

ahojte, je to normalne ze necitim ziadne priznaky ☹ snad je babo v poriadku.
niekedy len strasne slabucko citim brusko a tiez slabo prsia. ale fakt len obcas.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre