Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
29. apr 2009

zuzi ja mam tiez rada pečienku, aj som si pochutila v sobotu ale potom mi uz nejak pri myyslienke ze si ju dam bolo divne hihi

zuzub
29. apr 2009

no tini bodaj by ti divne nebolo, keď si tehula 😀 ja keď som bola tehu tak som pečienku ani nemohla vidieť a cítiť 😝

tinika
29. apr 2009

no zuzi asi tak jak som na nu mala chut,tak sa mi sprotivila 😀 😀

zuzub
29. apr 2009

tak ja pre dnešok končím, pa dobrú nocku tini 🙂

tinika
29. apr 2009

papa a bru noc

snazivazuzi
29. apr 2009

Caute baby,

tini, inak sa pecienka v tehu velmi nemoze... 🙂 takze fajn, ak na nu nemás chut 😉
Ako sa máte? My sa máme dobre. Uz... vcera vecer som mala 38,5, v noci o 3 este stále 38, dala som si paralen a ráno som sa citila ooovela lepsie, ani teplotu som nemala,... iba 37,1. Uz je mi fajn. neviem co sa stalo, zrazu mi cez den prislo zle, ma zacala boliet hlava a ... mozno kvoli prsiam to bolo, ze som ich mala plné. Snazim sa co najviac odsat ked sa maly najedol a nie vzdy sa dá. V noci vobec, vsak sa tesim ak mozem spat a cez den zas, ked maly zaspi, neviem co skor, ci sa najest, ci sa vycikat, ci sa ist osprchovat, alebo si pospat... 😀
Inak je strasne zlaty ten nás maly valibuk! Vcera vecer zaspal o 9,30 a spal az do 03, a potom ked sa v noci najedol, spal do 6. takze pohodaaa, len keby mi nebolo na pr...d...

tinika
29. apr 2009

zuzi a prečo sa nemoze pečienka? sak som ju dva dni jedla hihi
tak sa vylieč mamička

ingulik
30. apr 2009

bre ranko 🙂
tini pecienka sa nemoze lebo obashuje vela vitamnu A teda aj kyselinu retinovu a ta na jednej strane je nevyhnutna pre zdravy vyvin, ale ak je jej viac ako treba sposobuje poskodenia zrakoveho nervu a razstepy...ale to by si ju musela jest ovela viac....vseobecne plati ze nic v rozumnom mnozstve neskodi...

adenka
30. apr 2009

ahojte cicusky, tak ja som dnes posledny den v praci a bud. tyzden mam dovolenku takze padam na vychod a taaaaak sa tesiiiiiim 😵 😵

evus
30. apr 2009

bre ranko

zuzi,kym sa ti mliecko ako tak ustali,trosku topotrva a ked budes citit,ze ich mas plne,tak radsej odsaj,aby ti nehrozil zapal,lebo to je utrpenie

tinika
30. apr 2009

ingu dakujem za poucenie
a pekne ranko slnečne, ja dnes oddychujem, som akurat vstala

nikka_
30. apr 2009

Ahojte kočky, ako sa tu máte,,, môj malý dnes trhá rekord, už tretí krát spí. Síce je pravda, že sme mali budíček o šiestej, ale aspoň stíham čo to spraviť. Ideme večer k svokre na tri dni, takže balím. Ved ten drobec potrebuje jednu tašku vecí 🙂

Tini a ako sa cítiš?? nebýva ti zle?

tinika
30. apr 2009

nikka občas sa cítim akoby sa mi hlava točila a unaveno a divne na zaludku ale inac ok. Ale to po včerajsku sa asi viac sledujem bo mi kazali ked mi bude zle utekat do nemocky

nikka_
30. apr 2009

neboj, nesmieš sa veľmi sledovať, lebo aj psychika robí veľa, treba myslieť pozitívne. a s tlakom nemáš problémy?

tinika
30. apr 2009

nikka mavala som nizky tlak, teraz čo som bola ta som mala 114 na 80 či jak, takze sa to trocha zlepšilo
a snazim sa na to nemyslieť a myslieť pozitívne

nikka_
30. apr 2009

to máš dobre, ja som mala tlak 80/50 lekár sa čudoval, ako viem takto fungovať.
🙂

tinika
30. apr 2009

tak to je sila ja som mavala vzdy 120/60 alebo 70

zuzub
30. apr 2009

ahoje 🙂

zuzub
30. apr 2009

tak čo tini ako sa cítiš, všetko ok?

tinika
30. apr 2009

ahoj zuzi no snazim sa oddychovat, bola som rano trocha sa prejst k mamine do prace a s mm na obedik - polievočku, druhe som si dala zabalit a ujedam salatik s reznikom, bo som nevladala, bolo mi trocha divne ale ked som si doma lahla je to uz fajn takze tak 🙂

zuzub
30. apr 2009

tak tini pekne oddychuj.ja idem aj zajtra aj v nedeľu do roboty 😝

tinika
30. apr 2009

zuzi 😝 nezavidim ti.

zuzub
30. apr 2009

a kde sa dnes flákajú ostatné žienky? 😕

ingulik
1. máj 2009

dobre ranko...prva dnes 😀
prajem krasny slnieckovy dnik 😎

zuzub
1. máj 2009

ahojte, pekný sviatok práce vám prajem 😉

tinika
1. máj 2009

ahojte, okrem zuzky, ktora uz ma o program postarane, čo chystate?
my sa chystame poobede trocha prejst a opiect niečo , zajtra k svokre a v nedelu k nasim na grilovacku

zuzub
1. máj 2009

tiniii ja ti závidííím opekačka, grilovačka, aj ja chceeeeeeem 😀 😀 😀

tinika
1. máj 2009

zuzub keby sa dalo poslat konikom, tak ti poslem 🙂

zuzub
1. máj 2009

😀 😀 😀 a kde sú dnes všetky zienky? nejak to tu zanedbávajú 🙂

tinika
1. máj 2009

asi si uzivaju slniečko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre