Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
8. sep 2009

adenka ahoj, mam sa fajn
ingu tak to je fajn premyslaj a potom ked budes mat hotovo ta hod link
tak nech je mala uz ok

petulig
8. sep 2009

ahojte...aden aj ja uz chcem taku babiku. Porazi ma ja este stale 2 v 1.

lenocka84
8. sep 2009

čaute baby,mam otazku
gynda ma poslal na USG prsnikov, ale robi sa to ked mam MS,takze teraz mame ako uplne vypustit oplodnovanie?naco je to vysetrenie?viete mi niekto poradit?ja uz nechcem cakat, a najblizsi termin je november

adenka
8. sep 2009

ingu aj domca ma take zlepene ocko, jednu noc bola dost zima tak asi trosku prechladla, ale vytierala som je to harmancekom a kvapkam optalmo septonex, tak uz je to lepsie... dufam ze vyplachu sa vyhneme...

zuzu chod radsej vecer na pohotovost, lebo nebudes spat celu noc...

petulig a co ti hovori doky?

tinika
8. sep 2009

zuzub chod radsej dnes uz, radsej zbytočne ako neskoro

zuzub
8. sep 2009

uvidím čo ešte bude....ale to je taký čudný výtok akokeby nejaký zápal bol alebo čo , ja neviem 😒

adenka
8. sep 2009

zuzu necakaj a chod. moze to byt zapal, nemusi to byt nic, ale nenechaj to do zajtra...

zuzub
8. sep 2009

ja chcem ísť, ale k svojmu dokimu lebo na žilinskej pohotovosti mi viac môžu uškodiť ako pomôcť, to mi môžete veriť.... 😖

adenka
8. sep 2009

aha no tak to neviem...a este mas ten vytok?

zuzub
8. sep 2009

Teraz neviem... ak by sa to do večera nejak zhoršilo čo dúfam, že nie tak pôjdem aj na tú pohotovosť 😒

adenka
8. sep 2009

tak drzim palce....myslim ze to nie je nic vazne, skor ozaj nejaky zapal...ja som mala vytok cele tehu, ale taky zlty...

zuzub
8. sep 2009

no dúfajme adenka, ja mávam takýto výtok aj normálne, ale či je to normálne teraz, to neviem... ja sa len bojím najhoršieho 😢 snažím sa na to nemyslieť, ale nedá sa to ☹

petulig
8. sep 2009

aden nehovori nic zatial. bola som uz v nemocke a tam to beru na beziacom pase. Dalsia kontrola je pondelok. Ale kon mi to hlupo pise. Ja zatial koncim 39 tak este asi mame cas. Ale uz som straaasne netrpezliva kua.A prvy termin uz je za nami. 🙄

adenka
8. sep 2009

zuzu nemysli na najhorsie...musis byt vpohode aby aj babatko bolo pokojne 😉

petulig ja som rodila v prvy den 41tt. a tyzden pred tym som bola zamknuta na 100 zamkov, takze ono to moze prist kedykolvek 😉

zuzub
8. sep 2009

Ďakujem Adenka 🙂

jahoda
8. sep 2009

caute baby, adenka gratulujem k malej 🙂 je kraaaaasnaaaaa 🙂 kocky, ja som dnes bola na UTZ, no ale nic moc...malinka bola padnuta tak nizko, ze jej ani hlavicku nemohla odmerat...takze ani neviem, kolko vazi, ale vraj ostatne miery zodpovedaju danemu tyzdnu...juujjj...este 8 tyzdnov presne....este je skoro na porod... ☹ ☹ ☹

vavenka
autor
8. sep 2009

Zuzi ja som dnes doobedu mala presne taky isty - husty taky zltohnedy - ako kava s mliekom alebo ako to mam prirovnat.... Ale len doobedu - teraz uz nic.... Ja uz pockam do piatku - na Tvojom mieste si zozeniem Duphaston...
Lenocka ja som bola na usg prsnikov a vobec som nemusela ist v case MS - neries, pokojne chod na termin ktory mas - bud budes mat MS elbo budes tehula 🙂
Petulig ty co tu robis este s takym pokrocilym tt pri mene??? 😀 😀 sa ti este nekce? 😉

tinika
8. sep 2009

zuzi ja mavam vytok vzdy a teraz tak ako adenka pise mam taky žltkasty, bez intimky ani na krok 😀

jahoda
8. sep 2009

aj ja mam :( ale taky zltkasty je vraj OK..

zuzub
8. sep 2009

no vavenka dobre si to opísala káva s mliekom, ja mám stále intimku iba v noci nie teraz som bola na Wcku a zatiaľ nič 😒 Nemám to stále, aj naobed som mala trošku...neviem či si to namýšľam,ale sa mi tak zdá, že keď viacej chodím alebo sa namáham, ja už neviem.....vavenka aj zapáchal ten tvoj výtok? ( soryy za také otázky ) môj trochu áno 😒
jaaaj len kde si zohnať ten duphston.... zajtra idem určite k dokimu a aj keˇdbude všetko ok ostávam PN

lenocka84
8. sep 2009

vavenka len ked ona povedala ze si to mam vypoitat a tak jej zavolat
tak teraz vobec neviem ☹

zuzub
8. sep 2009

išla som domov skôr z roboty, výtok ustúpil tak uvidíme. 😒

tinika
8. sep 2009

zuzi super

zuzub
8. sep 2009

no neviem tini, či je to super,ja asi ani nezaspím, ani maželíka nemám doma ☹ som s ním volala a som mu to hovorila,ale som len plakala , a plakala 😢 😢 😢 😢 tini ja sa tak strašne bojím,prečo to má niekto také jednoduché a niektorí sa musia takto trápiť!!!

tinika
8. sep 2009

zuzub nemysli na to, viem ze sa to neda, ale čo si pomozes, neboj, bude dobre, sak uz aj vam sa musi zadarit. ja som tiez bola nestastna na začiatku, ze v manzelstve som mala divne obdobie a este aj tehu nemozem mat normlane čo ma do nemocky chceli poslat a vidis, uz som 28tt 😉

zuzub
8. sep 2009

tini aj ja chcem veriť tomu,že to už bude dobré... len sa to proste nedá ☹
ty píšeš ako môj mm, on mi hovorí, že nech neplačem ak to je zlé tak si už nepomôžem a ak je to ok, tak si len ubližujem...

tinika
8. sep 2009

jo zuzub a ma pravdu, ale na druhej strane viem ze sa to lahko hovori a tazšie urobi, a chapem ta plne

zuzub
8. sep 2009

tini,ďakujem,zajtra budem už múdrejšia 😒

tinika
8. sep 2009

tak to nejak vydrž do zajtra, držim palce a nech sa ti podari zaspat a ubehne to 😉

zuzub
8. sep 2009

no tini, čo iné mi ostáva len vydržať do zajtra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre