Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
13. feb 2009

Som prave čitala jednu diskusiu, kde pise baba akeho ma muza, no ten moj je este anjelik

zuzub
13. feb 2009

veru tini nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byť ešte horšie 😉

tinika
13. feb 2009

Sak to sa utesujem aj ja, hoci jedno mozem určite povedať, ak by akykoľvek chlap na mna zdvihol ruku, uz by ma nikdy nevidel.

zuzub
13. feb 2009

úplne tinika s tebou súhlasím

evus
13. feb 2009

baby,pokial vam nechodi domov nonstop ozraty a nemlati vas,tak je to skvely manzel 😝 😀

inak ahooojteeee a dobry vecer

kedsme uz pri tom valentinovy,ja ten sviatok vobec nemusim,ale bola som sa vcera s malym prejst a na namesti bol stanok s pernikovymi srdieckami krasnymi rucne malovanymi,tak som mu jeden kupila.

vcerajsiu noc sme mali hroznu,maly ju skoro celu preplakal,stalo mu skrcalo v brusku a furt poprdkaval a kakal,takze ho muselo boliet,tak sme s muzom trosku nevyspati,ale dnes asi podjdem spat skor,maly uz spi,Karin sa akurat uklada a pojdem asi aj ja.

ingulik
13. feb 2009

ahojky...
ja som mala dnes vybavovaci den, som totalne hotova...a navyse sa vobec ten piatok 13teho nezaprel...rano sa nam pes posr.. v obyvacke na koberec, zubarovi sa pokazilo kreslo ked sme k nemu prisli, tlacivo na matrike som musela vypisovat na dvakrat kvoli hluej chybicke....no a teraz som zistila, ze musim kvoli terminu na fotenie posunut kadernicku a kozmeticku o hodinu a pol skor, lebo vsetky neskorsie terminy uz boli obsadene na fotenie...jaaaj pomoc...svadba sa blizi... dnes som cele poobedie zhanala saty na rejdovy, pretoze tie co som mala objednane prisu az o 4 tyzdne, ale nakoniec sme kupili....vobec nie je jednoduche kupit cervene spolocenske saty pre tehulu...
a co sa tyka valentina....ten moj dostane cokoladovu lyzu milka a flasu jeho oblubeneho vinka...

evus
13. feb 2009

ahoj ingu,takze den blbec 😖

ingulik
13. feb 2009

evus...presne ako vravis...najvyssi cas ist spat... 😔

evus
13. feb 2009

ingu asi tak idem uz aj ja

ingulik
13. feb 2009

evus tak dobru noc, ja idem tiez do hajan 🙂 😔

tinika
14. feb 2009

Ahojte

http://www.fertilityfriend.com/home/tinika

Zuzub včera prišiel manžel z prace a hovori, ze ked s nim chcem ist von, nech sa obliekam. A ked som dosla do spalne, tak sa pýtal, či sa mi páči. A ja že čo, ta že kvietok. Tak som mu aj ja dala. Tak pomaly otvaral tu tasticku a ked si prečítal názov knihy, tak sa usmial tak som zvedava či do nej aj pozrie

tinika
14. feb 2009

este spite? Ci valentinujete??? 😀 My ideme zase na schodzu domovu tak zase asi dve hodky zabijeme 😢

snazivazuzi
14. feb 2009

Dobré rááánko ladynky! 🙂

vavenka
autor
14. feb 2009

Ahojte, my sme prave dopapali a idem kupit nejakeho valentina 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka
Podla grafu som uz take 3 dni tehula hihi 😀

tinika
14. feb 2009

Vaven ty si uz tehula a ja som sa o to este ani nepokusila 😀 😀 😀

vavenka
autor
14. feb 2009

Tini no dnes by si aj ty mala nieco poriesit 🙂
Juj sa tesim, mamka mi dala Kelvina Cleina - Euphoriu mnaaam to je taka dobra voonaaaaa 😀

tinika
14. feb 2009

Vaven pokusim sa ale nie na silu 😉

snazivazuzi
14. feb 2009

Co robkáte dievcence?
Ja som bola v hypernove, a pri pokladni som omdlela, normálne som odpadla. Uz som ok, ale poriadne sme sa zlakli, hlavne manzel ... si viete predstavit. tlak mám este aj teraz 80/a nieco.....

tinika
14. feb 2009

Zuzi, davaj na seba pozor. Svagrova zena je PN lebo tiez je jej stale zle, vracia kazdy den, cely den

vavenka
autor
14. feb 2009

Zuzi moja, musis na seba davat pozor a vela pit....
NEublizila si si? Nebuchla si sa? 😒

zuzub
14. feb 2009

ahojte 🙂 zuzi ty radšej ani nikam nechod 😀 najlepšie sedieť doma

tini no vidíš začal robiť manželík už pokroky 😉 ja som tomu mojmu ešte da 😉 ček nedala až večer 😉

snazivazuzi
14. feb 2009

vave, ja vela pijem. fakt.... Neublizila som si, lebo manzel stál vedla mna a hned si vsimol ze som nejak mimo a chtil ma. cely cas som sa citlila unavená, a zrazu mi zacalo piskat v uskách a nevidela som nic, iba biele flaky a potom --------------- .......... som sa prebrala v kadernictve v kresle. manzel totálne biely, vystraseny.... Manzel teraz skáce okolo mna, nosi mi vsetko mozné do postele, ma prikryva kazdu minutu, je velmi zlaty. Je stále vystraseny, furt sa pyta, ci nieco potrebujem, uz mi pripravil obed, samozrejme som to dostala do postele a teraz cakám na kávicku..... no nie je perfektny?

janulik.j
14. feb 2009

Vsetkym pekneho Valentinka prajem 😉
Vave presne tuto vonu mi doniesol mangel z Kosova a je nadherna, svieza a jemnucka skratka mnam. a mam aj telove mliecko 😉

Zuzi davaj na seba pozor. mne sa stalo nieco obdobne, ked som bola tehu. tiez mam nizky tlak a svokrus mi skusala saty a mala som stale dole hlavu, lebo mi ich skracovala a zrazu mi zacalo piskat v usiach a oblial ma riadny pot, nastastie sme boli v kuchyni, tak som si sadla napila sa a potom to preslo. podla mna si dlho stala a ten nizky tlak tiez v tehu neni bohvieco, ale lepsie ako vysoky to moze byt nebezpecne.

Evus tak o skvrkani a prdkani mozem vydat encyklopediu. ja som to mala denno-denne, takze ta chapem ☹ od vcera sa snazim, aby maly zaspaval sam vcelku nam to ide, pekne spal, ale zrazu sa rano pred piatou zobudil s placom som nechapala co je. ci je taky hladny ale jedol o pol druhej al. brusko ho boli. aj mangela pobudil a ten chudak vstaval za hodku do sluzby. a potom maly zaspal o siestej ale za pol hodku bol hore skoro ma porazilo 🙄 ale nastastie o 9tej zaspal, tak sme si spolu podriemkali do 11tej 😎

snazivazuzi
14. feb 2009

Halo, kde ste? 🙂
manzel ma stále obsakuje 🙂 a zistili sme ze sme v hyper. nechali syyyyyyyyyyyyyyyr 😠 😠 😠 no co uz.... na veceru sme chceli mat kur. prisia na smotane so syrom, ale asi budeme musiet vymysliet nieco iné. do obchodu ist nechce, lebo ma tu vraj nemoze nechat samu 😖

petulig
14. feb 2009

ahojky...zuzi zlateho muzika mas, davaj pozor na seba. Ja som tiez taka nijaka, vcera som sa bola previezt s drahym na sluzobke a taka som bola unavena ako cely den keby som kopala 🙂 som o siestej zalomila

katka444
14. feb 2009

prajem krasneho valentina 🙂

katka444
14. feb 2009

zuzi moja, si ma vystrasila. davaj pozor a na nakup radsej vysli iba manzelika 😉

katka444
14. feb 2009

ja som drahemu na valentina darovala taku gulatu tmavomodru sviecku s dvoma srdieckami a zlatym pismom napisane lubim ta. je krasna, ako rucne malovana. a ja som dostala srdieckovy dezert milka. 🙂

zuzub
14. feb 2009

pozerám, že tu nikoho nie je asi všetci valentinkujete 😉 tak pekný večer

tinika
14. feb 2009

Zuzi ja sa chystam spať. A asi žiadny zazarak sa už konať nebude. Bru nocku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre