Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

snazivazuzi
23. mar 2009

no ja som chcela uplnu, ale kazdy ma chce prehovorit na ten spinal. No ja si inak neviem predstavit pocut tie zvuky /by som im tam urcite odpadla!/ a vsetko okolo toho pocas SC a nehovoriac o tej bolesti hlavy, trpim cely rok skoro kazdy den s bolestami hlavy, nechyba mi este si to uzivat aj pocas narodenia mojho synceka...

evus
23. mar 2009

zuzi,takze nie je o com,daj sa uspat...

zuzub
23. mar 2009

ahojte

zuzub
23. mar 2009

zuzi, ty už to máš ozaj za pár..... ako to strašne ubehlo, veď len nedávno si písala, že máš // 😎

tinika
23. mar 2009

Zuzub sak to na tych tt sledujem ako ten čas letí, ze zuzka už o chvilu budem mamička 😉

zuzub
23. mar 2009

veru tini letí to..... a ty kedy nastupuješ do novej roboty?

vavenka
autor
23. mar 2009

A nam uz aj slniecko vyslo - takze dnes uz prsalo, snezilo, teraz je krasne jasno, som zvedava co bude poobede 😀

zuzub
23. mar 2009

u nás je stále hnusne škaredo ☹

adenka
23. mar 2009

baby po spinale su migreny? ja som pocula ze po epiduralke....

tinika
23. mar 2009

Ja som uz doma 😀 😀 a idem papať fajny obedik z nedele

janulik.j
23. mar 2009

Zuzi ja nemam osobnu skusenost, ale v porodnici co so mnou lezala mala spinalku a povedala, ze uz by si dala celkovu aj kamoskina segra, ze by uz urcite sla do celkovej anes.
Vave mate to tam na vychode pestre. Ale aj u nas fucalo, prsalo, svietilo a teraz je zamracene... 🙄

vavenka
autor
23. mar 2009

Zuzub este beries HAK?
Zeny uz sa mi rozbieha mrcha, takze je po nadeji 😠

evus
23. mar 2009

adenka,po epiduralke bolieva hlava menej a bolesti sa vyskytuju fakt len ojedinele

janulik...ono je fajn,ked vidis,ze babo vyberu z teba zdrave,ale vidis ho par sekund a tie dlhodobe bolesti hlavy asi za to nestoja,ja by som tiez bola za celkovu

vavenka 😒

ja akurat papam rezen so zemiakmi,mnam

vavenka
autor
23. mar 2009

Evus pohoda, uz som rano vedela ze mrcha dojde, ked som videla teplotu...
Asi fakt nebudem merat, nerobi to dobrotu 🙂 skusim pockat aspon do 30 DC a vtedy testnut, ach jaj, momentalne mi to pride ako scena zo sci.fi 😀 😀

adenka
23. mar 2009

no baby ja som chcela urcite spinal ale teraz ste ma dost spochybnili.... 😖

evus
23. mar 2009

vavenka,ale ako si pisala,ovulka je tu zas o dva tyzdne 😉

adenka,a ty ides rodit cisarskym?

vavenka
autor
23. mar 2009

Evus presne tak 🙂
Ja si ani neviem predstavit co to bude ked raz objavim // a nezacnem potom krvacat, sak ja to od stastia asi ani neprezijem 😀 😀

katka444
23. mar 2009

vavenka, to prezijes 🙂 skor neprezijes netestovat do 30 DC 😀

ja teplotu rada meriam. ved aspon viem na com som. 😒

evus
23. mar 2009

vavenka,ani si nevies predstavit ako ti to prajem,ked s muzom obcas vecer tak debatujeme a spominam vas vsetky,tak len kruti hlavou,ze je to v dnesnej dobe fakt stastie mat deti...vave a ty si nerozmyslala nad nejakou asistovanou reprodukciou?

vavenka
autor
23. mar 2009

Evus zatial nie, verim ze sa to podari takto prirodzene, zatial si myslim ze mam cas 🙂
Kati ved to ze ja viem na com som aj bez merania a potom zbytocne stresujem.....Viem kedy mam ovulku, cykly mavam pravidelne, takze to pre mna viacmenej nema vyznam....
A ked sa raz zadari - a na 30 DC este nebude mrcha, tak to bude jasny signal 🙂

zuzub
23. mar 2009

vavenka ☹ hmm len prečo ten tienik na teste 😕 ja hak ešte stále beriem, ale niekedy mám také stavy, že by som ju hneď vysadila 😒

adenka
23. mar 2009

evus, nechystam, ale mam vysoke diptrie az 5, tak neviem ci to nebude nutne...ale ak to pojde aj prirodzene tak asi radsej tak....

vavenka
autor
23. mar 2009

Zuzub a kolko este ich mas brat? Teraz nepamatam, to ste sa s lekarom dohodli, ci sama si si naordinovala? Ozaj a ta hematologia?

vavenka
autor
23. mar 2009

Som si teraz pozerala porody, juj co si my zeny musime vytrpiet 😕 😕 Zuzi budem na teba silno mysliet 🙄
No a Kati Tini, uz by fakt mohla pribudnut nova tehula, nech zacneme dalsiu vlnu 🙂
Zuzub Ty sa potom pridas, ked doberies HAK 🙂

katka444
23. mar 2009

vavenka tiez som si raz pozerala porody a aj ma presla chut 😖 ale tie co mali epiduralku, rodili celkom v pohode, teda aspon myslim, ze ju nemali, lebo nezjapali, len trosku potlacili a poho. tiez do vody je to zaujimave 😨

katka444
23. mar 2009

a ta vlna by sa uz mohla zdvihnut 😠

tinika
23. mar 2009

Vaven mas pravdu, aby bola dalsia generacia drobcov z konika 🙂

vavenka
autor
23. mar 2009

Tak tak, chlapci su odrodeni, resp. na ceste, my dodame dievcata 😀

zuzub
23. mar 2009

vavenka ešte budem brať HAK asi tak do polky mája a dohodli sme sa z dokim, že by bolo dobré aj na úpravu toho cyklu, len čo bude keď ju vysadím 😖
a s tou vlnou úplne súhlasím 😀

vavenka
autor
23. mar 2009

Zuzi a prosim Ta preco vlastne beries HAK? Prepac ze Ta spovedam, ale nejak tomuto nerozumiem....
A hematoska?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre