Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
16. aug 2011

@tinika fiiha, to ja netusim... A vela toho kremu bolo? Tak hadam sa nic zle nestane, mozno nech vela pije, aby sa mu to tam rozriedilo....

tinika
16. aug 2011

@vavenka no myslim ze len to čo olyzal, nemal silu to vytlačit von tak len čo vyslo a dost na seba podzabkal 🙂

vavenka
autor
20. aug 2011

Ako sa mame dievcata? 🙂 prazdninujete? Letujete? My celkom ok, boli sme zas na kupku, ale aj s mojou mamkou - sama by som si uz netrufla 🙂 a motkame sa a tak 🙂 vacsinou sme same, kedze tatko cele dni na dome, maka sa o 106, buduci tyzden by uz linka mala byt, tak som zvedava, co som si to vymyslela a ako to nakoniec bude vyzerat, kedze som vyber riesila priamo v kronospanskej predajni dosiek a kuchynskych doplnkov 😀 cize ziadne projekty a vizualizacie... No uz ako bude tak bude...
@tinika ako sa ti latkuje? 😉

tinika
20. aug 2011

@vavenka celkom fajne, zatial skusame 4 druhy ze co sa nam osvedči a čo dokupime ale s tym asi počkam az za Riškom ze čo mu bude sediet bo napr. patapum nove čo su kapsovka sa mi zda mala malemu ale riškovi bude ok a ked vyrastie tak predam a hotovo .)) a tiez či bude znasat materialy hoci myslim ze nemal by mat problem hoci tatko ma alergiu na bavlnu ale tam je bambus abo frote tak uvidime

takze u nas v kronospane? no potom daj foto ja rada take kukam 🙂

vavenka
autor
20. aug 2011

@tinika no nie priamo u vas, v michalovskej predajni 😉 hej jasne, potom pofotime a hodim fotky na fejsbuk 😉

mum_to_be
22. aug 2011

caute, dnes sme sa mali super. boli sme u kamosky a cvachtali sme sa aj s detmi vo virivke. aj ja chceeeeem. 🙂 😎 😀

tinika
22. aug 2011

@mum_to_be tisko zavidim my dnes este ani von neboli bo rano spal do 8 kym by sme sa vykotili uz horuco a teraz stale 31 na mna moc a vsade pečie :( a o 6 pride jeden ujko tak nestihneme, zajtra budiček .)))

slniecko4
22. aug 2011

ahojte babenky, chcem sa spýtať, ideme na dovču do Tatralandie.. Aké plavky ste kupovali deťom do bazéna? Lebo ona ešte má plienočky..

tinika
23. aug 2011

@slniecko4 neviem ako v tatralandii ale ked sme sli do besenovej sme volali a oni ze nie plienkove ale normalne plavky čo maju taku gumičku aby do vody nepretieklo hovienko, ale aj tak sme tam videli dieta s plienkovymi plavkami, nikto to nekontroloval a prajem krasnu dovcu 🙂 určite lepsie počko ako sme mali my .)

slniecko4
23. aug 2011

@tinika tini,ďakujeme, my ideme až od 11.9. do 17.9. som ani nevedela,že si to treba zisťovať v danej oblasti,aké plavky máš použiť.. 😨

ináč, babenky, zas ďalšia otázka. 😅 brali ste niektorá duphaston? Dnes som ho "vyfasovala" od svojej dr. na úpravu cyklu,keďže po dvoch rokoch mám MS hore-dole.. Len ako čítam nežiadúce účinky, whaw.. 😒

tinika
23. aug 2011

@slniecko4 netreba .) to len nas napadlo 🙂 ja som brala asi dva mesiace pred otehu s patom
a 17teho my budeme svadbovat na svadbe patovej krstnej 🙂) medzitym este dam svoje meniny a narodky a mozme rodit .)) a este tatove aby sa nepovedalo 🙂)

mum_to_be
23. aug 2011

slniecko, na baby plavani maju deti plienku na plavanie. inak, znacka baby love z DM-ka je najlacnejsia, myslim. a na to maju normalne plavky. veronika od 6 mesiacov do asi 2 rokov mala velkost tych vrchnych plaviek 86. a tie plienky na plavanie su podla hmotnosti deti, treba pozriet na obale...

mum_to_be
23. aug 2011

tinika, a stihas medzi tym vsetkym ten porod? 😀 😀 😀
my odchadzame na dovolenku do chorvatska teraz v piatok, jupiiiii. ideme na tyzden. vratime sa v sobotu, no a od pondelka je verca skolkarka. huraaaaaa.

mum_to_be
23. aug 2011

a romanko mal vcera 11 mesiacov. uz prejde sam cez celu miestnost, tych co ja viem 10-15 krokov. ale len za mnou je ochotny ist. je to mamickar, ako hovori manzel. 🙂 mozno na dovolenke to uz dotiahneme do samostatnosti. 🙂 uvidime.

slniecko4
24. aug 2011

dievčatá, ďakujem za odpovede.. 🙂
@tinika to ty už rodiť ideš??? 😨 to ale rýchlo zbehlo, whaw.. 😀 ale aj plány do pôrodu sú dobré.. 😀
@mum_to_be šikovný je Romanko, Peťka začala sama sa púšťať,keď mala rok a 2 dni.. 🙂 Prajem príjemnú dovolenku, užite si to.. 🙂

tinika
24. aug 2011

@mum_to_be u nas na plavani sme nmohli mat plienky len speci plavky lebo vraj kaky preteču cez plienky 😀

zuzub
24. aug 2011

čaute ženy, ako máte?
@tinika jeeej tini ty sa už blížiš k 40tt 😀
@vavenka aj tebe sa to pekne kráti🙂 a čo Vanda už nejak reaguje, že mamina má v brušku bábo? 😕
@mum_to_be tú dofču v dobrom závidím, užite si to 😉
ja som momentálne v Blave s mm, zobrak nás tento týžden, cez den je v robote a poobede sa flákame ale je strašne horúco....
a ozaj, aby som nezabudla dnes som si robila testík a neuveríte čo na ňom bolo // 😅 😅 😅 😅 ani sa mi nechce veriť, ešte o tom nikto neviem, chystám sa na gyndu objednať a potom ked sa to ozaj potvrdí budem správu šíriť ďalej 🙂

tinika
24. aug 2011

@zuzub jeeeeeej gratulujem 🙂) drzim prstky nech je to tehu a babo je ok 🙂

zuzub
24. aug 2011

@tinika vďaka tini, 6.9,idem na gyndu a 14.9. hematošku.ja si to ešte akosi ani neuvedomujem....

tinika
24. aug 2011

@zuzub jej ja sa tak tesim 🙂)) fakt druhe kolo sa rozbieha a pomaly dojde na vsetky .)

vavenka
autor
24. aug 2011

@zuzub paradaaaa! gratulujem! No to su mi veci 🙂 🙂

@mum_to_be prajem krasnu dovolenku, uzite si to 🙂 A Romco je aj ak sikula, chalani vacsinou neskor zacinaju chodit, co mam okolo seba chlapcekov, tak maloktoremu sa to podarilo uz do roka 😉
@slniecko4 ja som brala duphaston, ked som chcela otehotniet + prve 2 mesiace, nieje to nic strasne 🙂 a tie nesiaduce ucinky - vies ako to je, musia popisat vsetko, aby boli chraneni, ja som z toho nemala nic - mozno trocha vacsiu chut do jedla - ale tazko povedat, ci to bolo z liekov 🙂

@tinika este mas viac ako 2 mesiace pred sebou, tak este nerod, dobre? 😉 pekne si pockame do terminu, nech su krpci spokojni 🙂

My sa mame ok, vela sa flakame - s kamoskami po zahradach, kupkach a tak, nech sa deturence vyblaznia, takze dni letia ako voda....

vavenka
autor
24. aug 2011

Zuzi aj ja mam 6.9. poradnu 😉

tinika
24. aug 2011

@vavenka rozkaz sefe 🙂) len nech je troska menej horuco nech si to este uzijem 🙂

slniecko4
24. aug 2011

@zuzub jeeeeej, gratulujem zuzi, to je super správa.. 😵
ináč, u nás je tiež fest horúco, dnes som trčala v robote do 5tej, sme mysleli, že to ani nevydržíme v tom teple.. strašné..

snazivazuzi
24. aug 2011

Zuziiiiiiiiiiiiiiiiiiii GRATULUJEM!!!! 🙂

Duphaston - barala som do 13tt, nic hrozné, fakt ako pise vavenka mozno vacsia chut do jedla a nevolnosti, ale prosim ta pekne, ktorá tehula nemá na zaciatku takéto stavy? 😀 takze tazko povedat ci to bolo kvoli duphastonu.

Ja mám poradnu 7.9. 🙂 Uz sa neviem dockat! Naposledy ked som bola, dostala som 3D fotku, kuknite album 🙂

Pocasie - no comment. idem sa z toho pocasia zbláznit. nepomáha ani vlazná sprcha, po 5 min. som zas mokrá a spotená a je mi na :-P

tinika
24. aug 2011

@snazivazuzi no viete jak je mne 🙂) ked som s vačšim bruchom rovno pod strechou🙂) o 16tej v byte 32,3 a ani vanok :(( ale v porodnici este viac horuco a suchy vzduch tak si to radsej odtrpim doma a počkam na termin 😀 😀 😀

tinika
24. aug 2011

@snazivazuzi kukam ze aj vy budete mat parik 🙂) to ako ste naschval vsetky urobili???? ja dvoch sibalov a vy pariky .))

snazivazuzi
24. aug 2011

Tini, to sa skor pytaj mangelov 😀 oni su experni na takéto 😉

fiha no nezávidim tini, 32 v byte, dakujem pekne.... inak mi sme tiez pod strechou v rod. doma a cele popoludnie sem páli slnko o 106, takze rolety dole uuuuplne a ventilátor fici, a ani takto nie a nie vydrzat.... hroza no...

tinika
24. aug 2011

@snazivazuzi vy mate domček? ja som nejako mimo u teba .)) ze kde byvas 🙂 no ale nemas panelak tak asi lepsie nie? a strecha rovna? bo ked hej tak to iste skoro ako ja ak nie tak určite lepsie, ja akurat hovorim muzvi ze na vikend aspon jeden den zase k svokre pojdem milerada 🙂))) na zahradu bo k nasim o tyzden na cele 4
dni tak nech oddychnu este od nas 🙂)

vavenka
autor
25. aug 2011

@snazivazuzi no servus, akurat som na teba myslela, ze ako sa ti vodi 🙂 takze princeznu budete mat? Super! A co meno? Uz nieco mate v zalohe? 😉
No, tie horucavy su riadne, my mame nastastie prijemny chladok, kedze sme prizemie.. Ale noc uz bola husta, som nevedela poriadne spat od dusnoty.... Joj ale v dome mame taaaak prijemne - skoda ze tam este nebyvame 😀

@tinika ty co fuuurt s tymi parikmi? Sak ty budes mat tretie dievca, nie? 😉 Inak sranda, vsetky co mame/cakame druhe babo - okrem tiniky , tak je to do pariku - aj Evus, Mum, Aden, Snazivazuzi, ja .... Uvidime, ako Zuzub 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre