Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evus
5. feb 2009

tinika,bez vsetkeho,keby si byvala len tu za rohom 😉

zuzub,vyzera a hadam aj tak bude chutit 🙂

kati,nopodla tvojho grafiku,by som si nejake velke plany na marec nerobila 🙂 😉

katka444
5. feb 2009

tini, evus tak dohodnute 😀

inak moze byt, leba ja ked si nieco naplanujem, tak to vacsinou nevyjde. 😀

zuzub
5. feb 2009

žienky ja sa zatiaľ lúčim idem k tej doki a keď prídem do práce tak sa vám ozvem, zatiaľ pa.

katka444
5. feb 2009

zuzub drzim palce

tinika
5. feb 2009

evus no prepač, ale kvoli tebe sa nebudem sťahovať niekde za roh do galanty, ved je to cez celu republiku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

vavenka
autor
5. feb 2009

Praveze ja si myslim ze viac zeleniny a ovocia, menej peciva, vyprazaneho a sladkeho a viac pohybu tehulovaniu len a len prospeje, hm?
Zuzub drzim palce, urcite bude secko ok 🙂

tinika
5. feb 2009

jo vaven aj mamka mi vravela ze by som mala denne 20 minut pocvičiť a možno to pomože. Hoci... videla som trikrat take ako ja a maju min. jedno dieťa. ale každy organizmus je iný

katka444
5. feb 2009

vave aj ja si to tak predstavujem. urcite nie nejake drasticke diety. viac pohybu a mensie a zdravsie porcie.

evus
5. feb 2009

tinika 😵 ,ja keby som nemusela,tiez by som sa tu z oravy nikdy neprestahovala,no ale co uz,uz je to sila zvyku.

vavenka
autor
5. feb 2009

Tini ale sak to je jasne, ale nemozes sa na to spoliehat.....Potom mozes aj pit, fajcit, fetovat, neumyvat sa, ved aj take maju babo, nie?

evus
5. feb 2009

tinika a ty mas nejaku moc velku nadvahu???

katka444
5. feb 2009

vave a co hadzana?

evus a tebe ostali nejke kilecka po porode? alebo si uz vsetko zhodila?

vavenka
autor
5. feb 2009

Evus jasne ze Tini nema nadvahu, len jeden cas tu pisala ze sa neciti dobre lebo po svadbe pribrala tak sa snazim ju trosku motivovat, aby mala zo seba lepsi pocit 🙂

vavenka
autor
5. feb 2009

Kati no zatial nic, koleno furt boli, neviem poriadne chodit, takze zatial prestavka, uvidime potom co a ako, v sobotu je prvy ligpvy zapas, tak ich aspon pojdem povzbudit 🙂

evus
5. feb 2009

kati,uz je vsetko zhodene,s tymto som chvalabohu problem nemala 😉

vavenka,no pytam sa preto,lebo obcas to tu tinika spomenie,a na fotkach zo svadby vobec nevyzerala,zeby mala nejake kilecko navyse,no ale ked pribrala po svdbe,tak hadam nie az tolko

katka444
5. feb 2009

tak ja som sa vcera vazila, sice vecer a najedena, a podla toho som ja od svadby pribrala 7 kg 😖
tak aspon to by som chcela zhodit.

ale teraz to uz myslim vazne 😠 😠 😠 😠 😀

tinika
5. feb 2009

kati ja som od svadby pribrala tiez nejakych 7 kilo a to som rok kratsie vydata ako ty 😝 a za poslednych 7 rokov som pribrala niečo okolo 20 kg a to je už dost ne? Som važila 49 a teraz tak 67-69 kedy jaka vysku mam len 159cm

shaarka
5. feb 2009

no caute, idem sa k vam na chvilku pripojit. mrchujem.
katka, kraaaaaaaaaaasna ovulka!!! nevsimaj si moj zavistlivy pohlad, to ja stale tak, ale v dobrom 😀 😵
mame tu aj temu brucho za brusko, ale nevydrzala som v nej dlho... snazila som sa chudnut, a potom praaask, noha do sadry, este viec som nabrala a teraz mam depku. 😒
aky sport robite, baby? 🙂

katka444
5. feb 2009

tini, tak ideme zhadzovat spolu 😉

katka444
5. feb 2009

sharka, dakujem. ja som kukala na tie tvoje ovu testiky. ukazala si to lekarovi? mne to pripada, ze ti telo stale produkovalo ten ovu hormon ale v malom mnozstve, a zato ovu nebola a cyklus bol dlhy, lebo telo stale cakalo a cakalo, ze ta ovu nakoniec bude. hi, moj odborny nazor 😀

ja zo sportov aerobik a bicykel.

katka444
5. feb 2009

vyratajte si BMI http://www.sportujeme.sk/bmi.html

ja mam 25,1 takze uz mierna obezita. nacase zacat zhadzovat 😠

shaarka
5. feb 2009

kati, budem konzulotvat. jasne, mas pravdu. a nielen teo cakalo, ale aj ja... som si povedala, ze budem cakat, az kym nebude ovu. ale bohuzial (alebo nastastie) ma baby tu na konovi prehovorili, ze nech tento nekonecny cyklus uz ukoncim. tak som tak urobila, naordinovala si D a teraz mam kramy. no nie je to uzasne? 😀 😀 😀

baby, a co valentin? srdiecka vsade, kam len oko dovidi... ale predsa, chystate nieco? cakate nieco? 😉

shaarka
5. feb 2009

ja som uz obeeezna 😢 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

katka444
5. feb 2009

ja cakam // na testiku 😀

katka444
5. feb 2009

a to taky dlhy cyklus si mavala aj predtym?

katka444
5. feb 2009

no asi by sme sa mali nad sebou zamysliet a zacat riesit tu vahu.

snazivazuzi
5. feb 2009

ja mám normálne hodnoty 😀
po porode budem mat potom podváhu? 😀

katka444
5. feb 2009

zuzi to si stastna zena 🙂

tinika
5. feb 2009

shaarka v tej teme som bola aj ja az jeden den 😀
kati šak ty nemas nadvahu len si sa troska zaokruhlila ne? to 7 kilo sa strati

shaarka
5. feb 2009

kati, mavala som extremne dlhe, resp. menzes len po vyvolavacke, ale brala som HAK 12 rokov s prestavkami, takze tak. 😒
obeeeeeeeeeed! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre