Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
9. nov 2009

maxi gratulujem ja som vzdy chcela lauru
slnie veru mas male brusko, oproti mne a ja uz mam len do nemocky chodit ta bojim ked mi teraz vytery uz nerobi gyndos či dačo nemam, uz som z toho jelen, sak intimky menim jak na pase čo furt vytok a dačo taky mokry pocit mam stale čo furt na wcko chodim

a ja tiez kremujem jak salena a nič z toho, uz mam skoro po pupok strie, nad pupkom bo tam stale maly sa otača ta tlak velky a uz aj na prsiach zospodu ale čo uz, hlavne ze maly je ok

slniecko4
9. nov 2009

tini,ja tiež len do nemocnice už chodím,ale chcel poslednú kultiváciu od mojej gyndošky,čo mi robila pred dvoma týždňami,minulý týždeň nebola,tak som dnes až po pôrodníkovi zašla.. A zo strií si nič nerob,ako píšeš,hlavne,že malý v poriadku,to je podstatné.. Som sa pýtala pôrodníka,ako to vidí,či pôjdem skôr,alebo v termíne,tak mi rekol,že zatiaľ to je ok,uvidíme,ako bude o týždeň,ak by odtiekla voda,alebo začal krvavý výtok,tak hneď do pôrodnice.. Tak dúfam,že to do konca mesiaca potiahneme.. 🙂

tinika
9. nov 2009

a hrozi ti skor porod? ja som tiez zvedava kedy pojdem 🙂

slniecko4
10. nov 2009

pekné ránko.. 🙂
tini,nehrozí,len ma tak napadlo sa opýtať,nech viem,čo čakať. 😀

ingulik
10. nov 2009

bre ranko babenky...zase nam tu prsi...sa asi zblaznim, cele dni zavreta doma...juj ☹
tini....nejako nam osud nepraje to stretko...som v PO, ale ked sa neumudri pocasie, tak neviem neviem ci skor neporodis a fakt sa stretneme az s drobcami 😒
ako sa inak mavate?
peti...drzim palce...daj vediet ako dopadlo testovanie
zuzub...ja som pouzivala krem elastiQ na brusko a nemam ani jednu striu, davala som aj na prsia a strie mi vybehli az teraz ked som prestala pouzivat, lebo sa mi minul

ingulik
10. nov 2009

slni aj ja som mala na konci tehu a som brala macmiror...neboj zmiznu porodom.... 🙂

petafr
10. nov 2009

caute kocky, teplota sa mi drzi hore aj dnes http://www.fertilityfriend.com/home/298c74, ale este len 8DPO, takze cakam mini 10DPO, potom sa uvidi... ale od rana ma nic neboli, brusko uz necitim, tak neviem. Tak to budem musiet nejako prezit v trpezlivosti. Mm ma v sobotu narodky, tak by som to aspon rada vediet kvoli tomu, aby som si mohla pripadne s nim trosku vypit, ked uz ma ten sviatok... 😀
Laura a Lukas su nadherne mena, ja som tiez velmi uvazovala nad Lukasom (ale bez makcena), nakoniec asi bude Matias, ak bude, som akosi presvedcena, ze bude chlapec, neviem preco, asi zato, ze by som straaasne chcela dievcatko... ale chlapcek tiez potesi...
Baby strie sa robia uz tak skoro? ja som myslela, ze az niekedy ku koncu tehulkovania... 😕

katka444
10. nov 2009

ahojte, ja idem kazdu chvilu volat o tie vysledky, bojim bojim. ale snad to je ok.

peta pekny grafik. teplota pekne vyskocila. vyzera to nadejne. drzim palce 😉

katka444
10. nov 2009

tak vysledky su v poriadku. fuuu mi odlahlo 🙂

maxii
10. nov 2009

kati gratulujem k dobrym vysledkom 😉 😉

tak ja mam za sebou prvy porodny sen 😀 😀 😀 rodila som celu noc 😀 😀 😀

tinika
10. nov 2009

bre ranko
ingu veru veru asi az z drobcami a sme sa s tehulami mali ist fotit na kalvariu a ani z toho asi nič nebude
kati super gratulujem
peti mne sa dost skro začali robit strie, asi v 4 alebo 5 mesiaci

katka444
10. nov 2009

dakujem 🙂 som stastna. este aby dobre dopadol ten ultrazvuk v 20 tt a uz hadam nic vazne nehrozi.

maxi tak skoro uz rodis? mne sa zase snivalo, ze babo malo nausnicu aj v nose 😀

katka444
10. nov 2009

tini tak mne sa zatial strie nerobia a uz vlastne zacinam 5 mes. tak snad ich moc mat nebudem.

maxi a co pohyby. ako to pocitujes? a ako casto?

tinika
10. nov 2009

kati tak to je dobre, ja som si mohla mysliet ze budem mat strie, pri mojom stasti hihi

katka444
10. nov 2009

ale ved to je jedno. hlavne ze babo je zdrave 😉

ved mm uz mame lapnutych, tak sa nemusime pred nikym pretrcat v bikinách 😀

tinika
10. nov 2009

veru kati aj ja si to hovorim, strie zosvetleju a hotovo a sa smejem ze mm ma nebude chciet ale som si včera vsimla ze čim blizsie k porodu tym je milsi, castejsie sa dotyka bruska, mna hladka, zlaty je dufam ze mu to vydrži. Stale hovori ze teraz mu nedame spat my s havou, potom patko mu neda spat, chudačik sa poriadne este nevyspal od kedy tu byvame, bo furt dačo dokoncuje, a tak

slniecko4
10. nov 2009

kati,gratulujem k výsledkom,neboj,aj utz v 20tt dopadne dobre. 🙂 ja strie tiež zatiaľ nemám,uvidíme,či sa nezačnú robiť,až začneme chudnúť po pôrode. 😒

tinika
10. nov 2009

slsni tiško ti zavidim hihi

tinika
10. nov 2009

a kolko si pribrala? ja som sa povazila dnes a vyzera to fakt na 9 kg uz

slniecko4
10. nov 2009

ja 15kg,na teba teda nemám.. 😒

tinika
10. nov 2009

slni to fakt? a kde ich mas? sak brusko tak akurat a inde nič hihi a ja som dvakrat taka ako ty a mam menej, sa kazdy den čudujem hihi

maxii
10. nov 2009

no ja obcas citim take bublanie v podbrusku, pod pupkom tesne, a sem tam jemne stuchnutie....dufam ze je to ono 😀

slniecko4
10. nov 2009

to práve za to,že som bola taká kostnatá,tak som sa zaokrúhlila všade,aj do zadku,stehien,pŕs,chrbta,do bruška.. sa rovnomerne rozložilo a keďže som vysoká,tak to asi tak nevidno..

vavenka
autor
10. nov 2009

Ahojte 🙂
Kati gratulujem k vysledkom, Slni ked sa nespravili teraz tak potom sa uz asi nespravia, super 🙂
Ja som si nasla uz jeden cerveny pasik na pravom prse 😀 no co uz....Viac pre to urobit nemozem...
Kati a sak ty este nemozes mat strie, sak nemas ziadne brusko 😀 😀
Maxii a co? Aky bol pood? Predpokladam ze pohodicka 😉 ja som zas v sne bola v poradni a vadila som sa so zenami, lebo som sa chela predbehnut a nechceli mi to dovolit 😀 😀

slniecko4
10. nov 2009

vave,ešte máš málo tt,obehuj sa až v pokročilom štádiu.. 😀

petulig
10. nov 2009

inak baby k tomu natieraniu bruska. Ja som sa natierala dva razy do dna pouzivala som elastique a potrhala som sa posledne dva tyzdne. Nie je to take hrozne, ale vidno to rovno pri pupku. A vobec netreba pouzivat tie drahe kremy podla mna, takisto mi posluzilo babylove z DM taky olej.

slniecko4
10. nov 2009

petulig,nááádherná je tá tvoja malá,rozkošné dievčatko.. 🙂

tinika
10. nov 2009

Peti veru zlatučka je a na poslednej fotke ukazuje aka velka vyrastie? 😉

majulienka32
10. nov 2009

ahojte, my sme steraz zobudili . tda petko skor, zobudim sa a petko stal vedla postele, skoro som odpadla, nechapem jak tam zliezol. spali sme na velkej posteli. 😀 pridala som par foto 🙂

zuzub
10. nov 2009

caute

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre