Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evitkamalicka
4. jún 2009

nas tiez nie je taky sikovny...kazde babatko je ine a veru stava sa, ze deticky preskocia niektory stupen vyvoja

evus
4. jún 2009

veru tak evit,mozme byt radi,ze mame zdrave deti a nic im nechyba 😉 ,som vcera pozerala modre z nebaa ked som tam videla toho postihnuteho chalana,tak fakt dakujem bohu,ze mam deti zdrave

evitkamalicka
4. jún 2009

ja som to tiez pozerala a fakt to bolo hrozne

evus
4. jún 2009

och veru,nezavidim teda nikomu z nich,ale ti nevidiaci boli perfektni 🙂 no a zamena manzeliek ziez vcera nemala chybu 😀

evitkamalicka
4. jún 2009

evus no tak ta zamena bola fakt ohromna...nieze by som bola bordelarka, ale myslim si ze ti dvaja mladí namysleni znackoví boli prehnane poriadkumilovní

evus
4. jún 2009

evit aj jedno aj druhe bol teda riadny extrem a chudata deti,ale zas tiez keby som malaist do takeho bordelu,tak najprv vsetko upracem,nie nejako prehnane,aleaspon tak,aby sa tam dalo zit... a to cukroviiiiiiii od babicky 😀 😀 😀

evitkamalicka
4. jún 2009

hehe to cukrovi nemalo chybu, bohvie ako dlho to tam bolo fuuuuuuuuj

evus
4. jún 2009

no ale ako si to mohla dovolit vyhodit????a to maso vyhodila tiez???to co toto???vsak nevadi,ze bolo po zaruke 😀 😀 😀 jaaaaaaaaaj,niektori ludia su fakt trafeni

evitkamalicka
4. jún 2009

no cela ta bordelarska rodinka vyzerala divne, ako by im par koliesok chybalo

katka444
4. jún 2009

kukuk ahojte 🙂

tinika
4. jún 2009

Evi ahoj, ja celkom fajn, len občas mi je divne, včera som sa skoro po...
kati ahoj no nevidana aktivita dnes, dve strany hihi skoro
aj kolegyne sa rozpravali o tych dvoch zenskych, stačilo mi počut no ked mi ma prist kamera do bytu ta aspon trocha upraceme ne?

slniecko4
4. jún 2009

čaute, babenky, tiež sem každý deň zájdem a nikde nikoho.. 😒 Aspoň dnes je čo počítať.. 🙂
tini, ako? už je nejaké bruško? 🙂 mne sa zdá, že mi už nejaké malinké rastie, aj keď každý vraví, že nijaké nemám.. 🙂

zuzub
4. jún 2009

ahojte, dievčatá dnes som bola po výsledkz v Martine a zistili FV Leiden-trombofilnú poruchu,takže mohla byť príčinou MA,ale ako mi doki povedala tak to nemisí byť jediná príčina, tak neviem čo teraz ďalej......

vavenka
autor
5. jún 2009

Ahojte dievcata, ako sa tu mavate??
Co nove?
Som vas trosku citala dozadu, pozeram ze to tu flakate 🙂
U nas secko po starom, myslim ze uz mam po ovulke, ale nemerala som, vcera nam schvalili uver, do partie sa nam narodili 2 dievcatka - Stela a Ella, uz 2 tyzdne bojujem so zapalenym mocovy, ustrojenstvom - sice lahkou formou, ale dajak sa ma to stale drzi....
Zuzub, Leidenska je jedna z tych tazsich 🙂 jednoznacne to podla mna je pricina potratu, lekar ti to nikdy nepovie na 100%, aj mne povedali ze moje mutacie su len moznou, a nemusia byt jedinou pricinou. Proste sa musia chranit aj oni v pripade, ze by sa nieco stalo, ved vies, lekari 🙂 Ale to nevadi, dostanes lieky, injekcie, a mozte zacat 😀 😀
Tini, Slniecko, gratulujem ku krasnym tt, Evus tesim sa z vasej dovolenky, inak my sme boli na Slnecnom cez Solvex....dovolenka bola ok, ale ta cestovka to mala zorganizovane otrasne, nemali nas na uvod kam ubytovat, delegatka bola otrasna, tak dufam ze sa odvtedy zlepsili....
Katka drzim palce, kedy testujes?
Myslim ze tu mame aj cerstvu Bc, tak gratulujem dodatocne 🙂
Idem dnes sa mozno este ukazem, som v praci sama, takze bude nuda 😀 😀

tinika
5. jún 2009

ahojte,
slni no ja mam brucho uz davno hihi ale slaninove takze ti neviem povedat či je aj trocha tehu
zuzi tak uz aspon niečo viete, len nech to uz poriesia aby si bola tehula
vavenka no sa to rozbieha s tymi nasimi tt 🙂 zajtra uz zacinam 15tt

tinika
5. jún 2009

katka daj graf ako to vyzera som ho nevidela a neviem ho najst

evus
5. jún 2009

ahojteeeeeeeee

vavenka,ani ma nestras,co som citala o solvexe tak same pochvalne slova,aj na delegatov a tie preplnene hotely,to sa im vraj stava cez sezonu a my ideme koncom juna,takze to hadam este plne nebude...

dnes sme akurat boli na nakupe(plavky,kremy,plienky do vody...)plavky som si vybrala pekne,az na to,ze kedze kojim,tak vrchnu cast mi treba vacsiu a pri tom co bol spodok plaviek,tak ten zas na mne visel 😖 ,nakoniec som nieco vybrala a zas take co sa mne strasne pacia(trojuholnikove,trosku vystuzene)tak v tych som vyzerala otrasne,tym kojenim sa neskutocne vytahaju prsia a potom to v tych plavkach vyzera teda fakt uzasne,no co uz

tinika
5. jún 2009

evuska keby si vyberala dovolenku len podla toho co kto povedal, tak nejdes niikam, lebo kazdy človek ma ine kriteria a pre kazdeho su ine veci dolezite, takze ber to z rezervou. Ja osobne ak mam kde spat, čisto a jedlo mi viac netreba. Tiez som bola v hoteli o ktorom tiez nebolo len dobre písané, ale som si urobila svoj názor - ubytko suprove a strava jednotvarna, sluzby nič moc co sa týka sportu a to sme mali all inclusiv ale čo uz, oddychli sme si a robili svoj program, ja aj tak nie som z tych, čo cele dva tyzdne prelezia na plazi alebo pri bazene, ja chcem spoznat krajinu ,takze sme dost chodili po vyletoch. Hlavne si oddychnite a uzite si to

cka
5. jún 2009

kocky...ahojte, tak u mna to asi coskoro pride, len keby som vedela, ze to, co mam su kontrakcie. To je des, prvorodicka, nic neviem. 🙂

tinika
5. jún 2009

cka uz to ide????? Waaaaw tak držim silno palceky, nech to mate skoro za sebou a ste ok nas to ešte len čaka hihi a o dost dhy čas este

tinika
5. jún 2009

klientka mi minule hovorila ako rozlisila kontrakcie, ze take tlaky v bruchu a este neviem čo citila nei je to toto?

tinika
5. jún 2009

ked to stihnete zajtra budete mat krasny datum 6.6. hihi a si doma sama?

cka
5. jún 2009

tinika, ano, uz to ide, konttakcie mam asi od polnoci, ale take raz za hodinku, dve. No ti to poviem, skvely datum, ked ja som nar. 9.6., vyrocie svadby tiez 9.6., tak dufam, ze sa male narodi v iny den, a nie nas rodinny , ved to by bola riadna oslava, to by sa aj na mna zabudlo, tak radsej postupne.
Noo, su to tlaky, to je jasne. Uvidime, co sa zmeni este do vecera. Zatial som sama, cakam na draheho, kym pride z prace, o chvilku ho to snad prestane bavit. 🙂

tinika
5. jún 2009

no ckaaa tak to uz riadne dlho mas. no myslim ze do toho 9. to uz nepotiahnete ked mas kontrakcie uz od polnoci. a si mu volala ze ako ti je? ja by som asi tak dlho doma nevydržala, hoci mas pravdu, na čakateľskej je to horsie, si tam sama a čas sa vlečie a tak bolesť cítiš viac. a je to strasna bolest?

slniecko4
6. jún 2009

ahojte babenky, pekný víkend vám prajem.. 🙂
vavenka, no ide to pomaly, tie týždne, len môj MM čaká, kedy už bude na mne aj niečo vidno.. 🙂 Uveril, že fakt mám niečo v brušku, až keď videl 3D ultrazvuk.. 😀 Jak sa tešil.. 😵
evus, my sme boli tiež na Slnečnom cez Solvex a sme boli spokojní, takže, ako tinika hovorí, čo človek, to názor.. 🙂
cka, tebe prajem, nech to máš už čím skôr za sebou, nech držíš bábo už v náručí.. 🙂

slniecko4
6. jún 2009

babenky, ešte som sa vás chcela spýtať, nevie mi niektorá poradiť.. Včera mi prišlo rozhodnutie z vysokej školy o prijatí na štúdium.. Keďže nastupujem do prvého ročníka, pôrod mám v decembri, môžem si požiadať o individuálny plán štúdia? Lebo predpokladám,že odklad o rok asi nie..

ingulik
6. jún 2009

ahojky
slniecko....kludne mozes nastupit do skoly a prerusis studium zo zdravotnych dovodov a ked malinke podrastie, tak znova nastupis... semester trva presne do decembra, tak mozno ak bude babatko poslusne tak zvladnes aj skuskove 😉 a ked nie, prerusis a budes mat aspon zimny semester absolvovany...individualny plan studia nevelmi radi davaju...ale to zavisi od skoly (na nasej ho nechceli dat ani spoluziakovi co lyzoval lebo vraj nereprezentuje skolu, ale SR 🤐 ) ...zajdi si na studijne, za prodekanom pre studium na danej fakulte a uvidis co ti povie...

vave...dakujem...normalne ked si odisla, tak to tu zacalo upadat 😉

tini, neboj, este si brusko uzijes...ja uz sa neviem dockat, cely clovek boli, hlavne bedrove klby a krize...juj rano vstat je umenie...a o spani ani nevravim...na bruchu to nejde, na jednom boku sa to nepaci malej a ked spim na druhom celu noc, tak mam v bedrach krce rano...oooch...este mesiac vydrzat

...nakoniec mam oci v poriadku, takze ak sa mala otoci, budem rodit normalne 🙂

tinika
6. jún 2009

seruste idem si vas precitat, ja som dnes bola v polsku so svokrom a svagrovcami, mm na stavbe u mojho brata hihi vymenny pobyt. Rano som prvykrat hodila ticku ale to len taku zlc a bol pokoj

tinika
6. jún 2009

cka to uz ma zrejme za sebou a drobec uz na svete, dufam ze obaja v poriadku som zvedava na pohlavie kedze nevedeli co to bude

tinika
7. jún 2009

Hej halooo kde ste?
Som včera sa so svagrinou rozpravala a ze vraj podla mrchy ma termin 6.9. a ja 6.12. takze otehu presne o 3 mesiace skor ako ja hihihihi ale ona ide na sekciu takze aj tak nehrozi rovnaky datum a u mna kto vie ako sa male rozhodne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre