Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
16. okt 2009

ahoj maxi 🙂
juj tak ti je super. aj ja by som brala nejake volno. ale uz sa tesim na vikend.
a ty nam nesfotis brusino?
hej aj ja som minule citala, ze koncom 4 mesiaca uz mozu byt citit pohyby a prvorodicky neskor ze chude zeny skor. ale prave som sa vcera rozpravala s kamoskou ktora bola prvorodicka, nie chuda ani tucna, taka akurat. a citila uz v 17 tt 🙂

tinika
16. okt 2009

ahojte, idem papa

maxii
16. okt 2009

kati supis, takze mozno uz za nejake 2tt pocitim, strasne sa tesim 😅 😅 a ty takisto 😉 😉

katka444
16. okt 2009

tini, ta to co. ta prides a ta hned odides? 😠 😀

maxi strasne sa nato tesim. ta kamoska vravela, ze to citila akoby jej rybka plavala v brusku.

zuzub
16. okt 2009

ahojte 🙂 tak mám ranné procedúry za sebou, som kloktala hrdlo tou slanou vodou ale skoro som sa pogrcla,a som sa ešte aj naparila, aj včera aj dnes už mi je o čosi lepšie len mi hlava strašne treští ☹
kati, maxii ved vy už budete mať o chvíľu polovicu tehu za sebou 😉

maxii
16. okt 2009

zuzi no o mesiac 😀 😀

a ty uz bude o chvilku koncit aj s vavenkou 1.trimester pekne nam to ide ze? 😵

zuzub
16. okt 2009

ked sa veľmi nad tým nezamýšľam tak to beží rýchlo, ale ked sa zymýšľam tak pomaly 😀
a najrýchlejšie to beží pri druhých 😅

maxii
16. okt 2009

presne tak zuzi, aj ja mam pocit ako to inym bezi 😀
ale ked si to tak vezmem aj mne to bezi, ale kludne moze este troska rychlejsie aspon do tych pohybov 😅

zuzub
16. okt 2009

na pohyby sa aj ja už veľmi teším, len ešte musím trošku vydržať 😀

maxii
16. okt 2009

zuzi tie dostanes ako darcek pod stromcek 😅
ja ako darcek k narodkam, mam 20.11. tak to uz hadam pocitim 😅 😅

katka444
16. okt 2009

ahoj zuzub 🙂

no aj mne sa zda, ze to nejako rychlo uteka, ked pozeram na tie tt. ale nejdem sa dockat dalsej poradne, to zase ubieha pomaly.

zuzub
16. okt 2009

tak to ani ja sa neviem dočkať dalšej poradne. babenky a v akých týždnoch počas tehu sa ešte robí utz lebo mne doki hovoril teraz na poradni že počas tehu sa robí utz 4x, čiže teraz som mala akože prvý, aj ked predtým mi už robil 2x 😀 len neviem kedy tie dalšie

maxii
16. okt 2009

mne moja gyndoska spravila teraz len taky rychly, dokonca bez fotky, fnuk 😖 a ze dalsi az okolo 20tt, aj ked poradnu mam okolo18tt, no a vravela ze ked chcem 3D tak nech idem okolo 18tt tak idem o 2 tyzdne, aspon tam uvidim drobca a mozno uz aj co o bude 😅

zuzub
16. okt 2009

Aj môj dokirobí 3D to určite pôjdem aj s MM on to robí aj formou takej prednášky že ti všetko pekne ukáže a povie ako a čo, kámoška čo tiež k nemu chodí hovorila že bola tiež s MM a že to bolo super.
A mne už teraz robil 1xUTZ cez brucho 😅

maxii
16. okt 2009

aj mne uz robila 2x cez brucho, nie vaginalne 😉

maxii
16. okt 2009

a kde dnes mame vavuchicu a ostatne? 😉 😉

katka444
16. okt 2009

juj babenky, kamoska mi rodíííí 🙂 teda este nie, ale uz ju odviezli a ma vraj kontrakcie kazdych 10 min ale slabe, tak to vraj az tak rychlo nebude. ale uz sa tesim 🙂 pojdem ich kuknut. ze ake male sa to i nam narodi.

mne zatial robil len vaginalny 2x v 7 a 12 tt

zuzub
16. okt 2009

tak kámoške držím palce 😉 ja už asi idem vyliezť z postele, aj ked sa mi straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašne nechce 😀

katka444
16. okt 2009

dakujem

zuzub 😲 ty si este v posteli? aj ja chceeeem.

ja uz cakam kedy nam pridu z obedom. uz som hladnaaaa

co varite?

katka444
16. okt 2009

tak uz som po obede. a chcela som napisat s obedom 😀

maxii
16. okt 2009

ja som si spravila paradajkovu polievku a spagetya tiez som uz po obede 😉

kati kamoske drzime palce 😉

zuzub
16. okt 2009

ja idem variť šošovicu, ale až poobede, a na obed hmm neviem asi si spravím tiež špagety s morcadellou 🙂
už vám nebýva kočky zle? mne ešte niekedy hej, hlavne ráno a večer 🙄

maxii
16. okt 2009

zuzi presne take spagety som mala aj ja 😀

mne uz nebyva....nejako to odislo, klop klop, asi pred tyzdnom...dufam ze uz sa to nevrati, lebo je to supis moct sa napapat s chutou a nebat sa viete coho 😝 😝 😝
takze zuzi este vydrz tyzden dva a ono to odide podla mna 😉

katka444
16. okt 2009

ja si este rano na lacno grcnem. a potom je uz fajn. uz len vecer zase podla toho co zjem, tak mi je tazko na zaludok. ale myslim, ze posledne dva dni sa to zlepsuje. snad to uz odide uplne.

zuzub
16. okt 2009

tak som napapaná nakoniec to boli cestoviny penne s morcadellou, špagety sa nenašli 😀 vonku inak hnusné počasie a strašnááá zima 😖

maxii
16. okt 2009

kati mne presne hentak bolo minuly tyzden...a tento uz ani negrcam ani tazko neni.... 😉

tinika
16. okt 2009

Kati ja som tu na Vas včera cely večer čakala a vas nikde. Hihi a dnes som bola cvičiť a nakupovať, kupili sme koberce, komodu a boli kuknut kočiar a kocky, som chcea taky ako v albume, ale dnes som v haji, normalne uvazujem o tych stvorkolkach len sa neviem rozhodnut teraz. Idem kukat na net

vavenka
autor
16. okt 2009

Caute 🙂

ja som si rano bola pre PN u gyndosky, takze od dnes som oficialne vypisana + pre injekcie.
Potom dosla ku mne spoluziacka z gympla so segrou, ktora ma 2 mesacneho Patrika, potrebovala maleho nakojit 😀 a potom sme vsetky 3 aj s malym sli k mojej kamoske co ma dvojicky, baby vyzeralo to u nej jak v sukromnej porodnici, 3 novorodeniatka, bolo to skvele 🙂 samozrejme trojhodinova debata o tom co papaju, ako kakaju, ake boli tehotenstva, porovnavali si jazvy po cisarskom 😀 😀 ja som jedneho prebalila a nakrmila, super to bolo 😵 😵

Hej a vcera som navarila veelky hrniec rizota, takze dnes som v kuchyni ani nepachla 🙂

Ozaj - a si predstavte, v moci nemmam nic !! nechapem ako ma secko moze stipat ked idem na malu, a niekedy aj cely den citim mocove cesty, a pri tom nikde nic.... 😠 😠

zuzub
16. okt 2009

Vavenka no pekne vítam, aj v klube PNkujucich.Ja som práve dovarila šošovicovú s párkom

tinika
16. okt 2009

jeee dalsi Patrik hihi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre