Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

janulik.j
7. máj 2009

Majuuu maly uz ako narastol moje nervy. A ta satka je super, kde si kupila? Krasnucky je! 😵 Ako sa mavate?

janulik.j
7. máj 2009

Evus som najprv volala na pasove a povedala, ze ma byt zapisany, tak ja neviem. Ale uz je zapisany u mangela. Teraz zaspal co az plakal od unavy. Ja neviem po kom to dieta ma spanok. My sme obaja spachtosi. Vecer pekne zaspi a do pol noci o nom ani neviem. A potom sa zacne hmyrit a hmyrit a hmyrit a hmyrit.... skratka dufam, ze z toho COSKORO vyrastie. a pritom uz to take nebyvalo 😒

Evus a co ty nove? akosi nas zanedbavas! 😖 😵 Miskovi sa este stale neprerezali zubky?

majulienka32
7. máj 2009

janulik dik...to som objednala s bess.sk 🙂 Mame sa fajn, maly je taky poslusny uz tyzden nam prespi celu noc..no dufam ze mu to tak aj vydrzi.. 🙂
tvoj Jakubko je ale milucky a hotovy chlap je uz z neho 🙂 ,vy sa ako mate?

evus
7. máj 2009

maju,ta satka nema chyby,idem ju kuknut aj ja 😉

janulik,veru,zubov este nikde,co uz,hadam coskoro vyjdu...ja akurat balim,na vikend ideme k nasim

tinika
7. máj 2009

ahojte ja som si priniesla obedik z mesta, zase čína mnam milujem tu ich polievku sladko kyslu

vavenka
autor
7. máj 2009

Maju jezis ake je krasne to tvoje dieta 😵 😵 😵

zuzub
7. máj 2009

ahojte, majulik Peťko je nadhernýýýý 😵 😵 😵

zuzub
7. máj 2009

ja som sa dozvedela smutnu správu, že moje krsniatko Veronika je v nemocnici 😢 😢 😢 a nevedia čo jej presne je, má vysoké tepltky a zlé výsledky z krvi a výterov ☹ chuďatenko moje ona je taká dobručká, zlatučká a v pondelok mala 2 rôčky ☹

tinika
7. máj 2009

Zuzub ☹ tak to je fakt smutné, dúfam ze zistia čo jej je a ze bude v poriadku

zuzub
7. máj 2009

tini aj ja dúfam, že bude ok, podvečer budem volať čo majú nové....

vavenka
autor
7. máj 2009

Zenyyy, pomaly zacina predlzeny vikend, ja sa tesiiimm jupiii 😀 😀 😀 co mate v plane?
My ideme v sobotu k draheho rodine, bude majales, tak si trochen zatancujem 😉

zuzub
7. máj 2009

ja predlženy víkend nemám, zajtra idem do roboty 😝 a robím do 19hod.

tinika
7. máj 2009

my ideme na maltu dnes do zajtra, uvidi sa či ne aj v sobotu a na nedelu este plany nemame, chcela som povodne ist niekde na krasnu horku, betliar tak uvidime
ale musim setrit, nova praca este stale neni, papiere sa vybavuju a bohvie ako dlho, a v starej uz len do konca mesiaca a hypo na krku kazdu chvilu

zuzub
7. máj 2009

tini ty sa pekne šetri a nepreháňaj to s tou turistikou 😉

tinika
7. máj 2009

neboj zuzi ja budem mať oddychovy výkend, to mm bude makať hihi
mamina mi aj okna zakazala umyvat, ze ked ta pride ona, alebo svagrina ale sak aj mm ma ruky ne? tak aspon raz aj on umyje

ingulik
8. máj 2009

dobre ranko...prajem krasny slnieckovy vikend 😎
ja idem dnes na nakupy a potom ku svokrovcom oddychovat (alebo burat staru verandu 😀 )

tinika
9. máj 2009

to čo tu, od švrtka nikto??? Katka testla si???? Sak ja kvoli tebe som dnes domov prisla

tinika
9. máj 2009

ingu uzi si oddych hihi

adenka
9. máj 2009

ahojte...ako katka?? 😕

tinika
9. máj 2009

katka uz asi oslavuje 🙂 ja som tiez rano hned ked som domov dosla utekala na kona ze čo abo jak a tu nic katka netestla? abo čo

slniecko4
9. máj 2009

ahojte holky.. pekný predlžený víkend prajem.. 🙂
tini,nevieš mi dať link na stránku,kde mali tie krásne bodynká "ľúbim maminku" a pod. mali tam aj tehotenské tričká "tu bývam ja" a už si nepamätám,na akej stránke to bolo.. 😒

tinika
9. máj 2009

ahoj slniečko ja tiez neviem kde to je a chcela by som, mozno si niekto prečíta a hodí sem link 😉
a ako sa máš? ako sa cítiš?

slniecko4
9. máj 2009

tini,dnes celkom ujde,ale vo štvrtok mi prišlo v práci tak zle,že som poobede šla za svojou lekárkou,tak mi dala na nevoľnosti čípky Torecan a povedala,nech podržím diétu čaj a sucháre,keďže nemôžem pomaly nič zjesť,bo mi zo všetkého zle.. Že takto to bude do 12teho týždňa,potom by to malo prejsť.. Ak nebudem môcť ani piť,tak do nemocnice na infúzie.. Tak už nech je 12ty týždeň.. 😒

tinika
9. máj 2009

no slni tak to ti nezavidim, ale uz len tyzden a niečo, tak to vydrž, mne posledne dva týzdne je tiez zle, ale nie z jedla, na to síce nemám občas chut, ale mne príde tak, ze sa mi točí hlava a je mi divne, že si musím ľahnúť, alebo sadnúť. Ale dúfam tiez ze to prejde čo chvíla

kukulik30
9. máj 2009

slniecko kuk http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/d... asi hladas toto 🙂

slniecko4
9. máj 2009

kukulik30,supeeeeer,áno,presne toto hľadám,ďakujem pekne.. 🙂
tini,tak dúfam,že po 12tom týždni si to budeme už len užívať.. 🙂 bruško ti už rastie? 🙂 mne zatiaľ nič,ani deko som nepribrala.. 🙂

tinika
9. máj 2009

kuku dakujeme
no ja som este nepribrala, skor schudla a brucho som mala aj tak veľke, takže tak skoro neuvidime zmeny 😀 😀 ale uz nosim voľnojsie nohavice, aby sa fazulka netlačila hihi

susann83
9. máj 2009

ahojte babenky 🙂 🙂 🙂

citala som tu dozadu, ze katka mala testovat
mna dnes tiez muz prehovoril, aby som testla, ale testik bol biely ako sneh...
ale myslite, ze by sa uz nieco prejavilo?
mala by som byt 10-11 DPO, lebo 27. som bola na folikulometrii a 30-teho tam uz nic nebolo.
tinka, slniecko kedy ste vy testovali????

slniecko4
9. máj 2009

ja nosím stále bedrové rifle a švagriná,ktorá je v 26tom týždni mi povedala,že nie je dobré nosiť bedráky,lebo tlačia bruško.. tak neviem,ja furt nosím len bedráky.. tak skúsim tiež kúpiť asi voľnejšie.. 🙂

tinika
9. máj 2009

susanka ja som testovala prvykrat 12dpo a mala som tiez len / a potom na 16 alebo 15dpo som uz mala // takže skus este pockat a držim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre