Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
9. okt 2009

No kočky mam dalsiu foto ale tiez nič moc a vyzeram tam jak slon mam nocnu koselu a strasne ma rozširuje hihi a je mi velka, chcete sa zasmiat? Na chvilu by som ju tam hodila hihi

ingulik
9. okt 2009

ahojte babule...ako sa mavate?
my celkom fajn, vcera sme boli na ockovani, chuda moje male dostalo injekcie do oboch noziciek, ale zvladla to hrdinsky a vobec ziadna reakcia, som sa bala ze teplota jej vyskoci alebo co, lebo dr. ma vystrasila ze aj nozka sa moze zapalit a pod. ale nic nastastie 🙂

tini...od pondelka budem v PO tak ked sa umudri pocasie by sme mohli dat stretko az budes mat vychadzku 😉

tinika
9. okt 2009

Ingu tesim sa 🙂

tinika
9. okt 2009

A mas statočnu slečnu 😉

majulienka32
9. okt 2009

ahojte babulky..
akosa tu mate? ste take krasne gulatucke 🙂
my raastieme ako z vody, idu nam zubky, zaciname chodit atd..
tini ty brdo ved ty za chvilu rodiiiis 😀

tinika
9. okt 2009

maju veru veru 😀

tinika
9. okt 2009

a ešte nename kočiar, postieľka u našich a určite aj nejake veci ešte chybaju, napr. vanička

majulienka32
9. okt 2009

tini neboj to este vsetko stihnes a co nie tak stihne mangel ked budes v porodnici 🙂

tinika
9. okt 2009

no na to sa spolieham hihi sak malemu plienky do nemocnice mam a čo mu este treba ne? a na cestu domov donesie mangel, len mu to musim nachystat hihi a sebe uz tiez mam skoro vsetko

majulienka32
9. okt 2009

tini no vidis tak to je hlavne 🙂

evitkamalicka
9. okt 2009

ahoj babulky

tinika
9. okt 2009

ahoj evitka
a maju kočiat tiez terba az potom a vajko mame takze pohoda hihi akurat este nocnu koselu mi jednu treba, bo mam jednu ale je mi velka a je dlha, a na porod lepsia kratka, taku mam ale som ju chcela mat potom na izbu. Takze jednu este musim kupit a ta velka je o nicom, tie otvory na kojenie ja mam az na bruchu hihi

mum_to_be
9. okt 2009

ahojte babenky, vsetky vas pekne pozdravujem. dufam, ze si v pohodicke tehulkujete!!!!

mum_to_be
9. okt 2009

a pridala som 3 novsie fotecky nasej veroniky. uz bude mat 10 mesiacov a nepridala som nic za ten 9.mesiac 🙂

tinika
9. okt 2009

mum zlatučka je nika 🙂

evitkamalicka
9. okt 2009

mum mala je fesanda

tinika
9. okt 2009

ak vy uz o chvilu ročik b udete mat

mum_to_be
9. okt 2009

dakujeme 😉 veronika je uz velika, dalsi tyzden uz bude mat 10 mesiacov.
evitka, vas adamko je kraaaaasnucky. a ze uz mal rocik! no parada! aj ja sa uz tesim na oslavu veronikinych 1.narodenin ;)

tinika
9. okt 2009

no ta zase mi nepridalo prispevok ☹ takze este raz

tinika
9. okt 2009

tak ze ta skrina čo som včera plakala, to oni nam zlu dali urobit 🙂

vavenka
autor
10. okt 2009

Caute 🙂
Vcera som mala skvely den, pol dna som prespala a pol dna sa motala po nakupoch 🙂
A vecer v krcme 😀 😀 som myslela ze len na polhodku pojdem pozdravit kamosov, ale super nalada bola, takze som ostala, jak fajne ze sa uz podla noveho zakona nefajci vo vnutri, takze som si mohla dovolit posediet aj dlhsie 😉

tinika
10. okt 2009

Vaven tak si sa mala fajnovo čo? My sa chystame dnes zdrhnut večer vonku tak uvidime či sa podari

tinika
10. okt 2009

No rano ma mm znova sfotil tak idem hodit foto 😉

vavenka
autor
10. okt 2009

Tini no krasa, uz sa fakt o chvilu zacnes gulat 🙂
Velmi Ti to pristane...
Inak vcera som ulovila prvy velky kusok do vybavy 😉

http://www.babydirekt.eu/travel-postylka-sklada...

V Hypernove to mali za 39,90, vraj ze cenovy trhak, tak som si urobila radost 😀 aj ked ani netusim ci mi to niekedy bude treba 😅

tinika
10. okt 2009

Vav dakujem 🙂
hej som čitala ze postielku ste kupili v akcii, krasna, aj ja som chcela len neni kam dat

tinika
10. okt 2009

inac mi kazdy vravi ze som opeknela ale mne sa zda ze oskaredievam čim dalej tym viac 😀 😀 ale viem ze je to chlapček hihi takze ziadna dievka sa nekona

pipimiska
10. okt 2009

tini,ty uz mas fakt pekne brusko 😵 netaha ta do predu? 😀

vavi,urcite to vyuzijes,je to super vec,na navstevach,v prirode 😵 akurat bude leto 😉

tinika
10. okt 2009

pipi čuduj sa svete ale nie, normalne som prekvapena ako vzpramene ešte chodim , ked kukam po inych tehulkach ako sa prevaluju z jednej strany na druhu ...

tinika
10. okt 2009

Kočky je normalne ked občas ma aj picha brusko? Dost mam pocit ze občas trdne a uz aj nohy puchnu od clenkov dole, večer ma tlačia topanky uz

vavenka
autor
10. okt 2009

Tini myslim ze je to normalne, ale tak maminy by ti skorej poradili.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre