Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

maxii
22. sep 2009

kati to je na vrodene vady si myslim....
nemam link, len som sa docitala v jednej knizke co mam doma, a ked si das do googlu ze 12tt tehotenstva tak ti vyhodi zopar tem...kde opisuju tyzden po tyzdni a tam pisu aj velkosti....

katka444
22. sep 2009

jeej maxi krasne velke babo mas uz 🙂
este by si nam mohla popisat ktore su nozicky rucicky a nostek. nejak to tam nemvidim 😀

katka444
22. sep 2009

to na ten dawnov syndrom atd? ja som myslela, ze to sa robi v 16 tt 😕

maxii
22. sep 2009

😀 kati 😀

no ja nozicky a rucicky vidim, ale nostek len na tej origos fotke tuto v elektronickej verzii je zla kvalita a nostek nevidno 😀 😀 no sak ale ta jedna palicka je rucicka, druhu nebolo nejak vidno, a vidno tam aj nohy predsa 😀 😀

maxii
22. sep 2009

kati myslim ze hej, lebo sestricka vravela ze o tyzden si mam zavolat po vysledky a ked budu OK az na dalsiu poradnu pridem a ak nebudu OK tak pridem hned a pojdem na genetiku....

maxii
22. sep 2009

potom v 16tom tt mi vravela ze je dalsi screening...

vavenka
autor
22. sep 2009

Jej ja vidim vsetko, aj nostek som si domyslela, krasne babo mas Maxii, cela mama 🙂
Kati tak to je zvlastne, mne hodi o tyzden viac uz pri tt+0 ....Poslednu mrchu som dostala v utorok a stale utorky mi naskakuje dalsi tt.....

maxii
22. sep 2009

dakujem vavi 😅
mne zase v stredy naskoci vzdy dalsi tyzden, lebo posledna MS bola v stredu

katka444
22. sep 2009

vave ja som si to posuvala. takze som konika oklamala. lebo on rata s 28 dnovym cyklom a ovulkou na 14 DC. a ja som mala ovu az na 20 DC. ale ved to je jedno den hore dole. mozno mi o tyzden vo stvrtok povie zase inak, tak to budem znovu posuvat. 😀

katka444
22. sep 2009

tak okukavam a okukavam. to na pravo su asi nozicky a vlavo dole take podlhovaste to je rucicka? a vlavo hore take zubkate tam bude nostek? hi uz som to asi rozoznala 😀

maxii
22. sep 2009

kai tak nejak 😀

uz sa tesim na tvoju foto v strvrtok, ja tym padom buduci piatok nejdem....

katka444
22. sep 2009

no len dufam ze bude vsetko ok.

dnes sa mi snivalo s ucholakmi. neviete co to znamena?

maxi a este mas nevolnosti?

maxii
22. sep 2009

nic kati, nic to neznamena 😅

ja poznam ten pocit, ked sa obavas ci je vsetko ok, ale mysli na to ze mas uz komodu 😀 a tehu gate 😀 uz to predsa musi byt len a len v pohode 😅 😅 😅

a nevolnosti, klopklop, su na ustupe...este mi je obcas tazko, ale uz 4 den nevraciam 😀 😀 yes!! to je taky pocit!!! ze normalne sa najem a nic 😀 😀 uzivam si to ohromne a snazim sa jest co najviac lebo ja som doteraz nepribrala asi ani deko 🤐 🤐 🤐

tinika
22. sep 2009

kati dnes normalne mi len chvilu vrtal, som sa sama čudovala 🙂 a neviem najst tehu knizku 😢 ☹ 😠 včera som ju ešte mala ked sme odchadzali z utz, ked neni na novom byte ta si to hodim , v aute neni, v kabelke neni, na starom byte neni 😒

tinika
22. sep 2009

ani panelak mi včera nenahralo ☹ no co uz

katka444
22. sep 2009

ahoj tini, a nezavolas na utz, ci si ju tam nahodou nenechala.

maxi, tak to je super, ze uz nevracias. ja mam rana tazke. mna rano natahuje ked vojdem do kuchyne z tych pachou co tam su. a vcera aj ked som si vytiahla chlieb, a citila ho, tak som musela bezat na wc. ale mm mi rano ked odchadza otvara okno, tak uz je celkom dychatelny vzduch.

katka444
22. sep 2009

maxi no jasne, vsak co by som s tou komodou a tehu gatami robila, nie? 😀 😀 😀

tinika
22. sep 2009

kati na 100% som si ju brala od sestričky, po ceste po chodbe som ju asi davala do kabelky a potom uz neviem jedine ze vypadla, ale to by som počula ze spadla, no skusim tam zavolat
Inac spanok bol tazky, normalne som sa otočit nemohla hihi

tinika
22. sep 2009

Mimochodom keby sme az dnes prvykrat spali na novom byte, tak to mame ako svadobnu noc, dnes mame vyročie 🙂

maxii
22. sep 2009

tinika tak to je super 😀 a dufam ze knizku najdes, sak pri stahovani je vzdy chaos a ked si ulozis veci najdes aj knizku 😵

maxii
22. sep 2009

kati no presne, ked uz mas tie veci tak mimi uz sa na ne tesi 😀

katka444
22. sep 2009

tini tak gratulujem k vyrociu 🙂 to aby ste si rychlo prestahovali postele.
ked prestanes tu knizku hladat, tak potom ju isto najdes. ja som tiez nemohla ani za nic najst kabel od mobilu, ked som nasla // a chcela hodit foto do albumu. ale ked som sa ukludnila, tak som ho hned nasla a bol presne tam, kde som min. 4x pozerala. takze klud a isto ju najdes 😉

zuzub
22. sep 2009

ahojte 🙂 včera večer sa mojej kámoške narodil sy Matejko 3006g, 50cm, juuj takú radosť som mala, už sa teším, keď ho uvidím 😵 😵 😵
inak som mala dosť nekľudnú noc furt 😵 som sa budila a hore dole prevalovala, ked som brala v noci duph, tak jak som išla z Wcka mi tak prišlo zle úplne na opadnutie , len studený pot ma oblial a som totálne zoslabla...som si len hovorila,že nesmiem odpadnúť lebo som sama doma, no už neviem čo sa to so mnou dialo...

maxii
22. sep 2009

zuzi pozor na to odpadnutie ked si sama doma, ked ti pride zle pozeraj vzdy dohora a sadni si rychlo 🤐 🤐 🤐 ja to tiez mavam ale je to nebezpecne

tinika
22. sep 2009

maxi sranda ale je ze tu knizku som mala v kabelke
kati dik no postel sa stahuje zajtra a kym ju mm posklada tak mozno az vo stvrtok budeme na nej spat hihi snad vydržime

zuzub
22. sep 2009

dneska pôjdem večer spať k mamine, zajtra idem aj tak ráno už na 7hod k dokimu...

maxii
22. sep 2009

zuzi budeme drzat zajtra palce 😅

zuzub
22. sep 2009

dakujem maxii, juuj taký čudný strach mám 😒

katka444
22. sep 2009

ahoj zuzub nemboj. vsetko bude ok. a v tehu su zavrati normalne. len ked to pocitis, radsej si hned sadni/lahni, hoci aj na zem. ja mavam taketo stavy pri vysokej teplote. tak to hocikedy aj uprostred chodby hned liham na zem, aby som neodpadla.

maxii
22. sep 2009

na mna ked dojde zavrat hned cupnem alebo sadnem a kukam dohora, nikdy nie do zeme....raz som odkvecla pri vracani mama ma nasla vystretu pri mise 😀 😀 vtedy sa velmi zlakla o mna 🤐 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre