Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
5. sep 2011

@vavenka 🙂) no jasne ze mas pravdu 🙂)) sak nejako bude .))) len vies jak to ked si zvyknuta na lepsie :D no brucho uz nepicha ale maly kope do mechura aj zaludka tak mi je stale zle, troska sa zohnem a uz by som bleee ale nejako prezijem 🙂 snad

mum_to_be
5. sep 2011

caute, no rano veronika bola do minuty oblecena, do 5 minut zjedla celu misku musli s mliekom, umyla sa, ocesala... ty kokso, taka bola namotivovana na tu skolku. 😀 hned sa tam zacala hrat, a ked som nakukla o dve hodiny, v pohode... teraz asi spinkaju. a okolo tretej ju pojdem vyzdvihnut. 🙂 ked sa mi zobudi drobec...
ja budem ucit chemiu a fyziku, je to 3 hodiny do tyzdna, utorky 10:30 az 14:30. je to ta skola, kde je zaroven veronika v skolke, takze aj ju potom zoberiem rovno domov. a romanka mi bude varovat svokra, ponukla sa, ze v pohode, tak preto som to prijala, ze budem ucit. 🙂

vavenka
autor
6. sep 2011

Mum no ty kokso, super! Takze Veronke sa pacilo? A co dnes? Tiez taka pohoda?
Ja mam za sebou poradnu, secko ok, krpec ma kilecko, tesime sa 🙂

vavenka
autor
6. sep 2011

A som zvedava na @zuzub 🙂

tinika
6. sep 2011

@vavenka ja idem vo stvrtok 🙂 a idem si volat o vysledky bo včera po dovci asi nestihali telefony dvihat

tinika
6. sep 2011

Košičanky, čo tak dat v sobotu stretko? Chystame sa do KE dačo odniest k tete, tak uz by sme sa konečne aj vidiet mohli čo vy na to?

mum_to_be
6. sep 2011

vavenka, pohoda. 🙂 aj mne sa pacilo, veronika sa dokonca pri dnesnom odchode zo skolky uistovala, ze zajtra tam zase moze ist. parada. 🙂))

tinika
6. sep 2011

@mum_to_be to jak ja ze mami ja tu budem byvat, kym neprisla prva choroba a uz bol problem 🙂))

zuzub
6. sep 2011

čaute ženy, takže hlásim tehu potvrdené dokim, 7tt, krpček má 5,5mm, zatiaľ všetko ok, len tie moje stavy strašne mi je zle skoro celý deň jem iba nasilu lebo musím, dúfam, že to čoskoro prejde.
a ostatné tehule ako?

mum_to_be
6. sep 2011

zuzi, gratulujem. a snad tie nevolnosti rychlo prejdu... drzim palce.

tinika
6. sep 2011

@zuzub gratulujem tiez a neh tie nevolnosti idu het 🙂 ja ako tehula posledne dni relativne dobre, na tlačenie do zaludka si zvykam pomaly, takze mi je blbo cele dni uz neriesim 🙂) ze aspon spat uz viem v noci len sa zobudzam tak ze dost na boku sa bojim ze maleho zapučim bo predtym strasne kopal som nevedela ako lahnut a teraz sa skludnil a nekopne ani ked na brucho idem roska tak dufam ze mu neublizim

vavenka
autor
7. sep 2011

@zuzub jeeej super, gratulujem! Takze vsetko ok, parada... Ides aj na hemato?
@tinika my ideme na vychod k dedkovcom ☹ skoda.....

@mum_to_be fajne, ze sa verci paci, aspon nemusite riesit hystericke zachvaty kazde rano... A drzim palce na dnesnu premieru ucitelsku 😉

zuzub
7. sep 2011

ďakujem, kočky 🙂
@vavenka idem na hemato 14.9. zatiaľ mám brať 100 anopyrin 1xdenne.

tinika
7. sep 2011

@vavenka skoda :((

tinika
8. sep 2011

hih ideme az 15teho vo stvrtok ak budete moct dajte vediet

ingulik
9. sep 2011

ahojte kocky 🙂 ako sa tu mame? inak vsetko naj naj Martinkam k meninam...

vavenka
autor
9. sep 2011

Cauko ingu, dobre sa mame, ty sa pochval 🙂 Ako sa ma Veronka?
Aj ja sa pripajam, vsetko naj naj naj nasim Martinkam 🙂

tinika
9. sep 2011

@vavenka si si nevsimla tu zmenu? ze č o ma inga nove? :P tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

tinika
9. sep 2011

@vavenka @ingulik a dakujem za gratulku 🙂

vavenka
autor
9. sep 2011

@ingulik fiiiha no vidiiiis, vravela som ti 🙂 a ze uz 12tt, parada, tak nech vsetko dobre dopadne 😉

@tinika vdaka za upozornenie 😉

tinika
9. sep 2011

@vavenka vdačne, sa mi machruje čo? ked mi inga volala 🙂))) sa velmi tesim, este majulienka a druhe kolo mame z krku či som zabudla na niekoho?

tinika
9. sep 2011

a stavim sa ze tiez bude mat parik 🙂)) ako inak 🙂))))

ingulik
9. sep 2011

@vavenka
@tinika
dakujem...no ci bude parik abo nie, len nech budeme vsetci zdravi 🙂

tinika
9. sep 2011

@ingulik ved to je samozrejme, o tom ani nediskutujeme 🙂 a čo na to tato? chce syna? tesi sa?

vavenka
autor
9. sep 2011

@tinika joooj tini ty s tymi tvojimi parikmi 😀 😀 sak to je uplne, ale uplne jedno, presne ako ingu pise, nech su detiska zdrave, ci s pisulou alebo pipikom 😉 ja by som bola prestastna, aj kebyze dievku cakame, v podstate som nejak tak furt si myslela, ze ja 2 dievcata budem mat.... Ale ked som otehotnela, hned som vedela ze to chalan bude - taky citak a uplne inak som sa citila ako pri malej.... V kazdom pripade to je uplne jedno 😉

vavenka
autor
9. sep 2011

A myslim ze este janulik.j tu chodievala svojho casu, aj ked uz tu hooodne dlho nebola.....Sranda, az sa mi verit nechce, ze tu uz tak dlho valcime a pomaly vsetky po 2 deti budeme mat... Akoby predvcerom sme si tu linky na grafy BT hadzali, co sme nevedeli otehotniet 😀

tinika
9. sep 2011

@vavenka sak ja len srandujem, ja viem ze to vyznieva akoby ma to mrzelo,a le ja by som tiez nemenila .)) ja sa tesim na chalanisko a podla toho čo stvara v bruchu to bude riadne čislo takze taku babu si predstavit neviem 🙂)))
aaj ja som sa citila teraz inak a aj tak chalan 🙂)

a to s tym časom veru letiiiii

snazivazuzi
9. sep 2011

Caute tehuleeeeeeeeeeeee 😀 /aj buduce tehule/,

co nového?
Ingu, gratulujem 🙂 🙂 🙂
jaaaaj, druhé kolo skoro zvládnuté, tie kt. este váhate, sup do toho! 😀

My sme mali poradnu v stredu, vsetko vyzerá byt O.K. V 30tt bude velké sono, meranie a pod. tak som zvedavá ako sme podrástli, uz teraz asi vázi kilecko 🙂
Dala som fotky do albumu, sladku tváricku máme 😅

slniecko4
9. sep 2011

@tinika tini, si normálne na mňa zabudla? 😨 no toto.. 😀 Ako tak pozerám, tak fakt už len ja meškám.. 😀 Tak musíme začať snažiť. 😅
@ingulik neskutočne sa s tebou teším, gratulujem.. 😵

tinika
9. sep 2011

@slniecko4 moja prepač, to preto ze tu malo chodis :P hihi ale isto su este kočky čo tu chodili a uz tak často nechodia, jednu mam na mysli ale nick si nespomeniem teraz tak sup sup do snazenia :P

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre