Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
11. feb 2009

MOja klientka mi tiež vravela, že ak chcem tak v marci pojdeme za tetou nejakou, tak uvidíme.

evus
11. feb 2009

tinika,keby som mala take problemy,jak tu baby,tak by som nevahala ak mate niekoho takeho v okoli.vsak za pokus nic nedas a mozno to pomoze.

katka444
11. feb 2009

no u nas to vyzera , ze by k tomu liecitelovi musel ist hlavne manzel. a on nerad taketo liecitelstva 😒 a ani o nikom tu pobliz neviem, co by take nieco robil.

evus
11. feb 2009

kati,urcite by sa to dalo niekde zistit a mangela by si nejako spracovala.pozri tu
http://www.vedomie.sk/lliecitel/136/liecitel-de... a mas tam aj nazory,co ju navstivili

evus
11. feb 2009

kati a nemusel by tam ist s tebou ani manzel,stacila by fotka 😉

ingulik
11. feb 2009

maju to je uzasne...gratulujem 🙂

tinika
11. feb 2009

kati čo sa týka mojeho muža tak som na tom rovnako, s tým, že ani na spg sa nenáhli. Ja chcem ist k dokimu a ked povie ze muz ma ist na vysetrenie, tak bude musiet ist, či sa mu to paci, alebo nie. Včera hovoril, že bol si pozerať knihu, tak mu vravim, že ju dostane na valentina. A on že čo ja chcem. Hadajte čo som mu poevdala.
Sex. A taky, aby aj babo z neho bolo 😀 😀 😀 na to uz nepovedal nič. Ako vzdy 😠 😠 😠 😠

evus
11. feb 2009

tinika,dobre si mu povedala 😉

katka444
11. feb 2009

evus ten odkaz mi nejde otvorit 😒

no ved ja by som aj isla aj sama, ale ak by sme spolu mali drzat nejaku dietu, tak do toho by som ho asi nedotlacila. jeho maminka stale cosi vyvara, tak si neviem predstavit, zeby u nej za 3 mesiace nic nezedol.

evus
11. feb 2009

kati,tu to mas
Informácie o liečieteľovi

Meno: Sivoková-Kralinská
Mesto: Detva
Adresa: M.R.Štefánika 52
Telefon: 0855/ 357 609
Fax:
Email:
ICQ:
www:

Metódy/Špecializácia: masáže, bioterapia, zisťovanie anomálnych zón, moxovanie

Vlastná charakteristika: masáže, bioterapia, zisťovanie anomálnych zón, moxovanieodporúča bylinky, liečivé masti, sirupy, robí bezkontaktnú masáž, diagnostiku cez fotku a iné

Poznámka: Ut, St, Pia: od 16.00 So: od 13.00

evus
11. feb 2009

kati,lenze ak chce aj on babo,tak sa musi aj on troska obetovat 😠

katka444
11. feb 2009

dik evus
jeeej to musi byt stare. volacka 0855 uz neni roky platna.

evus
11. feb 2009

kati tu je na nu cislo,totoje platne,keby si sa nahodou rozhodla 045/5459537

snazivazuzi
11. feb 2009

Ahojte 🙂

Takze my uz máme 1940g 😝 😵 😵 😵

snazivazuzi
11. feb 2009

maju, gratulujem k Petkovi!!!!! 😵 😵 😵

katka444
11. feb 2009

evus dakujem

zuzi gratulujem 🙂

evus
11. feb 2009

zuzi,eeeeeeeeej bude to chlapisko 😉

katka444
11. feb 2009

babenky, tak to je sila. nikomu v robote nejde net. ani mne nechce nacitat ine stranky. ale MK mi funguje. to je sranda. ale len ked idem cez "najoblubenejsie"

snazivazuzi
11. feb 2009

Haloooooooooooooooo 😕

je tu niekto?

tinika
11. feb 2009

ja zuzi

zuzub
11. feb 2009

ahojte 🙂 jeeeeeeeeeeeej takže peťko je už na svete, to je super 😵 😵 😵 😵 nech sa majú čo najlepšie!!!

tinika
11. feb 2009

ahoj

snazivazuzi
11. feb 2009

co robite? ja by som mala zacat robit fasirku ale nechce sa miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nic.... celu noc som bola hore a cumela do tmy... tak nie som fit 🙄

tinika
11. feb 2009

Zuzi ja pracujem. Som mala taky isty problem v nedelu v noci. O pol druhej ma to prestalo baviť tak som išla kuknuť film a potom som už jak tak zaspala, ale budila som sa.

evus
11. feb 2009

dnes tu bolo nejako ticho...co to?

zuzub
11. feb 2009

cafte, ste tu niekto?

evus
11. feb 2009

ahoj zuzub,ja som tu,co porabas?

janulik.j
11. feb 2009

zuzi este spi kym mozes, lebo 9. mesiac sa blizi a ked sa narodi baby, tak sa tiez nevyspis 😀
evus deticky uz spinkaju? aj ten nas uz zalomil, ale poobede sa mu akosi nechcelo spal len 45min. Sak uz ma tri mesiace on nepotrebuje spat no ne? 🙂

evus
11. feb 2009

zuzi,veru,pekne buvaj,potom uz nebudes 😝
janulik,uz obaja spia,ale maly zaspaval akysi nervozny,nemohol si najst miesto.a tiez uz tolko nepospi,ale dnes doobeda si potiahol vyse dve hodinky,poobedie uz bolo horsie,no veru,uz tolko drichmat nebudu,uz su velki chlapi 😉

nikka_
11. feb 2009

Ahojte čítam, že Peťko je už na svete. Tak Maju gratulujem k drobčekovi. Hlavne, že aby ste boli zdraví a malý počúval a pekne rástol do krásy.

No baby ked sa bavíte o spánku. Moj malý dnes vstal o siedmej, o desiatej zaspal na 15 min, a to akože stačilo. Ešteže sme šli autom k svokre, tak celú cestu z trebišova do Košic (cca 45 in prespal), zastavili sme sa u brata, a to už bol hore, najedol sa a potom na počudovanie zaspal z Košíc do Gelnice (tiež cca 45 mi), takže spal celkom dobre. Ale inak to nieje nič moc. Už ani v kočiari nepospí dlhšie než hodinku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre