Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
1. apr 2009

Kati to bol ovu test???

janulik.j
1. apr 2009

Zuzi aj ty patris do tejto temicky, takze dnes je aj tvoj den 😀
Petulig super, ze vysledky su Ok. si pamatam ako som bola aj ja napata...
Ingu, tak to ti nezavidim. Ja ked si tiez spomeniem, tak uz ani naaaaaahodou by som DP nechcela pisat. Okrem toho ja som ju pisala pocas 1. trim. ked sa mi chcelo stale straaaaaasne spat...
Maly spi uz od 11tej 😕 sme boli vonku, tak by mohol potiahnut aspon do 15tej, lebo je mi jasne, ze do vecera uz oka nezazmuri. Mne tu akurat mamina robi halusky s bryndzou. mnaaaaam 😝

vavenka
autor
1. apr 2009

Tini Katka si z nas robi zarty, nebol to ziaden test 😀
Janulik mnaaam halusky, dala by som si 🙂 ja som dnes bola s drahym po 100 rokoch na obed, mala som vyprazany syr a sosovicovu polievku 🙂

tinika
1. apr 2009

aky je dnes den?? Viem ze den vtakov 😀
Janulik mne sa tiez cche strasne spat 😀 😀
Inac mame to perfektne načasovane, este v pondelok som do pol 10 večer makala s poslednym danovym a este som v pohode vladala a včera opadol stres, a uz som unavena jak fras 😀 😀

vavenka
autor
1. apr 2009

Tini a chces pracovat, ci sa hodis marod? Alebo co? A co teraz s tou novou pracou? Ci vsetko ide zatial po starom? Ozaj a ako hypoteka, uz sa to pohlo?
Mne ten uver nakoniec o dost znizili, som mala take nervy, som to ani nevzala, idem sa popytat aj do inych bank.... 😠 😠

tinika
1. apr 2009

Vavenka chcem pracovat jasne, sak by som sa doma unudila, dnes som doma a uz mi sebe hihihi nova praca je ok, budem robit aj počas materskej dufam ze zvladnem lebo stači tam chodiť 2x do tyzdna. Hypo - zaloha zaplatena, dnes by mali byt znalecke a kazdu chvilu papiere z danoveho a potom sup davať ziadost o uver.

Vaven no preto zakladame aj novy aj nas byt aby sme dostali viac lebo tam treba zrekonštruovať jadro este.
CSOB dava 100% skus tam 😉

katka444
1. apr 2009

to bol tehu test

prvý aprííííííííííííííííl 😀 😀 😀 😀

vavenka
autor
1. apr 2009

Tini no ono nebol problem v % ale v tom, ze ich interny znalec znizil trhovu hodnotu nehnutelnosti, debil 😠 a pritom za posudok som vycalovala 180 eur, som myslela ze ma drbne......

vavenka
autor
1. apr 2009

Tini som ta nacapala v tehu teme 😀 😀 par dni to je tehotne a uz aj neverne cs cs cs 😀 😀 😀

tinika
1. apr 2009

No vaven ja som tiez zvedava ze na kolko nam ohodnotia nase byty
kati tak ja dufam ze o par dni to nebude prvoaprilovy testik
Inac ze je 1.4. mi doslo uz skor ale tie zarty az teraz hihi. My sme sa pred 4 rokmi na 1.4. s muzom tak rozkecali a 4.4. sme uz mali prve rande 😀 😀 😀 same 4

tinika
1. apr 2009

vavenka sak ti tiez behas kade-tade hihi vy ste vzdy na 1. mieste nebojkaj sa to len ked tu tam tichucko ta beham aj inde

ingulik
1. apr 2009

vaven....mne sa do tej diplomky nechce ci uz pri nej sedim alebo nie..ale sme si s mangelikom pospali dve hodky a som si k tomu sadla teraz kym nejde hokej, potom vecer budem makat dalej...ja uz by som sa najradsej venovala pripravam pre malu a podobne...

tini dnes by som asi ani nesla s tebou do mesta... 😅 ale buduci tyzden v stredu, ak nic nevylezie a nebudem na tom kriticky s diplomkou by sme mohli skocit....sak sa este dohodneme 🙂

katka....no take zartiky 🤐 🙂 dufam len ze o chvilu to budes mysliet vazne...

tinika
1. apr 2009

ok ingu tesim sa a dufam ze sa podari, ja tiez este neviem kde budem v stredu, ci v robotke, či doma

ingulik
1. apr 2009

tini najlepsie by bolo, keby sme hodili stretko doobeda alebo tak tesne po obede, aby som bola potom doma ked mangel pride z prace...takze vyber potom taky den, okrem pondelka (to trcim v labaku) kedy nebudes v praci 😉

tinika
1. apr 2009

ja teraz do prace chodim kedy chcem takze stači ked sa dohodneme den vopred, sa prisposobim v pohode a mozeme aj naobed alebo doobedu kludne 🙂

aduliak
1. apr 2009

ahojte baby.....este stale mrcha nikde (dnes mam termin🙂), ale mam taky divny pocit v bruchu....asi budem zajtra testovat....Tini, prosim ta,asi si to uz pisala, ale ake pocity si mala (alebo mas?)...

zuzub
1. apr 2009

čaute tehule, teda česť výnimkám 😀 😀 😀

tinika
1. apr 2009

zuzi ahoj
aduliak no straaasne som unavena, toči sa mi občas hlava, mrchovsky boli brucho, teraz uz menej ale v pondelok a včera viac a včera tak zvlastne inak mrchovsky a mam citlive bradavky to je asi vsetko

aduliak
1. apr 2009

dakujem...ale ja som hrozna...fakt si pripadam akoby som mala vsetky priznaky 😎

tinika
1. apr 2009

adulka to je ok, ja uz asi tri mesiace predtým som si to myslela, boleli ma prsia čo predtým nikdy ale možno to ze som sa viac sledovala... neviem. držim palce aby to bolo tehu 😉

zuzub
1. apr 2009

ti ni ta hlava a brucho to sú tehulkovské príznaky 😉

aduliak
1. apr 2009

si strasne zlata....zajtra dam vediet,ako som dopadla.....ak do rana nepride mrcha...... 😎

tinika
1. apr 2009

Ahojte
zuzi no ja mam aj aftu tak to obyčajne vtedy sa cítim akoby na mna chrípka liezla takze jedno s druhym
My sme dosli z veeelmi dlhej prechádzky, od pol siestej do teraz, sme presli cele sídlisko pozdls rieky torysy

zuzub
1. apr 2009

ahojte je tu niekto? 😕

tinika
1. apr 2009

Ahoj zuzi ja som tu az teraz hihi na chvilu

tinika
2. apr 2009

Bre rankko, trocha mi klesla teplota, som testovala dnes nakoniec ale tienik ronaky ako v utorok a pondelok, ziadna dialnica ☹ ale sak hlavne ze tam su // 😉

katka444
2. apr 2009

bre ranko 🙂

tini, mozno ti len pomaly stupa hcg. este budes mat dialniiiiiiiiiiiiic

http://www.fertilityfriend.com/home/katka444

aduliak
2. apr 2009

Dobre ranko,tak ja som testovala a nic ☹ a mrcha tiez nikde ☹

tinika
2. apr 2009

katka ahojky

asi hej, sak aj prvy testik bol len s / a uz som bola tehu 🙂

tinika
2. apr 2009

Pekny grafik ale prečo prazdne kružky???
ahoj aduliak ☹ Kym neni mrcha, nadej je 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre