Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
21. apr 2009

slni držim tiez palceky a dakujem, no dufam ze je vsetko ok, lebo fazulka je velmi hore ale uvidime
ja idem o tyzden znova ta dufam ze vtedy uviidm srdiečko

tinika
21. apr 2009

De ste setky???

tinika
21. apr 2009

Si predstavte ze moj mm ked dosiel domov sa pytal či mam tu fotku drobca, normalne ma prekvapil som myslela ze ked mu neukazem ta sa ani neopyta, len skoda ze som ju nemala, ta aspon knizku tehu si popozeral 🙂

tinika
21. apr 2009

a prave som sa dozvedela ze svagrina čakaju chlapca, takze teta ma zatial pravdu, a podla cinskeho jej vychadzalo dievca takze nam ked vychadza chalan bude baba? 😀 😀

katka444
22. apr 2009
katka444
22. apr 2009

inak krasne dobre ranko. a u mna ziadna skra ovulka 😀

tinika
22. apr 2009

katka ahojky

ingulik
22. apr 2009

dobre ranko babenky...

tinika
22. apr 2009

ahoj ingu

ingulik
22. apr 2009

ako sa mas tini?
my mame za sebou par tazkych dni...mysleli sme ze nam havik zomrie..chytil pliagu od kliesta co rozklada krv, ale chvalabohu sa mu polepsilo a dostane sa z toho...cely pondelok sme s mm preplakali a navyse som bola u zubara, brusil mi zub tak som skoro porodila od bolesti, bo umrtvit sa uz nedalo... ☹

adenka
22. apr 2009

ahojte, ako sa mame?

ingu preco ti to nemohol umrtvit?? ja som bola v piatok u zubarky a mi pichala normalne injekciu a idem aj o dva tyzdne, ide mi vyberat nerv tak tiez umrtvenie....

tinika
22. apr 2009

Ingu no mam sa celkom fajn az na tu nadchu, nos mam jak cervenu papriku.
Jooj, chvalabohu ze hafan sa z toho dostal, viem si predstavit ako ste sa cítili, ja by som tu nasu nezbednicu nedala za nič na svete.

ingulik
22. apr 2009

aden lebo len do konca siesteho mesiaca sa moze, potom uz nee a ja zacinam uz osmy, takze preto...

adenka
22. apr 2009

ahaaaa fuuha, tak o dva tyzdne budem 26 tt to este mozem?? 😕

ingulik
22. apr 2009

adenka neviem isto, sa radsej opytaj...ja som bola v 25tt prvykrat a vtedy mi este pichol, ale tiez nejaku specialnu co nevyvolava kontrakcie, ze taku picha tym co maju srdcove problemy a podobne...

adenka
22. apr 2009

ingu spytam sa doky...ale ten nerv mi musi vybrat inak zosaliem a neviem ako by to robila bez umrtvenia...

snazivazuzi
22. apr 2009

Bré ránko ladynky 🙂

Sa chcem pochválit hihi, maly spal celu noc, 2x sa napapkal a spinkal dalej. Ooooj tento chlop non stop kakáááá 😀 prebalim ho, polozim do postielky a uz pocujem: drrrbrrrprrrrrr 😀 no co uz, aspon vetry funguju a vsetko odchádza v cas, aspon brusko neboli 😵 😵 😵

Ako sa máte? Dnes je vonku krásne 🙂 Asi budu ranajky na terase. Mm siel do obchodu pre rohliky, tak zatial ja pripravim terasu, bude urcite prekvapeny 🙂. Maly spinká, takze zatial pohoda den. /hm, oj, fakt, je iba 10 hodin xixi, este sa moze stat hocico :-P/

tinika
22. apr 2009

zuzi supeeeer tesime sa s tebou, no ja idem za klientkou a na kozmetiku len asi taku rychlo ked som chora, bo kompletku asi nevydržim hihi

adenka
22. apr 2009

zuzka super, tesim sa s tebou...len nech malinky prdka, aspon ho nebude boliet brusko 🙂 ...juuj ako vam zavidim ten dvor...to je super zivot 🙂

zuzub
22. apr 2009

ahojte 🙂 no, zuzi vy ste inak ideálna rodinka 😉

snazivazuzi
22. apr 2009

Zuzub, mám tu pisat o problémoch? 😒 .... 🙂 radsej nie.... Ale máme sa fajn, lubime sa, maly je zdravucky, zlaty a robi nám radost. Manzel je cely nadseny a stara sa o malého, cely den je pri nom. Je zalubeny 😀 - uf, ze by som mala zacat ziarlit? :-P

zuzub
22. apr 2009

zuzi, tak to je super, že sa máte takto dobre, a jasné, že problémy boli a budú, ale viacej je toho pekného 😉

snazivazuzi
22. apr 2009

Ozaj zuzub, nepresli este tie 3 mesiace, co más brat hak? Kedy zacnete s projektom baby booom? 😀

evus
22. apr 2009

krasny den prajem 🙂

zuzi,takze malinky je dobrucky,to je fajn,aspon si spokojna vyspinkana maminka

mne predchvilkou volala kamoska priamo z porodnej saly,ze sa jej akurat narodila druha dcerka,troska sa vytrapila,bolesti mala od vecera jedenastej a mala sa narodila rano o desiatej

janulik.j
22. apr 2009

ahojcek ladynky 😎
zuzi wau, ze ranajky na terase ja som bola rada prve dni, ze som sa vobec stihla najest. a nas kubko mal jasan prehodeny rezim, takze cez den spal dvakrat po 4hod a v noci hore kazde 2h papat plus minim. hodku uspavania, takze som bola riadne vyflusnuta. a mozes spat pri malom, lebo viem, ze vela mam s tym ma problem kym si zvyknu. vies ako furt pocuvas ci dycha a tak 🙂
inak tini si ma cez kona nakazila, lebo ma cosi obchadza, tak som bola u dr. rano a mangelik je doma, lebo rano som sa nemohla pozviechat z postele. a maly mu samozrejme rano zaspal na 2,5 hod. a on si robil na PC tabulky na MS v hokeji. a potom nechape, ze co ja sa stazujem na matersku 😀
dnes ideme do poradne, tak som zvedava kolko ta nasa chlapina uz vazi... evus ake ma dnes misko menu? nas ma banan s marina keksom 😝

evus
22. apr 2009

cau janulik...maly pred chvilkou zladoval nizkotucny jogurt a uvidime,co bude papat ked sa vyspi,ma tam este zemiaky s karfiolom.inak vcera som mu dala prvykrat ten dlhy piskot,no samozrejem ze ho zozuval cely,vsak je to mnamnka.

snazivazuzi
22. apr 2009

No hej, mám stastie, ze tak dobre spinká v noci, ale ktovie dokedy.... cez den spinká 3-4 hod, potom papká, trosku si pocvici aby si poprdkal 😀 potom ho prebalim a ide sa do hajan... Vcera sa kupkal o 8, o 9 uz spinkal, o 12 papal, potom o 3 sa zobudil a potom spal do pol6. Ráno sa zobudil o pol9. a teraz uz od 10 spi. Chcela by som, aby si zvykol na cca 3 - 3 1/2 hodinovy spankovy rezim aby sme potom nemali problem s tym, ze cez den bude noc a v noci den....a my s mm sa nikdy nevyspime...

snu
22. apr 2009

zuzi? ty si mala cisarsky? a mala si spinal alebo uplnu anesteziu? ,, ake to bolo? mala si problem s tlakom pri tom? ,,kolko dni si vas nechali v nemocke? ja mam plnu hlavu otazok teraz 😀 ja bojim bojim

evus
22. apr 2009

zuzi,veru od zaciatku to treba ucit

snu,neboj,ja som mala aj taky aj taky cisarsky,po spinale ma bolela hlava takze neodporucam,tlak som mala nenormalne nizky,poprvom som bola v nemocke 6dni po druhom 5

majulienka32
22. apr 2009

ahojte
maminky chcem sa vas opytat, ze odkedy sa dava cajik.. alebo radsej ho este nedavat vsak?
zuzi neboj malinky si spravi svoj rezim sam a po dvoch mesiacoch sa to plene ustali..aspon u nas je to tak 🙂
snu ja som mala tiez plnu narkozu a cisarsky, a mozem len odporucit, nemas sa coho bat..a domov sme sli na piaty den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre