Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
14. júl 2009

Ahojte tu nikto??? A ja mam novinky. Kuk do pasu kto uhadne. 😀

vavenka
autor
14. júl 2009

Jeeej Tini caka chlapcaaaa !!! Gratulujem 🙂 Misko aj Kubko budu mat tretieho musketiera to party 🙂
Mimochodom pekne brusinko 🙂 Uz aj citis pohyby?

evus
14. júl 2009

tinika,gratulujem k malickemu,dalsi chlap do partie bude 😉 ...a aj brusko teda uz pekne vykuklo

tu je horuco ako na sahare,ale uz len tri dni vydrzat a ideme k nasim na Oravu az do konca augusta,huraaaaaaa

tinika
14. júl 2009

Vavenka dakovam, nie necitim ale dnes som mala na chvilu telefon na brusko - viem skodi to - a normalne skakal ako ked srdiečko bije ale ked som sa brucha dotkla ta som necitila a na utz sa hybal jak o zivot ta asi ma svagrina pravdu ze mam hrubu brusnu stenu ta este necitim ze tak do 22tt este mozno

evus aj tebe dakujem

slniecko4
14. júl 2009

čaute kočky.. 🙂 tini,gratulujem k chlapčekovi.. 😉 Moja švagriná dnes porodila chlapčeka Patrika.. 😵
a čo sa týka pohybov,ja tiež ešte nič necítim.. 😒

evus
14. júl 2009

tinika,slniecko,nic si nerobte z toho,ze este pohyby necitite,ja som ich pri Karin pocitila az okolo 22tt,takze mate kedy a to uz budete vediet,ze su to ozaj pohyby.

slniecko4
14. júl 2009

evus,ďakujeme za ukľudnenie.. 🙂 Mňa sa každý deň pýtajú,no ako,ešte nič necítiš,ani rybičku plávať? a ja stále nič.. 😅 hodila som brušino do albumu.. 🙂

katka444
15. júl 2009

tini gratulujem k chlapcovi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinika
15. júl 2009

slni tak ze gratulujem
evus ano aj svagrina ma ukludnila hihi
kati dakujem
slni a vy ešte neviete čo čakate?

tinika
15. júl 2009

som vas az na 3 strane hladat musela kde ste?

monika0001
15. júl 2009

tini - podvazaš ma? 😠

nikka_
15. júl 2009

Ahojte kočky, no pekne to tu flákame. To tu dnes nikto od rána nebol?? Síce priznám sa ani ja nemám veľmi čas sem chodiť, pri malom sa nedá, a ešte teraz v lete sme stále bud u babky, alebo u deda. Vyšiel nám tretí zub, ide štvrtý, začína chodiť sám, ocko má starosti, že bude hyperaktivný.

Tini nádherné bruško, tešíme sa na dalšieho chlapa.
Snaživázuzi sa neukázala. Ako sa majú oni s Danielkom??

zuzub
15. júl 2009

Ahojte kočky ako sa mávate v tom úžasnom letnom počasííí? 😎 😎 😎 ja som práve dožehlila 😝 😝 😝 fúúúha v tomto teple to bola makačka 😀 inak nič nové očakávam svoje plodné dni 😉

nikka_
15. júl 2009

zuzub ahoj, tak dúfam, že tentokrát sa vám zašťastí....

slniecko4
15. júl 2009

ahojte,kočky..
aj som odpisovala,aj mi zmizla odpoveď. 😠
tini,dík za gratuláciu..
čo sa týka nás,nevieme ešte,čo bude,mala som ísť na veľký morfologický UTZ 21.7.,ale dr. má dovolenku,tak idem až 28.7.

zuzub
15. júl 2009

a tini gratulujem k chlapčekoví, pekné meno Patrik 😉

nikka_
16. júl 2009

dobré ránko, teda už skoro obed.... zas tunikto nebol?, kde ste všetké... človek sem po dlhej dobe zavíta na pokec a nemá s kým 😒

tinika
16. júl 2009

moni sak ja tu chodim od začiatku čo som na konovi ta nemozem ich zanedbavat ne? hihi
kočky dakujem za pochvaly hihi
nikka fesak ten vaš Damianko

tinika
17. júl 2009

ahjojte slni aj moja odpoved tu nie je
zuzi dakovam

vavenka
autor
20. júl 2009

Ahojte, tak ja konecne dovolenkujeeemmm, 2 tyzdne vegetik 🙂 no teda vegetik od prace, ale planov mam habadej, tak si uzivajte leto 🙂

tinika
20. júl 2009

vavenka ahojky, tak si to uzi. Takže dovca na malte bude? hihi tak ako my

ingulik
20. júl 2009

ahojte babulky 🙂
ako sa mavate?
my super, mala uz zacina mat aj dlhsie prestavky medzi spinkanim a vyzaduje si pozornost, este aj pri zaspavani jej musi niekto rozpravat...tak vymyslame riekanky, pesnicky a take taraninky 🙂 no a uz sa nam aj menej cka, hoci ked sa to raz zacne tak to stoji za to...sem tam nas trapi brusko, aj ked maminka dava velky pozor na to co zje 😅 ale fenikovy cajik nam pomaha nastastie...
tini...blahozelam k chlapcekovi...ten cas leti strasne rychlo....sak mala ma uz mesiac a ja ani neviem ako to ubehlo 😕

ingulik
20. júl 2009

inak aj my dovolenkujeme na malte...zacali sme stavat...resp. mazelik s otcom sa mordovali so zakladmi na schody, material nam postupne vozia, uz je zalozeny skoro cely dvor 🙂

ingulik
20. júl 2009

hm zase tu nikto nie je...no co uz...kuk album, pridala som dve fotecky 🙂

tinika
20. júl 2009

ahoj ingulik vy stavate tiez domcek ako vavenka? idem kuk fotky

tinika
20. júl 2009

taka zlata ta vasa nika, ja sa uz tak tesim na naseho drobca

ingulik
20. júl 2009

ahoj tini...
no my ideme prerabat dom, kde byvaju manzelikovi rodicia...teda ideme si nadstavat podkrovie...dolu budu byvat oni (tiez cosi budu teraz prerabat, nove okna do celeho domu a tak...) a hore budeme mat my....vvysledkom bude cosi ako dom s dvoma bytovymi jednotkami 🙂

tinika
20. júl 2009

jooj ingu uz si spomýnam že si vravela aj kde to je 😉

tinika
20. júl 2009

a kedy vas uz uvidim?

snazivazuzi
21. júl 2009

Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

Tinika gratulujem k chlapcekovi!!!

Dlho som sa vám neozvala, mali sme pokazeny laptop. Vsetko OK, maly je zlatyyyyy, usmievavy, baculaty 😝 , stále kojim, mlieka mám viac nez dost... by som mohla kludne aj darovat, maly sa naje z jedného prsnika, a po jedle mám prsnik stále plny. Fotky pridám neskor, máme ich dost, ale musim este nainstalovat bluetooth ci jako sa to pise 😀.

ako sa máte? Vsetko v poriadku? Nejaká nova tehula? Idem si vás precitat, mám teraz chvilku casu, maly zaspal.
Papa zatial 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre