Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

snazivazuzi
17. feb 2009

Ahojte 🙂

vidim, rozoberáte financie 😀 no nasa sitácia je taká jednodhuchá ze manzel co dostáva plat vsetko berieme na postu, zostane dakych 40 eur a z toho zijeme kym ja nedostanem od soc. p. tie velikánske peniaze, kt. vystacia akurát na to aby mi aspon na jeden den zmizol minus z KTK na ucte 😀 .... mám uplny prehlad o tom, na co peniazky miname, ale ako pise tinika, jest musime, aj obliekat sa... sice ja som si uz ani neviem kedy naposledy nieco kupila, ani velmi nemá zmysel kupovat saty v tehu, ale po porode budem potrebovat nejaké nové vecicky. Manzel si tiez nic nekupuje.
ja ked sa nabuduce dostanem do kauflandu, asi budem potrebovat nákladák k odvozu, lebo od soboty co mi prislo zle sme neboli ani pre rohlik 😀 takze chladnicka je totááálne prázdna.manzel má uz treti den nocu takze cely den spi. Este ze mám doma cokoládu orion aero 😀

katka444
17. feb 2009

ahoj zuzi, uz som myslela, ze nas pozdravis dobre rano 😀

tinika
17. feb 2009

zuzi ty si uz 31tt??? Ved včera si zahlasila // 😉 To fakt letí, sak aj svagrova zena, len nedavno zahlasila ze je tehu a uz je 11tt a ja stale sama 😀 😝

snazivazuzi
17. feb 2009

kati, nooo chcela som... 😀 xixi ale som si povedala, sakra zuzi neporovokuj, sem chodia pracujuce zeny 😀

tini, veru, 31tt....

evus, je to normálne, ze sem-tam citim také nieco ako pred mrchou? nie je to bolest, len taky cudny pocit v podbrusku.

zuzub
17. feb 2009

ahoj zuzi 🙂

vavenka
autor
17. feb 2009

Zuzi uz mas poslickov??? Pekne 🙂

tinika
17. feb 2009

vaven posickov? To ako predzvest rodenia? 😀

vavenka
autor
17. feb 2009

Tini ano 🙂 sa mi mari ze uz aj mesiac pre porodom sa mozu vyskytnut, ci somarina?

snazivazuzi
17. feb 2009

vave, tiez som o tom pocula. no neviem ci su to poslickovia, ale citim to treti den.

tinika
17. feb 2009

Kočky kde ste sa schovali? ja som prave citala, čo NRSR schvalila. Danove sa podava tak ako do teraz 31.3. ale schvalili par blbosti a si neviem predstavit ako to budeme robiť

tinika
17. feb 2009

Baby kde ste, dnes mam trocha času a vy nikde. O hodinu idem žehliť ☹

zuzub
17. feb 2009

tinika ja som teraz prišla domov 😝 vonku je riadny fujak, manželika mám na školení v Poľsku ☹ ale zajtra príde

tinika
17. feb 2009

No ahoj,k onečne niekto, takže si slamena vdova dneska hej? A čo budeš robkať? Na inej teme maju konikovu party urobime si aj my? 😀

snazivazuzi
17. feb 2009

caute,

tinika, ja mám doma chips, otvorim? 😀

tinika
17. feb 2009

ahoj zuzi
ja mam tiez, slane otvorene a paprikove cely balik este neotvoreny. Prave som zožrala celu skleničku kyslich uhoriek, este tam dajaka ostala date si? Alebo pirosky coko, mi manzel doniesol. Este dva su

zuzub
17. feb 2009

hmmmm chips by som si dala, ale žiadne doma nemám 😀 kúpila som si na večeru ovčí syr mňam mňam tak si idem dať 😉

snazivazuzi
17. feb 2009

tini, kyslé uhorkyyyy???????????? hm............ más ty chute 😀 😀

zuzub
17. feb 2009

tini a ty nie si nááááááááááhodou tehulka??? 😕 😕 😕

tinika
17. feb 2009

zuzi neboj, ja mam od mala take chute. Som mala par rokov utlm a teraz ma to znova chytilo, ale mam nedostatok uhoriek, u nasich som uz vyplienila spajzu, uz som sa znizila aj k tomu ze som pytala svokru ale tiez je to tam biedne, dala mi jednu skleničku, ale ste kamoška tak sa s vami podelim 😀

zuzi no moja klientka ma farmu, takže mam často syr aj bryndzu, mnaaaam zboznujem bryndzu, mala som na vianoce, čo zvyčajne ine farmy nemaju 😝

tinika
17. feb 2009

No v obchode je ale nie je taka čerstva. Už sa tešim na majovu

zuzub
17. feb 2009

práve je správach na markíze, že v žilinskej nemocnoci dokašlali pôrod a žena prišla po ňom o maternicu, bábätko je v poriadku, no to sa na žilinskú gyndu podobá.... 😠 😠 😠 😠 😠

zuzub
17. feb 2009

ja bryndzu nelúbim 😀

tinika
17. feb 2009

zuzi este ze aspon jedno babo ma. Ale to je fakt sila. zabila by som toho doktora. alebo aspon ruky odrezala. aby uz nedodrbal nic. Ja osobne by som nikdy za lekarku nesla, to nie ze sa pomylim a opravim. To je proste tak, ze musi byt vsetko dobre.

zuzub
17. feb 2009

ked som videla tie žilinské ksichty lekárov v telke bolo mi 😝 😝 😝 muž tej ženskej ide podať aj návrh na úrad na dohľad nad zdravotnou starostlivosťou, HURA normalne sa teším možno sa niečo na tej žilinskej gynde zmení

zuzub
17. feb 2009

tini a kde si čítala čo dnes schávila NRSR?

snazivazuzi
17. feb 2009

no to je sila.... a ze máme lekárom doverovat... oni chcu pre nás iba to najlepsie... a blablablaaaa.

tinika
17. feb 2009

Na jednej stranke, kde som zaregistrovana. Tam su všelikaje temy. Vačšinou ekonomicke veci ale aj oddychove temy.

www.porada.sk odporučam.

snazivazuzi
17. feb 2009

tini, ty si online vsade 😀

tinika
17. feb 2009

zuzi jasan, bez porady by som ani nemohla pracovat 😀 😀 Tak ja idem zehlit. Este sem kuknem potom ked tu koooopu zrušim. papa zaitaľ a ne ze mi tu pojete vsetky uhorky 😉

zuzub
17. feb 2009

Tini diik dobra stánka, keď človek niečo potrebuje 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre