Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
2. júl 2009

zaslintat 😀

zuzub
2. júl 2009

kati posledné som mala 28DC

katka444
2. júl 2009

ale to si asi mala este po antikoncepcii nie? ake dlhe si mavala bez nej?

zuzub
2. júl 2009

mala som od 28DC do 40DC, takže ťažko povedať 😒

adenka
2. júl 2009

a anitku si vysadila len minuly mesiac?

katka444
2. júl 2009

zuzi, tak treba len cakat alebo testovat testovat testovat 😀 vid nasu vavenku 🙂

zuzub
2. júl 2009

V máji som vysadila HAK

adenka
2. júl 2009

zuzu tak to uz si mala jeden cyklus prestavku... noo fakt som zvedava ako to dopadne, ale dufam ze krasnymi //... kedy teda tesujes??

katka a ty ako???

katka444
2. júl 2009

ja takto: 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/katka444

a neviem co robit. ak teraz mrcha dorazi, mala by som ist na predoperacne a v auguste na laparku. ale moc sa mi do toho nechce. a v auguste sa mi uz kadekto nasluboval (rodina + kamaratk) ze cez moju dovolenku dojdu a nieco podnikneme. nechce sa mi im vysvetlovat, ze ja nemozem lebo budem dorezana a po narkoze ☹
a rozmyslam, ci sa neobjednat do martina do centra. len neviem ako na to spracujem mm 😒

adenka
2. júl 2009

katka no ked uz ste sa na to dali tak chod na tu laparku a uvidis... myslim ze priatelia aj rodina to pochopia...
a mozno ani nebude treba 😉

zuzub
2. júl 2009

možno mrcha nedorazí.
ja čakám do pondelka, keď nič tak testujem 😉 inak divne vždy pred mrchou ma bolia prsia a teraz nič, ale zase aj tehule bolia tak neviem 😒

katka444
2. júl 2009

zuzb najlepsie priznaky vraj su ked nemas ziadne priznaky 😉

ja som z toho dost zmatena. nechcem vsade naokolo rozpravat, ze nemozme mat dietatko. a dovolenku by som si tiez vedela inak predstavit, nez v nemocke. marodku brat nechcem, zas aby sa v robote nevypytovali co mi je. a na PN budu vydiet diagnozu. 😖 😖 😖 uz som z toho na nervy

adenka
2. júl 2009

zuzu mna nebolelo nic 😉

katka neries stale okolie. VY chcete babatko a ostatnych je do toho trt.... povedz ze mas proste zdravotne problemy, alebo chod kludne s pravdou von... normalni ludia to predsa pochopia.... ale neupinaj sa na to co povie okolie a co sa budu vypytovat... ide predsa o vase babo....

zuzub
2. júl 2009

kati kašli na to čo si myslia ostatný, ja to už tiež neriešim, aj ja som mala také obdobie že nikomu nič nehovoriť a všetko tajiť,ale teraz to už tak nerobím a aspoň sa ma každý nevypytuje, že kedy bude bábo a podobné otázky

adenka
2. júl 2009

presne tak..ja som tiez povedala ze sa nam nedari a ze sa liecime a skoncili vsetky blbe otazky....

zuzub
2. júl 2009

adenka a vy ste sa koľko snažili?

adenka
2. júl 2009

my nastastie len pol roka 😅 ...

zuzub
2. júl 2009

hmm tak to ste mali super 😵

adenka
2. júl 2009

zuzu ano, ani sme to necakali... asi tie kvanta liekov a vitaminov urobili svoje... alebo Maca.. uz dalsie 3 baby ktorym som ju poradila su tehulky....

katka444
2. júl 2009

babenky ja vieeeeem. ale ked je to tak tazke. najlepsie by bolo, keby uz ziadna mrcha nedosla 😠

katka444
2. júl 2009

a nam maca nepomohla ☹

adenka
2. júl 2009

katka chod na tu laparku a nemas co stratit...

zuzub
2. júl 2009

ja si tiež myslím Kati

tinika
2. júl 2009

hej a kde ste boli ked som tu bola ja????? No idem si vas prečitat

tinika
2. júl 2009

no do kelu som zmazala cely príspevok,
zuzi ani mna nič nebolelo ked som bola tehu akurat som jeden den chodila na wc kazdych 15 minut hihi takze to vyzera dobre TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
katka nemas co stratit TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

mum_to_be
2. júl 2009

ahojte dievcata, hlasi sa 'dusa stratena'. trosku som si precitala, aspon zopar prispevkov... my sa mavame fajn, veronika rastie ako z vody, je zlatucka. uz pekne sama sedi. a dnes uz dost vela popapala, normalne ma prekvapila. pridavam aj zopar fotiek...

zuzub
3. júl 2009

dobré ránko, mum veronika je zlatá podobá sa na teba 😉
ja idem akurát teraz za hodky kočíkovať kámoškinu malú, tak sa teším 😵 😵 😵 malá má dva mesiace a kámoška sa ide trošku dať doporiadku 😀 ide ku kaderníčke

tinika
3. júl 2009

mum zlatučka je vaša mala
zuzi a že sa nakazis trocha od toho drobca ano? 😉

zuzub
3. júl 2009

tini, no dúfam, že sa už na mňa nejaké tehulkovské výrusiky nalepili a ak nie tak sa hádam čoskoro nalepia 😉

tinika
3. júl 2009

zuzi ja ti to veeelmi prajem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre