Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

simib
17. apr 2009

Tini ja tipujem dievčatko.

tinika
17. apr 2009

katka v utorok, uz počítam dni hihi a dufam ze uz bude aj niečo viac ako dutinka ked som tak dlho vydržala 😉

ingulik
17. apr 2009

no my sme o malej hovorili ako o brusku...este aj teraz ked pride mm z prace tak povie ahoj brusko a podobne 🙂

tinika
17. apr 2009

takže 3:2 pre babu hihi stale vyhrava
Ingu uplne super, aj pracujem fyzicky a je mi fajn
ingu heeej tak pekne ze ahoj brusko 🙂 tak ja zatial len ze my sme dvaja a sme v presile hihi

katka444
17. apr 2009

tini podla mna to bude chalan.
urcite uz budes pocut aj srdiecko 😉

tinika
17. apr 2009

kati takže 3:3 no dufam ze nezabudem pomer a potom ked este niekto tipne ta prrpisem

ingulik
17. apr 2009

tini aby nebolo ze ste traja... 😉

tinika
17. apr 2009

ingu no predpoklad na dvojicky nemame tak sand nie, ja dufam ze bude jedno, lebo to si chcem uzit jedno a potom druhe

evus
17. apr 2009

ahojte...

pisala zuzka,maju sa dobre,maly je zlatucky a uz sa jej aj mliecko rozbieha,ale najradsej by uz bola doma

idem ja upratovat,mame tu ako po vybuchu

katka444
17. apr 2009

ahoj evus super spravicky 🙂

a karinke je uz lepsie?

evus
17. apr 2009

kati,Karin ma este take ranne zachvaty kasla,kym poriadne vsetko nevykasle,ale antibiotika zabrali super,takze hadam uz bude fit...a ty ako???

ingulik
17. apr 2009

evus to je fajn, ze je malej lepsie 🙂
a aj to je super sprava od zuzky

vavenka
autor
17. apr 2009

Evus dakujeme za dobre spravy 🙂
Ja zajtra testujem 😉 ako vzdy, som 10 DPO a 26 DC 😀

ingulik
17. apr 2009

vave tak drzim palce....si na rade a po tebe Katka....posielam Vam tehu virusiky...tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttfuj 🙂

katka444
17. apr 2009

ingu dakujeme 🙂 to je teda riaden pluvanec 😀 to musi zabrat

evus tak som rada ze karinke je lepsie.
ja som v plodiacej faze, takze teraz je to celkom ok. depku som si uz vycerpala cez mrchu.

vavenka
autor
17. apr 2009

Ingu dakujemeeeeeeee 🙂
Mnam mnam ake su fajne, dufam ze som sa poriadne nakazila 😀 😀

ingulik
17. apr 2009

tak snad aj pomozu...

janulik.j
17. apr 2009

evus to je super, ze karinka uz lepsie chudiatko malicke. taky krposko maly a antibiotika 😒 ale hl. ze zabrali... a misko co rastie rastie? ja som akurat dovarila malemu karfiol so zemiacikom a mrkvickou 😝 a na obed kyslu polefku, lebo dnes ideme s mangelikom na veceru sme mali min. tyz. vyrocie 6rokov 😎
Na Zuzuku stale myslim, nech su obaja v poriadku a nech ma vela vela mliecka...

evus
17. apr 2009

vavenka a teplota ako?drzi sa?tak hadam zajtra zahlasis dve //.

janulik,no antibiotika berie prvykrat a je to vidno,lebo zabrali hned a misko ten v pohode,uz byva taky hladny,ze pred spanim mumusim robit kasu,kojenie by uz nestacilo.tak pekne si to vecer uzite,drobca u koho nechavate???

zuzub
17. apr 2009

ahojte 🙂 ako sa máte? ani nemám čas písať, máme veľa roboty a ešte som aj nejaká nachladnutá... zle sa mi robí 😝 som rada, že zuzka s malým sa majú dobre 😉

zuzub
17. apr 2009

vavenka a tebe držím zajtra palce 😀

tinika
17. apr 2009

Tak už som doma
Hadajte čo som kupila v meste? 🙂
Vaven zajtra testujes??? Tak držím siiiiiiiiiiiiiilno palce aby boli //.
A tiež vam posielam tehu bacily ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttt to pre vavenku
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
a to pre katku 😉

janulik.j
17. apr 2009

evus a aku kasu davas Misiacikovi? lebo ten nas akosi kase eeee. Mali sme vanilkovu od Hami a kupila som Babylove ovocnu a tu tiez neste. co nechapem, lebo inak zosroti uplne vsetko co mu dam 😀
Maleho budu strazit svokrovci. Pockame kym zaspi a potom vyrazime. Ty kokso sami dvaja wau... aj tak nam bude za malym ako vzdy smutno. vcera ho mamina zobrala v kociku von a taketo tu bolo zrazu ticho, tak sme sa s MM hovorili, ze nam chyba 😀

Tini necham sa poddat. ze by nieco pre babo?

Fuj tu prsi a fuci, ble... idem sa pohrat s krpcom. uz druhy den ma akosi velmi dobru naladu, ze ani neviem ze ho mame. dufam, ze mu to vydrzi co najdlhsie 🙂 🙂

katka444
17. apr 2009

tini papam ham ham

zeby tehu test 😀

katka444
17. apr 2009

tini a neodfotis nam brusko v 7 tt? ci este nenarastlo?

katka444
17. apr 2009

necch


uz



ide



prec




tato



sirokaaa




strana

































😠 😀

katka444
17. apr 2009

🙂













🙂


















🙂


















🙂










🙂

tinika
17. apr 2009

Janulik bingoooo. Aj som odfotila, ale mi scipla baterka, ta musim nabiť, aby som hodila do albumčeka.

Kati, no už som fotila aj brusko, ale ja mam veľke brucho aj bez tehu, takže nič sa nezmenilo. A myslim ze este nenarastlo, nič som zatiaľ nepribrala. Takže sfotim až bude vačšie a bude vyzerat aspon trocha ako tehu, a nie ako slaninovy tuk 😀 😀 😀

katka444
17. apr 2009

😠







😠



















😠














😠










😠











😠










😎

evus
17. apr 2009

tinika,netusime 😕

janulik,no my mame od Hami obilninovu a tu zje jedna radost,teda neviem,ci existuje nejake jedlo,ktore nema rad 😅 ...Misko je asi po ockovi,co mu das pred nos to zje,takze som rada,lebo Karin ta bola dost prieberciva a ostalo jej to doteraz(a to ma po maminke,priznavam)...normalne tak zdravo ti zavidim,ze idete vecer sami von,uf,aj ja chcem,po tomto tazkom tyzdni co je aj mala chora by som fakt aj ja niekam vypadla a to ma este manzelik potesil,ze ani zajtra nie je doma,lebo ide s autom na vymenu oleja a filtrov a inych blbosticiek

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre