Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
7. nov 2009

vave slubujem, rano napisem podrobne ale teraz uz nevladzem hihi sak uz je sobota ja uz ma 37tt 😀 😀

slniecko4
7. nov 2009

tini,no vidíš,už si ma dobehla.. 😀
ste to včera pretiahli dobre,keď až do dnešného ránka.. 🙂

snazivazuzi
7. nov 2009

Ahoj tehulky 🙂 - a nové snazilky!

Ako sa máte? V poslednom case nemám ani chvilku casu na net, a nie to este si aj citat... vcera vecer som pridala zoápár fotiek násho malého anjelika, kuknite 😵
Vavenka, drz sa, vzdy ked sem nakuknem, prvé co si pozrem, ci más vedla svojho mena tt 😎 !
Dufam, ze sa aj vy ostatné máte fajn, sice zima je tu, vonku prsi fuka, ale pamatam si moje tehulkovanie v zime a nebolo to nic hrozné 😉 , na prchádzky ssom sice nechodila casto bolo mi zakázane skoro vsetko, ale co uz 😨 .
Co máte dnes na obedik?
Inak sa máme fajn, Danko bol chorucky, dostal atb., uz sa má dobre. ja som teraz prechladnutá, takze teraz mojmu malému ani pusinku nemozem dat ☹.

tinika
7. nov 2009

bre ranko
slni veru veru pretiahli sme to

tinika
7. nov 2009

ahoj zuzi, vas maly je tak zlaty, tak krasne sa usmieva 😉

tinika
7. nov 2009

Vave ako som slubila:

cesto: 5vajec, 25dkg práš. cukru, 1 dcl oleja,1 dcl vlažnej vody, 25dkg hladkej múky (može byť aj polohr.), 1 prášok do pečiva, 1-2 PL kakaa (nemusí byť - cesto ostane biele)
slovenský um (nemusí byť)

žltka, olej, vodu a cukor vymiešame mixérom do penista (cca 10-15 min.)
muku a praš. do pečiva a kakao zmiešame
vyšlaháme sneh z bielkov
do žltkovej hmoty striedavo pridávam sneh a múku
opatrne premiešame, aby cesto bolo homogénne
na vyšši plech dáme papier na pečenie a vylejeme naň cesto, pečieme v predhriatej rúre

Krém: 2 šľahačkové smotany 30-33%, 2 mandarínkové kompoty (moze byť aj iný), 2 vanilkové/kakaové pudingy BEZ VARENIA - Dr. Oetker Olé, čokoláda na postrúhanie

Vo vačšej cca 2l nádobe, ktorá sa dobre drží v rukách premiešame smotanu s mandarínk. kompotom I SO STAVOU, nasypeme puding a celu zmes premiešame len točením misky v rukách, až kým sa nevytvorí hustá jednoliata hmota (pokiaľ sa puding nerozmieša, tak sa môže premiešať i mechanicky, ale potom sa mandarinky uplne rozpadnu)
plnku možeme dať schladiť do chladničky a následne ju natrieme na koláč, navrch postrúhame čokoládu

evus
7. nov 2009

ahojteeeeeeeee

zuziiiiiiiiii,jaze sa pod tebou zem zlahla,no konecne si sa ozvala...maly rastie ako z vody,je zlatucky

my sme mali ist dnes na navstevu,ale vsetci v roidne kompletne ochoreli,takze ostavame doma a to pocasie von je cisto stvorene na prechadzku 😠

tinika
7. nov 2009

kocky de ste spite? sak vonku o ničom ta konujeme ne? vonku tma jak v rohu hihi

vavenka
autor
7. nov 2009

Ahojte,

tini dikes za recept, dost zlozito to vyzera 😅 😅 a gratulalog k 37 tt 😉

Zuzi maly je zlatunky, tesim sa ze je vsetko ok, tak len tak dalej 🙂

Evus no hej, pocasie uplne o nicom, mna od rana zas brutal hlava boli, ani som online cely den nebola, a to je uz co povedat 😀

tinika
7. nov 2009

vave to je uplne jednoduchy kolac a rychli, v podstate mozes urobit akykolvek recept na piskotove cesto a ten krem nahadzes do jednej misky, par minut potrepes a mas hotovy kolačik
baby konecne mam obyvku komplet, sme navrtali aj policku dnes konecne a teraz mm dokoncuje linku, sice este digestor ale to pocka a sme sa bali ze sa nebude dat bo tam ide elektrika ked sme vrtali diery na skrinku nad digestor hihi

tinika
7. nov 2009

kocky magnezium je aj proti opuchaniu noh? bo ja mam nohy dvakrat sirsie teraz, od lytka a hlavne clenky a chodidla hroza jak shrekova zena 😀 😀

tinika
7. nov 2009

shar a vyguglila som jednu diskusiu a tam strasia ze to moze byt problem ta som sa chcela ukludnit

vavenka
autor
7. nov 2009

Tini kade tade pises 😀
Ako som ti pisala do druhej temy - vylozit nohy a hlavne - musis menej chodit !!!!
Magnezium asi nieje na opuchy, ale daj si, neuskodi 😉

tinika
7. nov 2009

vidis vave, ked tu nikoho ta musim inde chodit hihi

slniecko4
8. nov 2009

pekné ránko,babenky.. 🙂
tini,ja dávam na opuchnuté nohy ice polar gel,je suprový,ten beriem aj do pôrodnice na kríže natierať a samozrejme,ako ti vavenka písala,nohy vyložiť a neloziť toľko.. 🙂 mne potom vždy odpuchnú.. problém je len vtedy,ak ti ani počas noci neodpuchnú,vtedy ide o tú tehotenskú gestózu,mala ju moja švagriná.. tá mala opuchnuté nohy,či chodila,ležala,bolo to jedno.

tinika
8. nov 2009

Slni dakujem za radu, dajaky chladivy gel mam doma ta skusim a počas noci odpuchnu ale myslim ze nie uplne, sak ja uz ani neviem ake by mali byt moje členky normalne 😀 tak dufam ze to nič nie je od dnes uplne prestavam solit a uvidime

slniecko4
8. nov 2009

veľa si sa nachodila posledné dní,to preto.. ja také mala raz dva dni za sebou,ale ja už aj pri telke vykladám nohy vyššie,aj ako píšeš,menej solím,tak je to v pohode.. vidím si na členkové kosti.. 😀 ale ako som čítala,to už pred pôrodom sa ja krv nalieva,voda,uvídíš,po pôrode budeme krásavice.. 😀

tinika
8. nov 2009

slni mne uz teraz hovoria ze som kocka hihi ze mi to pristane a ze som strasne schudla hihi hlavne ze mam 8 kg navyse a strie uz sa mi začali robit aj na prsiach zospodu neriesim sak ovisn uhihi ta nebude vidno 😀 😀 😀 ale som zvedava ake brucho mi ostane po porode bo ja som mala aj predtym dost velke

tinika
8. nov 2009

prave som si dala chladivy gel, celkom fajne to je, ale nohy zatial opuchnute hihi hned to zrejme nezmizne a vies ani som vela nechodila, včera akurat na nakup ale ta pri vareni človek stoji, ked som tu ta sedim a nohy dole hihi dnes som mala vylozene na vankusoch ale nemylsim ze to pomohlo, dufam ze to nesolenie pomoze a vela vody

slniecko4
8. nov 2009

seva tini,ja akurát fotila bruško svoje nové,pardón,opravujem,brušisko.. 🙂 pekne potom,ti tehotenstvo vyformovalo postavu.. 🙂 Mne zas hovoria,že som zoženštela,bo prsia narástli,celkovo som sa zaoblila,tak som zvedavá aj ja,ako budem vyzerať po pôrode. 🙂 Na bruško som si kúpila 2 sťahovacie gate,tak som zvedavá,lebo niektoré baby hovoria,že to pomohlo,aby bruško neovislo,iné,že nie..

dzou
8. nov 2009

ahojte tehulky ako sa mate? uz sa vam to krati 😉 uz ste aj doma... myslim na materskej

slniecko4
8. nov 2009

jasne,dzou,už na materskej,užívame si zatiaľ-balíme veci do pôrodnice,perieme,my s mm včera postieľku postavili do spálne a tak.. 🙂

dzou
8. nov 2009

ja som akurat nasla kocik co sa mi strasne moc paci a za super cenu na ebay tak uz mi len chyba to mimi 😀

vavenka
autor
8. nov 2009

Ahojttee 🙂
SLni krasne brusko, predpokladam ze si pred porodom bola stihlunka, taky cas je radost pozerat na tehulu, ja som bola pribrata uz pred tym nez som otehotnela, ale sak nevadi, schudneme po porode 😉

Dzou jak ide zivot? Uz plodite? 😉

tinika
8. nov 2009

slni krasne brusinko, ziadna stria, na rozdiel odo mna, a mne prsia ani nenarastli ta neviem z čoho sa mi strie tam začali robit. No popravde citim sa super a pekna čo som tehu, nemusim riesit svoje slaninove brucho 😀 😀 uvidime po porode, nastastie zima ta snad do leta dačo zo seba stvorim 😀 😀

dzou
8. nov 2009

ahoj plodit uz pomalu zacneme dva cykly po sebe som mala ovu na 15dc tak ak bude aj teraz tak v piatok by mala byt 😉

tinika
8. nov 2009

no hostia uz odisli mm dostal tortu od svagriny ta ideme bastit 😀

vavenka
autor
8. nov 2009

Dzou tak drzim palce 🙂
Tini aka torta? My sme kupili mandarinky, prvykrat tuto sezonu, mnam, ja hrozne lubim mandarinky 🙂

tinika
8. nov 2009

vave piskotova kruh a na tom srdce, posypana coko a kokosovu 30 a plnka lekvar a slahackovy krem fajna
a prave sa mi pečie pizza v rure made in tesco hihi som včera kupila ze dakedy si dame a som dostala straaasnu chut

dzou
8. nov 2009

mnaaaaaaam to moze byt dobra torta by som si aj dala i ked som prepchata z toho mojho kolaca 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre